Срочнокпсихологу• 08 декабря 2022
Не хочу старіти
Мені 38. Як прийняти весь цей жах?
Жертва интернета• 08 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
ну колись же вона має почати стааріти
я теж в 38 різко помітила
овал поплив, зявилося щось в обличчі що перетворюе дєвушку на женщину(
я теж в 38 різко помітила
Так девушка на женщ ну це ок, а от коли на бабушку то то вже не ок.
Послушайте совет старой боевой лошади. Начните принимать свои изменения как нечто важное: это Ваш опыт, Ваша жизнь, Ваше счастье - за каждой морщинкой. Займитесь прямо сейчас здоровьем: питанием, режимом дня, спортом и побольше гуляйте. Лет через 10 скажете себе спасибо)) Поплывший овал это такие мелочи.
Алгонавт• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
Поплывший овал убирается если ходить заниматься в спорт зал, реально ходить 3 р в неделю с тренером ?
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
оце ви влучно, просто вкрали молодість.Я так сподіваюсь, що ми колись ще зможемо просто жити, радіти, усміхатись, бути знову красивими, хоч іноді забуваючи про весь жах минулого.
Все буде... Реально буде! Ще наші очі знов будуть саяти... Я точно, на 1000% це знаю
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Ответ дляНоу коммент
Це точно...
Але ж і кукушочне здоров´я страждає добряче...
Його треба берегти шо капец...
Ответ дляАлгонавт
Может, ошибаюсь, и дело только в генетике, но я хожу в бассейн много лет, и мне кажется, убирается, хотя я там спину укрепляю. Могу свой показать в 49.
Вот где-то в 35 я как раз и начала плавать регулярно.
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Віримо і сподіваємось.Я себе якось намагаюсь зібрати вкупу, кажу собі: перемогу треба зустрічати гарною і в формі,а ти розкисла зовсім. Де б того ресурсу ще взяти, щоб не розкисати. Але так, і це пройде.
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
Краса! Хочу такий овал в 49!
А можна питання? Мені здається, я колись у Вас читала,що Ви мали проблем зі спиною і почали займатись плаванням з терапевтичною метою? Поправте,якщо помилилась. Але,якщо так, підкажіть-це якісь спеціальні техніки-тренер-терапевт?
Жертва интернета• 08 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так, дай Боже дочекатися,Перемоги і нажитися ще без війни.
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я не в формі)) зовсім, вообще))) але нічого, форма може змінюватись)) головне СУТЬ))) головне, шо б це й піпі закінчився, а далі знов.. Відпочинок, нові місця, емоції, нові справи, життя і все налагодиться...
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
Вы уже сели на диету?)) скоро же победа 🙌
Я шось занадто сіла))) як відрізало)))
Ответ для18 мнеУЖЕ
Краса! Хочу такий овал в 49!
Да, именно из-за проблем со спиной. Мне грозила операция, и не одна. Но я этого очень не хотела, поэтому пошла плавать. К сожалению, моего тренера-реабилитолога уже нет в живых, он разрабатывал программу именно с учётом моих проблем. Мне нельзя было сначала плавать на животе - только на спине, через полгода только постепенно подключали другие виды плавания.
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
дякую за відповідь! після кількох походів у басейн з шиєю, яка болить, зрозуміла,що треба вчитись плавати правильно.Бо можна лише погіршити.От шукаю інфу на цю тему.Але тренер,який в цьому розбирається, звісно, ідеальний варіант.Поки спасаюсь йогою, та варто кілька днів пропустити і болі в спині повертаються.
Ответ для18 мнеУЖЕ
Поищите Велес клуб, если есть в Вашем городе. Это направление как раз для спинальников.
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
Ненене, так нельзя! Ко всему нужно подходить разумно.
Та знаю...в мене таке , коли кд починаються, не можу їсти зовсім, тут головне не уйти в компульс на нервах, треба прям відслідкувати і білок фігануть)) я то ж прям як книжка пише, все знаю)) одним великим стресом стало менше то надіюсь увійти в режим
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
дякую, загуглю!
Море Счастья• 08 декабря 2022
Ответ дляСигарный шланг
Мені 35. На який жах очікувати в 38?
в 35 я теж так думала,зараз 40 зовсым ынакшы думки
сказочное_Бали• 08 декабря 2022
Мне 31 и тоже накрыло. Прям печаль печальная, старею, и судя по фото постарела, и кризис по всем сферам 🥺 кажется уже фсё
Дядя Жора• 08 декабря 2022
Так это же не за один деть , что утром проснулись, а вам +20 лет.
Это естественный процесс.
Страшно, если все близкие стареют иуходят, а ты остаешся вечно молодым.
Это естественный процесс.
Руда ліса• 08 декабря 2022
Принимайте сейчас и живите дальше в удовольствие. Умейте стареть,старейте красиво. Если нет,то это обернется депрессией
Залізна пані• 08 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так і є, по знайомим теж бачу, що критичні зміни у період 38-40 років
А я в 38 только первого ребенка родила)
Залетная Я тут• 08 декабря 2022
Ответ дляparele
подскажите пожалуйста, это из-за грыжи?
я была у реабилитолога, он мне сказал что у меня капец, но организм как то законсервировал ее, и тоже, что нельзя никаких активных занятий, бега, скачек, роликов и прочего.
только плавать и только на спине.
и из упражнений только лежать на полу ноги на стену. все.
плавать и я мечтаю, но аллергия на хлорку.
только плавать и только на спине.
Железный коготь• 09 декабря 2022
Ответ дляЖертва интернета
І що за цих 5 років так різко старіє жінка?
Мені 35.
Так дуже , я в 30р як дивлюсь фото ще дівчинка , в 33р почалися зміни , зараз 39р все ,як кажуть тітка , так у мене немає зайвої ваги ,я активна . ..но обличчя
, я дивлюся в дзеркало і бачу чужу людину