Откушу что там торчит• 08 декабря 2022

Ситуація в школі не дає спокою

Донька зараз в 5класі, математика не дуже дається, вчимо уроки разом і всеодно контрольна ось була 4(( Для порівняння інші предмети вона може опрацьовувати самостійно без мене і отримує оцінки в діапазоні 7-10. Як і в кожному класі з нею вчиться хлопчик відмінник. Сьогодні вчитель щось запитала того хлопчика, він не знав, і вона при всіх сказала не будь як …Аня незнайка.
Донька звісно засмутилась, розповіла мені.. тепер цілий день про це думаю. Зараз ж ніби система що твої оцінки навіть не оголошують при всіх бо це може ранити, чому вона тоді так дозволила сказати про мою дитину. Донька у мене одна, кажу до неї поговорю завтра із класною , донька каже не потрібно, але бачу переживає сьогодні, цілий день це згадує( Щоб ви зробили на моєму місці?
Попа как у Кардашьян• 08 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Не нужно очень чемно.
Нужно. Не стОит опускаться до уровня глупых поступков.

автор Откушу что там торчит • 08 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Я би запропонувала обговорити цю ситуацію з вчителькою також за участі класного керівника в кабінеті директора. Впевнена, що після цього та вчителька 100 разів подумає перед тим, як щось брякнути.
Стосовно знань - автор, у мене особисто в школі був вчитель математики дуже класна людина, але як вчитель мені ніякий. Взагалі не розуміла його пояснень. Може, тут така сама ситуація і є сенс взяти репетитора тоді? Якщо ж все-таки дитині математика не дана, то 100% дане інше і то інше треба розвивати, бо в дорослому житті людині вистачає, по великому рахунку, і математики начальних класів)
Та вона в мене вдалася, я теж гуманітарій. В школі моя подружка краще знала математику, а я англійську, до цього часу одна одній згадуєм ніби трохи із заздрістю кожна от ти знала те, а я не знала)) Але мене ніхто за це не принижував звичайно. Тим більше у доньки в класі лише пару відмінників. Кажу чому виділили саме тебе, ти що найгірша?
Молчавочка• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Вона переживає що після цього до неї будуть гірше відноситися.
Автор, всегда смешно читать этот бред : дочка у меня одна... К чему это вообще? Думаете над второй дочкой никто не заморачивается? Бросили под лавку, как то вырастет сама, не первая же
постою_послушаю• 08 декабря 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Судя по стартпосту автор очень мягкая и интиллигентная. А разговор должен быть с металлом в голосе, я это имела ввиду
пу_пугренчик• 08 декабря 2022
Я учитель. И это не допустимо.
Не допустимо сравнивать детей. Не допустимо говорить Пете, будь как Вася, или не будь как Вася.
Я б на вашем месте шла не к учителю, а сразу к дирекции.
Сладко-соленая• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Якщо вона в Вас і гуманітарій, то їй англійська чи німецька по життю знадобиться більше, ніж інтеграли і ковзні середні))) Стосовно того, чому виділили саме її - якщо в неї була найнижча оцінка за контрольну, то вчителька через це її як приклад навела. АЛЕ! Жодна оцінка не надає права вчительці принижувати дитину. Тим більше чужу. Нехай своїх народить і виховує, а стосовно Вашої дитини її завдання - навчити математиці. І знаєте, автор, я, правда не вчитель в школі, але викладач в університеті і можу сказати так: я живу за принципом - якщо студент не має знань з мого курсу, то це не тільки його вина, а й моя, бо я не донесла цю інформацію так, щоб йому було цікаво і він її сприйняв і засвоїв. Результат - до мене на пари ходять навіть затяті прогульщики, а випускники, які належали до категорії, пробачте ’розп...дяїв’ як всі в універі говорили, досі зі мною переписуються в телеграмі і запрошують на чай/каву/пиво/глінтвейн на просто поговорити. Тому від вчителя теж залежать знання Вашої дитини.
Ответ дляпостою_послушаю
Так я не скандалістка, але якщо взялася то доводжу все до кінця)) Тим більше почитала відповіді дівчат, і якщо до створення теми я ще думала 50/50 то тепер впевнена що робити
Пушка заряжённая• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
если будет хуже относиться - это преследование за....и повод идти выше.

Но я бы сразу пошла к завучу или директору.

А вы решайте.
В конце концов, если разговор с учительницей не пойдет, то поможет к директору.
Тролю как могу• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Вона ще молода, 23 роки, але ж це не виправдання
Наоборот совковщины не должно быть в 23 года... Кошмар.

diablo12• 08 декабря 2022
Ответ дляГолубец
Ну она же училась в университете?
Насколько я знаю, в педе преподают психологию и этику.
Тем более, раз она только окончила недавно, то знания должны быть свежи.
Это некомпетентность, не знаю, профнепригодность.
У нас в классе была истеричка психологиня. Дочка как то рассказала, что раньше на уроках она просто к середине урока обычно срывалась и орала на детей, а в этот раз у нее в руках была стопка тетрадей, дочка сидела на первой парте, она орала стоя рядом с ней на кого то из класса, а потом со всей дури бросила эту стопку тетрадей об пол, напугав дочку до дрожи. Меня это взбесило честно говоря, звонила классной, рассказала этот случай и сказала чтобы она либо пила успокоительное, либо я напишу на нее жалобу в отдел образования. Вот такие у нас ’учителя’, которые калечат наших детей
diablo12• 08 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
тре учілке шось таке ’приємне’ сказать! і головне дитині своїй пояснити, шо це учілка дурна. жесть!
Я б еще и мужа подключила
Братья Капли• 08 декабря 2022
Ответ дляЗлойанОним
Мокнула лицом в суп? 😲🤯
И не разрешила умыться🤯 , автор я представила себе это картину и просто в ужасе 😱, какая-то с.ка ....
А меня воспетка била мухобойкой за открытые глаза на тихом часу .
Но меня били дома и я считала ,что это норма ...
Рассказала это маме лет в 25. Она удивлялась ,говорит ,что такая милая воспитательница была.
постою_послушаю• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Очень хорошо, Вы молодец!
boringmovie• 08 декабря 2022
Ответ дляdiablo12
Я б еще и мужа подключила
можна! для запугіванія
Капризуля• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую! Як вважаєте розмовляти із класною чи зразу напряму із математичною?
Директор за все відповідальна. Зберіться в кабінеті директора - ви, директор, класна і математичка.
Або онлайн-зустріч.

Мій досвід показує, що з ’педагогами’ ефективніше спілкуватись письмово.
В цей раз можете усно поспілкуватись, але пригрозіть що якщо повториться, то будете писати письмові скарги (непрофесіоналізм, неналежна організація освітнього процесу, булінг).
На письмове звернення вам повинні надати письмову відповідь. Ні директор школи, ні районне управління освіти, ні МОН не хочуть ламати голову, придумуючи письмову відповідь (яка повинна бути в рамках чинного законодавства)
Капризуля• 08 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Не нужно очень чемно.
Підтримую. Треба щоб до математички дійшло.
Последний вагон• 08 декабря 2022
Я бы пошла прямиком к директору, пусть бы он ей задал жару!
АлывердЫ• 08 декабря 2022
Меня учительница в 1 классе заставила встать во время урока и объявила перед всем классом какая я, несмотря на то что отличница- лицемерка и врунья. Перед этим позором она подготовила вступительную речь о детях, которые врут и плохо учатся, и что ее удивила одна ее ученица ’хорошая с виду девочка и отличница’. ’Ну ка встань, пусть на тебя посмотрят все ученики нашего класса’. Я чуть в обморок не упала и не понимала за что. У меня был такой шок дикий, до сих пор помню. Я была невиновата и это реальный был косяк от моей бабушки, а я подумала, ну раз бабушка так делает - что она права. Бабушка разнесла ту учительницу в пух и прах когда дети были в столовой, и я видела как учительница менялась в лице. Мне даже хотелось защитить учительницу, потому что я ее искренне любила и считала самой лучшей. В той школе училась только 1 класс, потом жила с родителями и пошла в школу другого района. В 5 классе у бабушки встретила одноклассницу из 1-го класса. И она мне прямо так сказала - что помнит ’мои проделки’ с моим якобы враньем. Т.е. я осталась в памяти всех детей того класса аморальной личностью. Это уже намного позже мне пришло прозрение, что взрослые часто неправы по отношению к детям. Грубы, безтактны, неэтичны. Дочке своей тоже рассказываю, что взрослые разные и ошибаются часто в своем поведении. Мне жаль себя в 1 классе. Я была очень невинным морально ребенком со стойкой верой в правоту взрослых и культом классного руководителя. Нельзя молчать, отстаивайте своего ребенка. Возьмите репетитора по математике хорошего.
Любительница• 08 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
можна! для запугіванія
То вчитель здасть яжемамку в поліцію за таке.
І буде права.
Якщо дитині не дано вчитись, то скандал з вчителем нічого не змінить.

До речі, вчитель вказала прізвище дитини? Чи Аня- таке рідкісне ім´я?

Капризуля• 08 декабря 2022
Вчителька повинна навчити, це тільки 5 клас. А не обзивати.
Це вина вчительки, що дитина не знає предмет.
Ответ дляАлывердЫ
Жах( дуже шкода вас
Ответ дляЛюбительница
І буде права.

Так одна в класі
Сладко-соленая• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюбительница
І буде права.

Якщо Аня в класі одна, то всі учні саме про дитину автора і подумають, навіть, якщо, суто гіпотетично, вчитель просто назвала перше ім´я, що спало на думку і воно співпало з іменем дочки автора). Це ж діти.
Стосовно іншого - погоджуюсь з Вами частково. Як такий скандал тут не потрібен, тут потрібно вчителя поставити на місце, адже тут питання не тільки в тому, що дитина отримує погані оцінки, а більше в тому, як при цьому себе поводить вчителька і що вона собі дозволяє.
Ответ дляСладко-соленая
Розумію ваших студентів, зачиталась вашим постом )
Капризуля• 08 декабря 2022
А якщо почитати чинне законодавство, то зараз дітей називають ’здобувачі освіти’, а вчителі - ’надавачі освітніх послуг’.
От і хай ввічливо і якісно надають свої послуги.
Сладко-соленая• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую) Корону не вдягну
Вам успіхів у вирішенні питання з вчителькою, але так просто ситуацію не спускайте на гальмах, бо може повторюватися.
АлывердЫ• 08 декабря 2022
Любите детей и не давайте их в обиду никому пока вы живы. В первом классе через 3 недели после начала школы - я уже имела разговор с учительницей по поводу поведения моей дочки - якобы аморального. Учительница, не разобравшись, тоже пыталась устроить публичную порку морального характера моей дочке. С обвинениями, что она лжет. Фу, как это было мерзко. Подошла, не орала на учительницу, но дала ей понять, что она очень погорячилась со своими напрасными обвинениями. Учитель не дотягивал ментально и психологически. Да, вела предметы она хорошо, но внутренний мир детей ее не интересовал. Моя дочь уже в первом классе была мудрее и тактичнее педагога с 30-летним стажем.
Лгин• 08 декабря 2022
Обов’язково захистіть свою дитину.
І не обговорюйте це з донькою, це ваші дорослі справи з вчителями і директором.

Це не дрібниці. Кажіть про булінг та його наслідки. Про розголос. Будьте дорослою та ведіть себе як доросла:
Накладная• 08 декабря 2022
Ну, дура ваша вчителька , так дитині і поясніть. в мене також дитина вчається в 5 класі і також доношу їй - дорослий, не = розумний.
Мене у сьомому класі математичка при всіх поставила у куток з підручником і заставила вчити правило. Травма на все життя.
Медсестричка• 08 декабря 2022
Бедная педагог,назвала реальную ситуацию а ее уже линчевать хотят папашами и директором