Откушу что там торчит• 08 декабря 2022

Ситуація в школі не дає спокою

Донька зараз в 5класі, математика не дуже дається, вчимо уроки разом і всеодно контрольна ось була 4(( Для порівняння інші предмети вона може опрацьовувати самостійно без мене і отримує оцінки в діапазоні 7-10. Як і в кожному класі з нею вчиться хлопчик відмінник. Сьогодні вчитель щось запитала того хлопчика, він не знав, і вона при всіх сказала не будь як …Аня незнайка.
Донька звісно засмутилась, розповіла мені.. тепер цілий день про це думаю. Зараз ж ніби система що твої оцінки навіть не оголошують при всіх бо це може ранити, чому вона тоді так дозволила сказати про мою дитину. Донька у мене одна, кажу до неї поговорю завтра із класною , донька каже не потрібно, але бачу переживає сьогодні, цілий день це згадує( Щоб ви зробили на моєму місці?
Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Тут же питання не в тому, що автор не погоджується, що в Ані біда з математикою, а в тому, що вчитель повів себе некоректно і неетично. В коментарях автор пише, що займається з дитиною, а репетитора багато хто радив найняти, я в тому числі. Але це не вирішить питання поведінки вчителя. Чи з Вашої точки зору вчитель має право таке чудити? По великому рахунку, дівчинка себе буде почувати невпевнено не через те, що не знає математики, а через те, що її смикає за це вчитель.
Аня не хоче, щоб мама йшла до вчителя. Вона розуміє, що тоді мама дізнається щось нове. Наприклад, що Аня не вчить ту математику, чи може не робить дз, а може взагалі не слухає вчителя.
Мама переконана, що ’дитина пішла в неї і не математик’. Аня теж це чула, і не один раз. Навіщо щось робити, якщо вона ’в маму, яка не математик’? А насправді Аня може бути здібною до математики, але ніхто з нею математикою не займався і переконав, що вона ’не математик’.
Ми не знаємо мотивів вчителя. Але оцінка 4 в п´ятому класі говорить про те, що там все плачевно. Я припускаю, що вчитель хоче розворушити Аню і знайти спосіб, щоб вона вчилася. Спосіб не найкращий. Але значно гірше, коли вчитель ставить стабільно 1 і навіть не намагається заохотити дитину до навчання. Потім такі Ані виростають і починають міряти від 1. Просто тому, що не було свого часу людини, яка б переконала, що Аня може вчити любий предмет, навіть математику.
П.С. якби вчитель систематично принижувала Аню, то вона б не переймалася цілий день. Очевидно, що для неї то нове. І ми бачимо, що її це зачепило. Тобто, вчитель хай і у такий спосіб, але трохи просунулася у питанні ’спонукати Аню до навчання’. Якщо мама зараз об´єднає зусилля з вчителем, то все може вийти. Якщо мама піде лаятися - Аня переконається, що уроки можна не робить, мама ж буде сваритися з вчителем, а не Анею

Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляНе за Будка
Куда ж уже хуже то. И так за иванушку дурачка её держат в классе, причём кто - учитель!
Я бы пошла и сказала, что за публичный буллинг ребенка при всём классе она идёт со мной разбираться к директору, а не поможет - то в районо и в полицию заявление будет. И отстранение от работы тоже, до выяснения обстоятельств. Поэтому эта курва немедленно при всём классе извиняется перед ребенком и идёт объяснять директору своё поведение. Для начала.
Здається, я починаю розуміти чому вчителі вимагають штрафувати батьків, діти яких погано вчаться/не виконують завдання вчителя. Хоча завжди критикувала таку ініціативу.
Рекламама• 08 декабря 2022
Ви пишите хлопчик не знав... при чому тут ваша дочка?
Рекламама• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Я взагалі не бачу проблеми. Незнайка. Дуже м´яко. Не сказала ж Аня тупа. А так ласкаво - незнайка.
Сладко-соленая• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Я в поведінці вчителя не бачу жодного спонукання. Тут не спонукання, а відсутність етики, досвіду і адекватного підходу до дитини. Хоча, звісно, це виключно моя точка зору.
Власне, як і небажання дитини, щоби мама говорила з вчителем, може бути свідоцтвом банального переживання дівчинки стосовно подальшого ставлення до неї вчителя і однокласників. От і все. Син моєї подруги якось теж не хотів, щоби батьки йшли в школу, з´ясовувати ситуацію (між іншим, подібну до цієї). Все виявилось банально в результаті: дитина боялася активного булінгу, тому що саме це спіткало його деяких однокласників після візиту батьків. Історія закінчилася звільненням вчителя, між іншим.
Тому може бути обидва боки ситуації.
З моєї точки зору правильним в даній ситуації буде піти одночасно двома шляхами:
1. підтягнути дитину по навчанню;
2. вирішити ситуацію з вчителем. Тому що таке ’спонукання’ як мінімум наразі суперечить вимогам МОН стосовно взаємодії учнів та вчителів.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Почитала відповіді, все завтра буду діяти. Тому що гризе це мене і доньку, також всі пишуть що пам’ятають свої образи навіть із садочка і дитинства. Завтра я її чемно поставлю на місце😡
Автора, вы еще на форуме спрашиваете.
А тут не нужно спрашивать, нужно понимать, что ваша прямая обязанность защищат вашего ребенка от всяких недоумков, даже если это человек, случайно попавший в образовательную систему.
Зачем вам форум, вы сами, что, не понимаете, где грань?
Я бу же сегодня имела была предметный разговор с директором, и завтра эта залетная. при всем классе извинядась перед ребенком.
И не дай божечки ей потом отыгрываться и пакостить по этой причине.
Ест люди, которых на пушечный выстрел к детям нельзя подпускать.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мнение тихой, скромной и ’удобной’ отличницы и медалистки, девочки с косичками, с дипломом педагога: обязательно заступитесь за своего ребенка! Возможно, учительница сглупила, помогите ей понять и запомнить, что так говорить нельзя! Не скандальте, но будьте максимально убедительны и решительно настроены. Скажите, что не все математики, что есть много одаренных гуманитариев, и задача учителя - разглядеть и раскрыть эти способности, а не унижать.
Она сглупила, когда пошла в пед.
ей не место рядом с детьми.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую! Як вважаєте розмовляти із класною чи зразу напряму із математичною?
Ни с классной, ни с т.н. учителем.
С директором.
и напишите заявление.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Не нужно очень чемно.
Да какое может буть тут чемно.Я в шоке.

woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нужно. Не стОит опускаться до уровня глупых поступков.
Это не глупый поступок.
Это профнепригодность и нарушение этических и педагогических норм.
так что стоит, и еще как.
Пока толко начало.
А там и выяснится, что и преподает не ахти, и ребенок отлично может справиться. если преподавать как положено
Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Ни с классной, ни с т.н. учителем.
С директором.
и напишите заявление.
У відповідь піде інша доповідна від вчителя, що дитина не виконує дз, не слухає вчителя, не вчить предмет, а батьки не реагують, не виконують свої батьківські обов´язки (так, законом і таке передбачено, просто не всі Порадниці то знають).
І куди приведе ця писанина? Школа, до речі, в службу по справам дітей може звернутися, якщо любителі епістолярного жанру будуть дуже настирливо писати скарги на вчителя. Тому що насправді у школи є важелі впливу на батьків через зазначену службу. Інша справа, що школі те не потрібно. Але якщо батьки підуть на принцип, то школа може піти на випередження. І буде потім автор пояснювальні ще писать в соцслужбах чому дитина не виконує дз, не реагує на вчителя,а автор не проводить з нею виховну роботу.
Кому треба та війна? Мета яка? Пограти в ’Хто кого’ чи все ж таки навчити чомусь Аню?
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Послушайте, учительница.
берега попутавшая.
Так вот, один берег-это успеваемость ребенка.
Которая никои боком не относится к ситуации.
родительские обязанности не включают в себя выполнение домашних заданий.
Вы что что то сильно перепутали.
Сдужба по делать детей только еще домашками не занималась, это ж надо такой бре написать.
Вы вообще в курсе, чем занимается эта служба?
Если нет, я расскажу.
Заявлени директору , со вторым экземлером в районо и гороно отлично работают еще на этапе обозначения своей позиции директору школы.
И если вы в жанном случае можете возражать, педалируя на лз, и прочую пургу, то совершенно понятно, кто вы есть на самом деое и почему.
Для особо непонятливых- у ребенка все нормально с отстальными дисциплинами.
Грабля• 08 декабря 2022
Я не приемлю лирику в общении с учителями, поэтому пошла бы стандартным путем воздействия на это хамло, не заслуживающее называться педагогом - начала бы с общения с директором, без всяких бесед с учителем. Проверенный опытом способ, эффективный и быстрый.
Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Послушайте, учительница.
берега попутавшая.
Вы что что то сильно перепутали.
Если нет, я расскажу.
Для розуміння ситуації: я працювала зі скаргами громадян. Батьки зобов´язані брати участь у навчально- виховному процесі. Тому цю ситуацію можна вивернути не на користь автора.
Те, що її дитина сприйняла ’Аня Незнайка’ на свою адресу говорить про те, що дитина слабка і усвідомлює це. Прізвище дитини не пролунало. Об´єктивно вчителю не зроблять нічого.
Я написала як зробити в інтересах самої дитини. А вирішувати автору.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Много опечаток.И не все написала.Аж проснулась от вашего посыла.
Так вот.Никто не имеет права унижать ни детей, ни взрослых.
Смоделируем.У вас на педсовете директор делает заявление, пододобное тому, что сделала эта недоучительница.И сказала при всех, что в плане работ на год все все поняли, кроме недоучки вроде вас.
Силите, обтекайте.
И запомните себе раз и навсегда.
никакая служба подобной ерундой не занимается, дз по математике и прочей фигней.
И если подобных недоучителей в 23 года не тормозить в самом начале, то из них с годами вырастают чудовища в сфере образования, которые научить не могут,а беды наделать-это пожалуйста.
Грабля• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
И не постыдились же написать, что с жалобами работали. В СССР очевидно. Так забудьте уже, давно пора избавиться от стереотипов обесценивания, вы высшее образование ж, вероятно, получали, что ж прогуливали так - эти истины на первом курсе объясняют уже лет так 20.
Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Силите, обтекайте.
И запомните себе раз и навсегда.
Будь ласка, не потрібно мені писати. Ви не сприймаєте суть прочитаного.
Ще раз: я не працюю у школі. Ваш перехід на особистості недоречний і неприйнятний.
На все добре.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
В интересах реенка и всей сферы образования вышвырнуть подобный непрофессиональный непотреб.
Кто вам дал право вместе с той ..... назвать ребенка слабым.
Ничего не сделают учителю?
Ой, как сильно вы ошибаетесь.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
На все добре.
Это я не понимаю сути?
Боюсь,не пониаете вы.Вообще ничего.
Ваша личность мне не интересна, особенно с учетом ваших глупейчих постсовковых заявлений.А кому мне писать, ич то, я как то без бюрократов прошлого столетия разберусь.

woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Вот мама и возьмет.
решением вопроса, можно ли некоторым работать с детьми.
Стервочка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Автора, вы еще на форуме спрашиваете.
Ну вы даете. Не разобравшись в ситуации уже такого нагородили. Может ребёнок в 5 классе вообще все понял не так. Учитель сказала слово «незнайка» - это мат или страшное оскорбление? Незнайка - милый персонаж Носова.
Я на месте автора просто поговорила бы с учителем по-хорошему. Объяснила бы, что ребёнок очень расстроился и переживает. Уверена, что проблему можно решить мирно и продуктивно. Ну если учитель не поймёт, тогда вы 100% правы.:
Стервочка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Ничего не сделают учителю?
Ой, как сильно вы ошибаетесь.
Посмотрела бы с большим интересом как бы вы в нашей школе попробовали что-то сделать учителю. Ничего бы не вышло) там броня.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Ситуация обрисована предельно ясно.
перечитайте, пожалуста, старт пост.
Вы полагаете, что дать понять ребенку, что никому не похволено его унижать-это лишнее, и достаточно объяснить чтото учительнице?Ок, ваши дети, ваше право.
Но не дай боже, чтобы это был мой ребенок.
У меня другие взгляды на жизнь.
Стервочка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Ситуация обрисована предельно ясно.
перечитайте, пожалуста, старт пост.
У меня другие взгляды на жизнь.
И что бы вы сделали?
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Эт ваш выбор.
Вас устраивает, видимо.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
И что бы вы сделали?
Я уже писала.
Стервочка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Эт ваш выбор.
Вас устраивает, видимо.
У меня нет проблем с учителями. Если возникали раньше - спокойно решали их. И всегда ребёнок только выигрывал от этого.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Тогда к чему ваш коммент про броню?
Слово грубоватое, но уместно-с бронелобыми мне не по пути.
Это я не о вас, а то тут все странно понимают.
Стервочка• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Я уже писала.
Прочитала о заявлениях - ерунда. Не работает такая схема. Я наблюдала за конфликтом одного класса с учительницей. Ничего не смогли они сделать.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Значит, плохо хотели.