Копирайторша• 09 декабря 2022

Сайт Нотіно

Дівчатка, підкажіть, чи нотіно норм сайт? Хочу замовити парфуми оригінал, вони є на сайті нотіно
Чи то дійсно оригінал в них? бо ціна не мала
Благоуханочка• 09 декабря 2022
Оригинал. Заказывайте с оплатой при получении и не курьером, а на НП, чтоб можно было все нормально рассмотреть и пробить по батч-коду, а потом уже только рассчитываться.

ШапкаУшанка• 09 декабря 2022
Я ризикнула - все ок. Замовляла 30 мл, обдивилася все від і до на НП. Перевірила батч-код. Найчастіші підробки - 100 мл переважно
vikgvv• 09 декабря 2022
Заказываю года как 4 у них, никаких проблем не было
Точная копия плова• 09 декабря 2022
В чому ризик?
Це міжнародний сайт
Замовляю вже років 10, зокрема з польського, але частіше укр.
Все гаразд
Точная копия плова• 09 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Батч-код є на підробках, але їх нема на нотіно, і так-більшість підробляють в найбільших об’ємах
автор Копирайторша • 09 декабря 2022
Дууууже дякую вам❤️
Благоуханочка• 09 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
На Нотино нет подделок.

Творческий типаж• 09 декабря 2022
Мне снились змеи перед ссорой с отцом, которая длится 3 месяца, но там змейки были много, не Добрый питон
ШапкаУшанка• 09 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
На Нотино нет подделок.
Мені цей сайт як клон мейк апа. Вірніше, мейк ап - клон нотіно )) А там є, на жаль(( Тому остерігалася
Берегу и стерегу• 09 декабря 2022
Мне вот такой Монталь приехал с Нотино...(
Благоуханочка• 09 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
У Мейкапа склады в Украине, у Нотино их здесь нет.
Вишневий цвіт• 15 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Які брали? І чи можна отримати якийсь сертифікат чи промокод?Крім тих що є на певну продукцію...
ШапкаУшанка• 15 декабря 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Elie Saab Girl of Now. Про сертифікати не знаю. Пробники ще 3 шт поклали парфумів
Вишневий цвіт• 15 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Дякую!