Ольга0204• 09 декабря 2022

Де отримати безкоштовний рецепт на ліки в Польші, хто знає безкоштовні сайти?

Pavelolka• 09 декабря 2022
У врача?
Selena*• 09 декабря 2022
Не зрозуміла питання. Вам треба безкоштовно отримать лікі, які відпускають за рецептом?
Чи треба купити ліки, які тільки за рецептом відпускають?
В обох випадках вам треба звернутись до лікаря, тільки вони дають рецепти на ліки. Платно, знайти лікаря на сайті знаний лекаж та записатись на консультацію. Бесплатно, ідти в пшиходню та записуватись до лікаря.
Selena*• 09 декабря 2022
Автор, вибачте, хочу запитати в вас, а як ви вирішили проблему з машиною?
Агафья• 09 декабря 2022
Спробуйте на сайті Димедік заказати консультацію.
автор Ольга0204 • 09 декабря 2022
Ответ дляSelena*
я повернула машину продавцю, так як по часу не пройшов 1 мысяць на себе не реєструвала ніде. По ціні втратила половину, але перекупи давали ще менше.
Ингеборга Д.• 09 декабря 2022
несколько раз получала рецепты здесь https://dimedic.eu/pl
в том числе на детей.
но нужно говорить, что вы продляете предыдущий рецепт, что это лекарство уже принимали и вам помогло.
Selena*• 09 декабря 2022
Ответ дляОльга0204
Шкода, що так мало продавец віддав. Він явно шахрай(( Але добре хоч так.