fedoroff-93b5• 08 декабря 2022

Сейчас все говорят про выход на границы 91 года.А вы как думаете?

Уже часто в инете читаю ,что нужно отбивать русню и выходить на границы 18 года.трошки історії так навсяк випадок КАРТА УКРАИНЫ 1918ГОДА.
автор fedoroff-93b5 • 08 декабря 2022
белгород наш и кубань.не удивительно что на кубане укр песни поют -я видела фильмы.там же бабушки ихние с укр корнями.
Елена1265• 08 декабря 2022
Вы предлагаете на ЕС нападать?
Xue• 08 декабря 2022
Дивитимемось по обставинах. Так теж годиться.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 08 декабря 2022
Сначала бы вернуть то, что отжали в 2014
elena901• 08 декабря 2022
Нахєр вони нам потрібні.
Стрекоза любви• 08 декабря 2022
Думаю, що вийти на кордони 91 першого року буде теж надто складно. На жаль, з великою кількістю полеглих захисників. Коли бачу такі карти, то відчуваю роздратування. Хтось кидає в інфопростір для хайпу. Кожен сантиметр повернутої нашої території - неймовірні втрати людського ресурсу.
dajkiri-irina• 08 декабря 2022
Где читаете? Интересно
yuliya3101• 08 декабря 2022
это троллинг, если выйдем на границы до 24 февраля, это и будет наша победа
Леска• 08 декабря 2022
Ну хуйло ж хоче історичну справедливість...отримає.
Хоча то все хіханьки. Або на 91р вийти.
Вэнди Стар• 08 декабря 2022
ну -ну.. поговорите
автор fedoroff-93b5 • 08 декабря 2022
Ответ дляyuliya3101
это не троллинг.наши сказали-идем на границы 91 года.читайте новости
vikahma09• 08 декабря 2022
Сказали не сказали, соглашусь, тут хотя бы на те что до 24 выйти. Нам еще до них.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Фейкова карта. Вчить історію
fibinika• 08 декабря 2022
С новой регистрацией вас) .у «освободителей» закончились темы для срача об Украине? Нужны новые мысли?
Lavanda17• 08 декабря 2022
Где вы взяли такую карту с Калиниградом в 1918-м году?
LidiyaZi• 08 декабря 2022
Ответ дляyuliya3101
Ні. Це буде передишка для пу і створення сірих територій. Наприклад, від мого дому до Криму 2 години на авто. Чи повернусь я і багато хто з півдня туди, після того як за лічені години були захоплені без шансу на втечу? Чи повернеться туди бізнес? - ні. То буде занепад тих територій , а через деякий час історія повториться. Не треба далеко ходити - 2014 рік все те саме.
Хто не вчить історію той приречений її повторювати
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Кубань ніколи не була Українською.
Кубань потрібно забирати тільки по національному признаку.
Вона починалась з поселення наших козаків і до середини минулого сторіччя близько 80% вважали себе українцями.
Західну Україну приєднали в 39 році після дереебану Польщі
Jul-Ap• 08 декабря 2022
Вообще не нужен ни миллиметр чужой земли. Не уподобляйтесь рассийским фашистам.
Разве для троллинга только
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляvikahma09
Не так вже і багато. Повернули назад більші території.
Вірте в ЗСУ, чи ви в іншу армію вірите?
автор fedoroff-93b5 • 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Кубань ніколи не була Українською.
это не первая карта в инете-сто проц помню что КУБАНЬ БЕЛГОРОД И ДАЖЕ ВОРОНЕЖ-ЭТО УКРАИНА но 17-18-19 года не помню уже
LidiyaZi• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Кубань ніколи не була Українською.
Ну, дивлячись який період історії дивитися. Так то можна роісю і без москви лишити
автор fedoroff-93b5 • 08 декабря 2022
может историки подправят.просто в инете карты такие и чуть не соответствие есть.или так менялось оно тогда.мы ж не жили -не знаем .а интересно как было .
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Частина Белгороду і частина Воронежу, ще частина курську і Ростов на Дону . Був обмін на Крим- територія на територію.
Кубань до складу України ніколи не входила.
Марія В• 08 декабря 2022
А курськ,а Вороніж?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляLidiyaZi
Ні на який. А щодо Московії треба подумати)))
Якщо відродити престолонаслідування, то чого б і ні.
Та чи погодяться поляки, шведи чи австійці на такий фінт
До речі, гуляти так гуляти. Можна і Новгород забрати))) тоже під нашою короною був
автор fedoroff-93b5 • 08 декабря 2022
точно помню фильмы-на украинском поют песни наши народные на свадьбах там именинах на проводах в армию.и это кубань
Pavelolka• 08 декабря 2022
Нпфиг нам нужны те нищие приграничные территории? Корми им еще
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Погугліть, вони і щас українською співають.
80% населення українці
Jave• 08 декабря 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Для початку повернути те що віджали починаючи від 24.02.2022
fibinika• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
80% населення українці
Ну вот и видно, что украинские гены в Краснодарском крае— домов много добротных, как в Украине. Да и слова украинские звучат. Кстати, дети из Белгорода могут сказать— паляниця. А вот из Курска уже нет.