СкокоМнеДадите• 09 декабря 2022
Чому свекруха переважно це не нормальна людина
Взагалі це легко сказано, в голові одні мати, якими і хочеться обкласти з ніг до голови.
Весною 21 поку ми виїхали з України і зараз повернулись. Залишили тій дурі ключі на всякий випадок.
Вчора пішли в гості до цієї особи, дивлюсь - стоять мої черевики, в ході з‘ясовується що в них ходить сестра чоловіка, також в моєму пальто, пуховику і з моєю сумкою Шанель.
Я навіть описати не можу всю степінь того на ск я офігіла від цих фактів. Мені сказано було що в Іринки не було грошей і вона дала їй мої речі, я просто в шоці. Ще було сказано таким гордим тоном : ну якщо тобі це барахло треба то можеш забрати. Сумку я забрала, пальто, пуховик і черевики ні. От тепер думаю - незай віддає грошима, забрати чи просто забити і більше не спілкуватись. Сказала щоб її ноги в нас вдома більше не було. Чоловік теж в шоці, заспокоює каже що нове купить, ну але як так
ПочтальЁнша• 09 декабря 2022
Як ви до неї, так і вона до вас) явно що і до цього моменту ви не дуже хорошої думки про неї були. А взагалі ця дура народила і виховала вашого чоловіка, який і купив вам те барахло.
СкокоМнеДадите
• 09 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Мамо ви?
А як я до вас, чим не вгодила?
БезПаспортаНеПродаю• 09 декабря 2022
Автора їбе її синАчка, значить все майно загального користування. Що тут не зрозуміло
Аноним НаВсеГда• 09 декабря 2022
Я на стороне автора. Схрена ли кто-то может распоряжаться моей одеждой без моего согласия.
Да, и ноги б тоже такой свекрухи не было.
П.с. У меня замечательная свекровь.
ПочтальЁнша• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мамо ви?
А як я до вас, чим не вгодила?
Не мамо) От тому в мене нема дітей, впаси Боже таке виросте як ви
А я на шпагате• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мені просто хочеться її взяти і побити головою об стіну
може спочатку самі головою побийтесь.... щоб такі тупі трольні теми не створювати
СкокоМнеДадите
• 09 декабря 2022
Ответ дляВсеЧетко
Автор, вам заспокійливе треба пити та нерви лікувати.
Серйозно? Ви тоже чужі речі берете без дозволу і комусь даруєте?
ТрамвайGirl• 09 декабря 2022
Що у мами моєі, що у мене, дуже дуже дивні свекрухи. Чесно, не знала, що такими люди можуть бути. Теж свекруха позабирала дещо з дому нашого. Хоча має свого всього і не бідує - нерухомість у двух країнах. Але вона любе висилати пачки своїм далеким родичам і бажано щоб було за чийсь рахунок - наші речі, постіль, іграшки і тд. Я з нею не спілкуюсь взагалі, вважаю просто хворою людиною, яка дуже любе командувати абсолютно всіми оточуючими людьми, кричати в трубку і тд. Діти її бояться як огня, навіть рідна дочка втекла від неі подалі і не бачиться з нею роками.
Мозговая пилочка• 09 декабря 2022
У меня два сына )))
Пока я вроде нормальная.
Кто знает как я переживу их переходный возраст ))) может сойду с ума...
Пока я вроде нормальная.
СкокоМнеДадите
• 09 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
У меня два сына )))
Пока я вроде нормальная.
Слава Богу
А я на шпагате• 09 декабря 2022
Ответ дляБезникая
Я в шоці від вас автор.
та троляка вихідного дня то))) періодично такі теми тут, косить під україномовну, але палиться)))
Їжак в панчохах• 09 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Т.е. Вы считаете нормой - взять чужие вещи и таскать их???
А я на шпагате• 09 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю

СкокоМнеДадите
• 09 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате

А я с косою• 09 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Тобто взяти чужі речі, віддати , це нормально? Я навіть доньки речі ніколи без спросу не візьму.
ПочтальЁнша• 09 декабря 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Ні, це звісно не норма, але те, як описала автор ситуацію і відношення до свекрухи в цілому абсолютно вбиває бажання хоч якось підтримати автора чи стати на її сторону.
ВсеЧетко• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ні, але нікого «головою об стіну» мені побити не хочеться.
ПочтальЁнша• 09 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Вище відповіла
ВсеЧетко• 09 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
Удалено администрацией...
Їжак в панчохах• 09 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Всё правильно она описала, как относиться к человеку, который без спроса распоряжается вещами автора?
СкокоМнеДадите
• 09 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
а к би я мала до неївіднестись?
Їжак в панчохах• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
а к би я мала до неївіднестись?
Ну вот таким как этот комментатор потом садятся на голову и ноги свешивают😏
кошкомышь• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Да мужу скажите, пусть решает вопрос. Оно вам надо ссориться из-за тряпок.
ПочтальЁнша• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
а к би я мала до неївіднестись?
Удалено администрацией...
СкокоМнеДадите
• 09 декабря 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Та як , ноги мити воду пити. Прикинутись овекою і сказати що нічого страшного не сталось. Бо справді бачу що для багатьох тут це норм
кошкомышь• 09 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
У меня два сына )))
Пока я вроде нормальная.
У меня 2 сына , оба уже женаты, дурой себя не считаю) мне 47.