Шумелка Мышь• сегодня в 07:56

Сніданок на схудненні 2

Всім доброго ранку і смачного, хто снідає, чи збирається!!!
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну, как-то так, жира до хрена
Ви жартуєте? Яйце - 40 г, ну то таке, авокадо 75, вівсянка 3 ст.л, йогурт (1,6%) - 180 г, мед - 15 г, вафля 30 г (там сиру немає, 6 яєць, 500 г сметани, стевія символічно, амарантове і цільнозернове борошно пшеничне, моцарела грам 60 +/-, розпушувач, сіль, ). Але крем сир - це топчик, ви хоч уявляєте як виглядає 30 г його, це 1/4-1/5 ванночки. В мене один шкребок ножем до 5 г. Ви взагалі не відщолкуєте візуально скільки чого як виглядає, тупо рахуєте? Тоді рахуйте і далі.

автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Подруг не нажили? Только советчицы?
А ви хамство лише нажили?
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Та пусть худеет, только почему мы должны каждый день ее завтрак обсуждать? У меня для этого есть подруга по похудению, ей бы тоже не мешало такую завести
Не заходьте в мої теми, я буду для вас знак лишат - считалочці не заходити, а то буде травма. Домовилися?
Швабристка• 1 час назад
Щойно поснідала. Фото немає, є лише розрахунок калорій. Намагаюсь схуднути. Обʼєми судячи по одягу трохи пішли, а на вагах було -1,5 кг і останні 2 тижні без змін
Гореотума• 1 час назад
ну, мой
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
6 яиц
ЕлькиПальки• 52 минуты назад
Ответ дляКусачая Я
Тому що я теж худла.
схудла з 83 до 56 тримаючи кбжв.
Тому й кажу, що з такі сніданки це дорога в нікуди, так, чисто побалуватись
Не все могут пихаться белком бесконечно. Например, я рыбу/мясо ем каждый день, но не фанат, много не съем. Как и молочку. 2 г на кг веса - это вообще треш для меня был бы. Вешу обычно 58-61, худеть мне не надо. Мой организм хочет апельсин и горсть орехов на перекус, а не пихаться несладким творогом, чтобы добрать белок. Кстати, не разжиралась никогда больше 63 кг по сути на интуитивном питании (только сладкое ограничиваю, ем практически каждый день, но немного, так как в семье диабетики есть). Хотя у меня и генетика не супер (в семье много полных) и на гормонах давно (щитовидка), были все шансы прилично растолстеть, но нет. Правильное пищевое поведение и отсутствие срывов важнее идеального кбжу. А срывы будут, если систематически питаться тем, что не нравится.

автор Шумелка Мышь • 48 минут назад
Ответ дляЗоркая Зорро
6 яиц
А що Вас дивує, подвійний рецепт?! Вафель вийшло біля 20 шт.
Пишу_граммотно!• 45 минут назад
Ответ дляparele
Вашему желчному.
Хорошо, что мой желчный не в курсе.
автор Шумелка Мышь • 45 минут назад
Ответ дляЕлькиПальки
Ви все дуже вірно написали. Все треба без фанатизму
Швабристка• 45 минут назад
Ответ дляФея_3уровень
Я от роки 3, як мучаюся деякими своїми спостереженнями. Все ще є досить багато жінок 40+, які взагалі не заглиблюється, скільки білків їдять, навіщо авокадо по такій ціні, і чому себе треба обмежувати, якщо ти голодна. При цьому вони мають нормальну вагу 60-65 кг, нормально виглядають. Сюди ж тих ’відьом’, які не виносять пів зп на косметолога і мають чисте обличчя.
Я напевно напів відьма. Майже не користуюсь послугами косметолога, маю чисте обличчя і досі, не зважаючи на те, що трохи набирала ваги, сприймаюсь трохи молодше свого віку. З вагою складніше, в певний проміжок часу набрала, зараз вага відносно стабільна, але ІМТ майже 25, тому докладаю зусиль щоб скинути кілограмів 5
Швабристка• 37 минут назад
Ответ дляКусачая Я
З желатину? 😳
Капець
А в чому капець? Желатин це білок, похідне колагену і по факту він корисний. Коли ви варите холодець, виварюєте сухожілля, суглоби тощо то фактично ви отримуєте той сами желатин.
Кусачая Я• 17 минут назад
Ответ дляЕлькиПальки
Я набрала вагу при вагітності
Все життя важила 55-56 кг, при зрості 171.
Зараз в мене така вага і я її спеціально не витримую.
Я і апельсин можу зʼїсти на перекус, і шоколад і тд
Але автор худне. Тому тут потрібно харчуватися правильно .
Сапай вазони• 8 минут назад
Воспользуюсь возможностью спросить- посоветуйте приложение для подсчёта калорий нормальное, без рекламы.
Автор, извините, что в Вашей теме. Вообще, Вы молодец, что взялись за себя. Я от начала войны 15 кг набрала(((, надо что-то делать тоже.
автор Шумелка Мышь • 7 минут назад
Ответ дляКусачая Я
Я набрала вагу при вагітності
Так, щоб зігнати зайве треба постаратися добряче, а потім можна підтримувати просто.
автор Шумелка Мышь • 6 минут назад
Ответ дляСапай вазони
Дякую, все ок. Це ж тема про схуднення, треба підтримувати одна одну.
Работать надо• 2 минуты назад
Ответ дляМаю рацію
фото
как красиво у вас, но мне кажется немного недобор белка здесь
автор Шумелка Мышь • только что
Ответ дляРаботать надо
Це ж лише один прийом, доведеться в інших.