Срочнокпсихологу• 08 декабря 2022
Не хочу старіти
Мені 38. Як прийняти весь цей жах?
Жертва интернета• 08 декабря 2022
Не хочу старіти, не хочу вмирати.
Мабуть треба було не народжуватися...
Срочнокпсихологу
• 08 декабря 2022
Ответ дляСигарный шланг
Мені 35. На який жах очікувати в 38?
Мене чекала різка зміна зовнішнього вигляду
Таки в курсе• 08 декабря 2022
Ответ дляСигарный шланг
Мені 35. На який жах очікувати в 38?
Напишите через пару років. Мені 40. В 35 зовсім інша людина
Жертва интернета• 08 декабря 2022
Ответ дляТаки в курсе
І що за цих 5 років так різко старіє жінка?
Мені 35.
Зам Ам• 08 декабря 2022
В 35 я была красавица еще, а сейчас 40..всего 5 лет и такие изменения...ж...па
курасаны• 08 декабря 2022
Пізнувато шось, мене накрило в 33. Не те, що старіти не хотіла, мені здавалось, що 33 це вже все, кінець, фініта ля комедія. А нє, в 34 зацвіла знову. Пройде.
Голодаю• 08 декабря 2022
Ответ дляЗам Ам
Что у вас изменилось?
Танцепесенная• 08 декабря 2022
Ответ дляСигарный шланг
Мені 35. На який жах очікувати в 38?
Мені 45. Ніякого жаху. Тут так же, як і в 35. Улюблена робота, кохання, секс і прекрасне життя.
Таки в курсе• 08 декабря 2022
Ответ дляЖертва интернета
Мені 35.
В моєму випадку так. У мене посипалось волосся, брови… Зовні змінилася
Срочнокпсихологу
• 08 декабря 2022
Ответ дляЗам Ам
Так і є, по знайомим теж бачу, що критичні зміни у період 38-40 років
Жертва интернета• 08 декабря 2022
Ответ дляТанцепесенная
Хух...дякую, хоч є якась надія, що в 45 життя, продовжується)
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Я не хочу дуріти на старості, а от старіти.. Куди дінешся... За 9 місяців на 10 років.. Пофіг.. Головне, шо б кукушка була нормальна
Ноу коммент• 08 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Так, я також бачу ці разючі зміни у дзеркалі за останні 9 місяціа. Вот реально +10 років...
Я_не_аноним_100%• 08 декабря 2022
А кто же хочет? Я поздно спохватилась и начала ухаживать за лицом, у Вас еще время есть.
Танцепесенная• 08 декабря 2022
Ответ дляЖертва интернета
Знаю жінок, які і в 50 розкішні і красиві .
В мене є такі знайомі теж і достатньо. Дивишся і не розумієш реальний вік.
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Ответ дляНоу коммент
То все фігня.... Головне здоров я, особливо кукушочне... Бо шось я тут надивилась і мені в старості страшно шо б не зайо. ти дітей і всіх вокруг, а морщіни і жопа.. То таке
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2022
Автор,мені 35.Зробила фотку і не розумію-ну як так,ну хто це((повіко нависло, вигляд втомлений, очі втратили сяяння.Вийшла в світліший колір (волосся),щоб не так старив чорний. То тепер що 2 тижні ще сивиною виблискую. А ще на початку року я планувала вагітність і здавалось,що в мені на кілька дітей. І тут за рік- з красивої дівчини перетворилась на таке..Не допомагає ні макіяж,ні креми. Просто не можу прийняти себе, зайвий раз в дзеркало не хочу дивитись.
olgabaluta• 08 декабря 2022
Понять, что внешность не имеет никакого значения. Она важна только для моделей и актрис. Развивать внутренние качества.
Ноу коммент• 08 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Це точно...
Але ж і кукушочне здоров´я страждає добряче...
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
оце ви влучно, просто вкрали молодість.Я так сподіваюсь, що ми колись ще зможемо просто жити, радіти, усміхатись, бути знову красивими, хоч іноді забуваючи про весь жах минулого.
Ацетилсалициловая кислота• 08 декабря 2022
Ответ дляЖертва интернета
Мені 35.
Різниця доволі помітна. Я в 35 була дуже така ягідка, зараз вже все не так, і обличчя , і тіло(((
КапитанльнаЯ• 08 декабря 2022
Ответ дляЖертва интернета
Мені 35.
ну колись же вона має почати стааріти
я теж в 38 різко помітила
овал поплив, зявилося щось в обличчі що перетворюе дєвушку на женщину(
я теж в 38 різко помітила