Пыхтелка• 08 декабря 2022
Дівчата, що скажете про чобітки?
Мені ото як хочеться, то гірше чим болить). В такому стані не можу реально оцінювати річ. Що скажете, брати?
Результат:
вже голосів:
75 (63.56%)
Так
43 (36.44%)
Ні
Пыхтелка
• 08 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Круті, не такі як всі носять як під копірку
Дякую, значить треба брати)
Пусин Кукин• 08 декабря 2022
Ответ дляПыхтелка
Дякую, значить треба брати)
сами будете заказывать или через посредника?
Пыхтелка
• 08 декабря 2022
Ответ дляПусин Кукин
Брат живе в Німеччині, то купить і перешле.
Пыхтелка
• 08 декабря 2022
Ответ дляСметчица
Мужские?
Вроде и ничего.
Но непрактичные.
Вроде и ничего.
Но непрактичные.
Жіночі
Кубик Рубика• 08 декабря 2022
Ответ дляСметчица
Мужские?
Вроде и ничего.
Но непрактичные.
Вроде и ничего.
Но непрактичные.
Чого непрактичні?
Жовті тімбери он пів міста носить і норм)
Непонятно• 08 декабря 2022
мій бойфренд італієць
коли бачить взуття такого кольору каже - це відрізняє жінок-слов1янок будь-де )))
не купуй такого кольору взуття
СовНарКом• 08 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
ну так не всі ж виїхали на пособія в німеччину, як автор, що можуть купувати з їх магазинів
Я такая - жду трамвая• 08 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Як ви живете з такою заздрістю?
СкрипяСердцем• 08 декабря 2022
Ответ дляНепонятно
мій бойфренд італієць
не купуй такого кольору взуття
Кто же Ваш бойфренд итальянец? Художник? Дизайнер? Стилист? Архитектор? Что же он со славянкой без вкуса связался? Кьяра Ферраньи отказала?
Непонятно• 08 декабря 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
вибачайте, а ви хто? дизайнер чи стиліст?
Пыхтелка
• 08 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Я нікуди не виїзджала. В мене там брат і він не на ’пособіє’, і якщо він мені їх купить, то за мої гроші. До речі, ’пособіє’ я й тут не отримую. І ви теж можете купувати з їх магазинів, для цього є Міст і Нова пошта.
Пусин Кукин• 08 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
а чого ви така зла і заздрісна?хто вам не давав їхати до Німеччини?їдьте зараз,хто вас тут тримає?
Ответ дляНепонятно
мій бойфренд італієць
не купуй такого кольору взуття
І що в цьому поганого - бути слов´янкою? Теж модний експерт сказав, більшість дівчат італійок в страшних уггах з пісочної замші зараз ходять.
Пыхтелка
• 08 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
Боти гарні та зручні, але мені не подобається абсолютно рівна підошва. Дивилися,як вам таке?
В мене в стартпості є фото, там інша підошва.