Я б такое не носила, но продаю• 10 декабря 2022
Чому діти так рано прокидаюся в вихідні???
Коли в школу- поки піднімеш. Сльози, істерики, я хочу спати. Як тільки вихідні, ти сам плануєш виспатися. Прокидаюся ще раніше ніж в школу. І постійно то бігають до мене " мам, а можна...", Мам, хочу їсти ( господи, та піди візьми бутерброди зроби собі), то побилися між собою.
Чому, раз так хочуть в будні спати, вони блін не сплять в суботу????🤬🤬🤬🤬🤬
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Попробуйте сказать, что им можно в гаджетах пока вы спите. Только вы проснулись, всё! Только придерживайтесь своих слов. Может будут стараться чтобы вы до вечера спали.
У мене ще на час, поки тихо п´ю каву це діє.
Просто мій ранковий ритуал, це єдиний мій час. В тиші, поки всі сплять, випити каву. Останні 3 місяці у мене цей ритуал не виходить. І це мене прямо дуже засмучує.
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
І що цікаво, їх не хвилює, що я потім весь день зла і гиркаю на них. Що ми не йдемо ні на прогулянку,яку обіцяла, ні робимо щось, що вони дуже хотіли. Бо не дотримуються правила: маму не чіпати в суботу і дати тихо випити каву. Ну невже це так тяжко (((( вже ж в такому віці мають розуміти. Я для себе зовсім трішки прошу