Tatius_ka• 08 декабря 2022
А чи можна наперед прорахувати варість посилки закордон (укрпошта/нова)? Де/як?
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка - чи є на сайтах популярних перевізників (Укрпошта, Новапошта, Міст.... що там ще є?) якісь он-лайн калькулятори тощо - аби порахувати заздалегіть в скільки обійдеться посилка? А також окремо - просто листівка.
п.с. я не знайшла
Ненька наша• 08 декабря 2022
Я спрашивала в отделении новой почты.
Днепр Варшава. Коробка 3 кг 425 грн
Ненька наша• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
о, дякую
варіант - підійти в віділення і втупу спитати
Да. Они на компьютере вбивают данные. Вес и параметры коробки.
Отблеск мысли• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
о, дякую
На сайте Укрпочты есть калькулятор международных отправлений.
Из Кукуева я• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
для листівки та/або якоїсь невеликою посилки (типу листівка+ялинкова прикраса) - боюсь, що це буде задорого))
хотіла ’пробити’ ціни у наших перевізників-компаній
Я Укрпоштою а Прагу відправляла минулого тижня, прийшла з помилкою, все прорахували, з їх конвертом, вага до 200 грн приблизно 270 грн.
Из Кукуева я• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
це листівка?
Не зовсім, там набір для вишивання, +4 магніти, + листівка). Оформили як лист, і авіа.
Дама с заначкой• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
вже знайшла, дякую.. ДОФІГА)))
в мене в Австрію посилка 5 кг 900 грн, 3 тижні йшла
Ноунэйм• 08 декабря 2022
Ответ дляНенька наша
Я спрашивала в отделении новой почты.
Днепр Варшава. Коробка 3 кг 425 грн
Нова пошта дуже дорога, укрпошта дешевший тариф.
Ноунэйм• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
це листівка?
Склріш всього дрібний пакет,той що по ЄС 5 -6 євро.
Ноунэйм• 08 декабря 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Наземна дешевше
Из Кукуева я• 08 декабря 2022
Ответ дляНоунэйм
Наземна дешевше
Не було для цієї категорії дешевше, конверт великій. Прораховували різні варіанти.
Из Кукуева я• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
дякую за інфо
я вже знайшла на укрпошті калькулятор
На відділені можуть погратись, і порадити як краще відправити. Головне на адекватного попасти оператора.
Ответ дляИз Кукуева я
так
але зараз з блекаутами і вже підготовкою (я так думаю) до свят не впевненна, що зі мною готові гратися))))))
але дякую, є вже розуміння)
відправлю певно листа!)
але дякую, є вже розуміння)
відправлю певно листа!)
Там_все_размывчато• 08 декабря 2022
На сайты Укрпошти є калькулятор. треба знати точний розмір посилки і вагу.
якщо ввести всі параметри вірно ( а не приблизно) , то вартість покаже вірну.
Из Кукуева я• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
так
але дякую, є вже розуміння)
відправлю певно листа!)
але дякую, є вже розуміння)
відправлю певно листа!)
Так, лист відправляйте, я конверт з пупируями всередині великий в них купила, грн 7, здається, в ньому і поїхало
Милашка-оторвашка• 08 декабря 2022
Ответ дляTatius_ka
НП отправка в Познань с Кременчуга документа стоит 900грн