mavka.cy• 08 декабря 2022

Оформлення новин про перебіг війни

В мене дивне питання.

от, наприклад, новина з тг "Мер Мелітополя підтвердив бавовну в аеропорту Бердянська"

місто ж під окупацією. Який мер підтвердив, український? він в Мелітополі і йому не заважають там працювати окупанти? А якщо він не в Мелітополі, то звідки знає, що там відбувається
чи це колаборант з роллю мера
freedom_2015• 08 декабря 2022
Мелітополь наше місто і звичайно як і всі наші міста має мера .Він був в полоні і після працює на безпечній території

rybka21• 08 декабря 2022
Мер підтвердив як офіційна особа місцевого самоврядування
автор mavka.cy • 08 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
тобто зараз він не знаходиться в Мелітополі чи десь поряд. А як він може новини дізнаватись? У нас є звязок з людьми з окупованих територій?
Соната любви• 08 декабря 2022
этот мэр еще получит награду героя.
и будут по телемарафону рассказывать, как он принимал участие в освобождении Мелитополя.

специально продвигают такие новости, чтобы человек был у всех на слуху.
freedom_2015• 08 декабря 2022
Ответ дляmavka.cy
з каналу Труха дізнається
автор mavka.cy • 08 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
з каналу Труха дізнається
серйозно? =))
автор mavka.cy • 08 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
этот мэр еще получит награду героя.

ой, не хочу шукати підстави і от ето вот все
просто цікаво хто і як підтверджує новини
freedom_2015• 08 декабря 2022
Ответ дляmavka.cy
серйозно? =))
ну яке питання така і відповідь .Ви ж думаєте ,що там чекали русню і зараз всі радіють їм?і нема кому інформацію передати
автор mavka.cy • 08 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
тобто мер тримає з кимось там контакти і таки він якось отримує інформацію звідти що як
ну, в принципі, мабуть десь так і є

Инич• 08 декабря 2022
Ответ дляmavka.cy
ну, в принципі, мабуть десь так і є
Ну Ви ж доросла людина, напевно, все самі розумієте. До чого тут ці питання? Вам пояснять всі етапи здобуття інформації? Логічно, що вони є. Не логічно, що Ви про них питаєте.
Постійно бачу тут таке, нова реєстрація, пару питань побутових, а потім такі нібито наївні теми.
Na kablukah• 08 декабря 2022
Дичь он несёт в основном
MURRKET• 08 декабря 2022
Мер Мелитополя не в Мелитополе.Летом я его в Запорожье видела.Думаю,что за лицо знакомое,поздоровалась даже.
JENYABEST• 08 декабря 2022
Ответ дляИнич
Вполне себе вопрос, основная масса как раз не задумавается, а автор молодец спросила.
Это хорошо, что вам все ясно и понятно что мер Мариуполя вполне себе может быть в другом месте и при этом оставаться мером Мариуполя...
JENYABEST• 08 декабря 2022
Ошиблась Мелитополя