Я б такое не носила, но продаю• 10 декабря 2022

Чому діти так рано прокидаюся в вихідні???

Коли в школу- поки піднімеш. Сльози, істерики, я хочу спати. Як тільки вихідні, ти сам плануєш виспатися. Прокидаюся ще раніше ніж в школу. І постійно то бігають до мене " мам, а можна...", Мам, хочу їсти ( господи, та піди візьми бутерброди зроби собі), то побилися між собою.
Чому, раз так хочуть в будні спати, вони блін не сплять в суботу????🤬🤬🤬🤬🤬
Айпишница• 10 декабря 2022
Ну мой приучен, мама спит, не шуметь

100pudov• 10 декабря 2022
Мои понимают, что маму будить нельзя иначе мама будет злая, агрессивная и на всех бросаться. Так что просыпаются и ходят, как мышки
Ужгород• 10 декабря 2022
У вас не налажен процесс. Нужно закупить то что просто можно взять на завтрак. У най йогурты, сыр, сырники, творог со сметаной, желательно уже готовое и на порции поделеное для начала. И объяснить я сплю, вы берете те и это потом берете планшет или настолку и ТИХО играете. Если спрашивают кричите грозно Я СПЛЮЮЮ. На третий раз привыкнут 💯
кнопкодав• 10 декабря 2022
Моя даже в выходные может спать до 12, если ее не будить
РойЛеля• 10 декабря 2022
Ответ для100pudov
Мої в такому випадку ще в 5 ранку сядуть за гаджети. А якщо звечора кажу ніяких гаджетів зранку, поки не поснідаєте, не зробите зарядку, не перевдягнетесь і не проведете ранковий туалет, то відповідно і збудять мене в 6 ранку.
Не знаю як розімкнути це коло
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Мои встают в 6.30 всегда, в будний тоже.
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Вы спать хотите или воспитывать? Тут одно из двух.
РойЛеля• 10 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Аналогічно. Коли чую як діти до обіду сплять то не можу прийняти цю правду
shaleniravliki• 10 декабря 2022
Так, а в чем проблема приучить, что если мама спит, в доме тишина

Губка Боб• 10 декабря 2022
Если могут сделать будерброт, то могут и ответить вам сами на вопрос, почему рано встали. Или вы их не спрашивали?
РойЛеля• 10 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Так і виходить. Що жертвую сгом заради виховання
очки_ннадо• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Дтэк вам поможет
Здрасьтенька• 10 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Как? Научите
Та никада в жизни• 10 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
І моя так само! Якщо не будити, то до 12 спатиме.
100pudov• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Мне все равно, пусть сидят, пока я сплю, главное, чтоб тихо и чтоб меня не будили
автор Я б такое не носила, но продаю • 10 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Повний холодильник і йогуртів, і на бутерброди, і навіть просто пластівці з молоком для сніданку. Вони чудово знають, що коли мене розбудити і діставати поки я не випила каву - я зла весь день. І все рівно не допомагає
100pudov• 10 декабря 2022
Ответ дляочки_ннадо
Дтэк вам поможет
Точно 😂🤣
ПушАпница• 10 декабря 2022
Потому что дети созданы издеваться над родителями.
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Я навіть гаджети була дозволяла. Можна зранку пограти в телефоні. Але не чіпайте мене. Не допомогло

Айпишница• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Ваша семья хоть когда-нибудь расслабляется?
Как колония....
Ответ дляРойЛеля
У мене племінниця спить довго. Але вона і засинає не раніше 12 ночі. Мої о 21 максимум о 22 сплять
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Інструктаж. Грайте квест. Розклейте звечора записки
А скільки дітям? В мене сидять дуже тихо 10 і 13 їм вже, ну то вже багато років так.
Ответ дляГубка Боб
Виспався
Я тебе люблю
Я просто хотів тебе обійняти
Сказати ( розбудивши) що я можу сьогодні довше поспати а вони будуть тихенько дивитися мультики

Список насправді довгий
Ответ дляПушАпница
Я оце до цього висновку і дійшла
Ответ дляУжгород
8 і 9 років.
Можливо ще записки з вечора. Щоб не забували. Я не знаю вже
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
8 і 9 років.
Вы кричали им страшным голосом. Яяя СПЛЮЮЮ? Имхо, это работает лучше всего.
Ответ дляУжгород
Та я іноді тааааким голосом кричу, що сусіди ховаються. Сестра, яка нічого не боїться, лякається. А дітям хоч би що. Імунітет у них
РойЛеля• 10 декабря 2022
Ответ дляАйпишница
Как колония....
Якщо я даю розслабитись, то будуть сидіти в гаджетах цілий день. Тому доводиться встановлювати режим, рамки
Морская свинка• 10 декабря 2022
Мій син не спав тільки до 1.10 року, поки був на гв. Потім дрихнув нормально. У вихідні може прокинутись раніше, тільки якщо засне в п‘ятницю рано. Бо за тиждень звичка прокидатися рано. А якщо у п‘ятницю гуляє до півночі, то прокидається об 11 чи 12:00
Здрасьтенька• 10 декабря 2022
Попробуйте сказать, что им можно в гаджетах пока вы спите. Только вы проснулись, всё! Только придерживайтесь своих слов. Может будут стараться чтобы вы до вечера спали.