ПадаюВреверансах• 10 декабря 2022

А місто спить...туман і одинокий світлофор десь далеко мелькає

Будемо колись згадувати ці часи темряви і тривоги.
Наче, в лампочок різних накупили, а навіть не хочеться вмикати нічого. Ходжу по дому як кішка вже очі звикають і знаю всі сходи і пороги. Лежу в темряві і дивлюсь у вікно. Як парним молоком вкутане все. Красиво, хоч і сиро противно. Скоро холодно буде в домі зовсім, діти з температурою і кашляють до рвоти( а через тиждень морози сильні обіцяють. Сумно((
Пару тижнів тому зраділа, що книги хоч перечитаю з ліхтариком. Вже поперек горла те читання.
Спустошення, нерозуміння, тривога, апатія...
Тема виговоритись.
Розкажіть про свої почуття
Не пью, не курю• 10 декабря 2022
Нормальні. Аби ще роботу знайти.

Finetouch• 10 декабря 2022
И у нас туман, люблю туман, вокруг тоже темень. Дома нормально, плита на газу, тепло есть, интернет есть, муж сделал чтоб был, ещё даже генератор не включили, сидим с лампочками, от них нормально свет идёт
Зілля до весілля• 10 декабря 2022
Сьогодні гуляли ліском
Тумба-юмба• 10 декабря 2022
На роботі всі умови. Дома вирішуємо питання - різні варіанти є. Поки що не критично , поки світла немає - дивимось ноут заряджений під ковдрами , в телефонах граємо
автор РойЛеля • 10 декабря 2022
Ответ дляFinetouch
А як ви інтернет зробили?
Оптоволокно?
автор РойЛеля • 10 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Сьогодні гуляли ліском
Чкщо вдале взуття, то я теж люблю гуляти в таку погоду.
Ми і носа не висунули з хворими дітьми
Тумба-юмба• 10 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Сьогодні гуляли ліском
Клас )
Курс капусты• 10 декабря 2022
Ви, як з фільму Володар перстнів. Темні часи прийшли, мордор
автор РойЛеля • 10 декабря 2022
Чоловік обрав тактику спати зараз в надії, що світло буде після 21 год . Тоді фільми дивитись

Finetouch• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
А як ви інтернет зробили?
Оптоволокно?
Да , до дома доходит оптоволокно, подал питание к нужным коробочкам
автор РойЛеля • 10 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Ви знаєте, так дивно. Темінь повна. Враження, що люди як і я не запалюють свічки і ліхтарі навіть
автор РойЛеля • 10 декабря 2022
Ответ дляFinetouch
Круто
Курс капусты• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Я позавчора йшла з пошти. 16:30 і на вулиці нікого. І темно в хатах. Спати всі полягали. Я в селі зараз.
Мої сусіди літом теж ,як стемніє , спати лягають. І не важливо шоста година чи четверта.
smillla• 10 декабря 2022
Нам світло дають після 22.00 (( Діти спать лягають о 2 годині ночі. Не знаю, як з цим боротися. В домі тьфу тьфу тепло, в тому регіоні де ми зараз теплі зими ( так кажуть місцеві). Сьогодні були у центрі - там всі магазинчиеи на генераторах . І Сільпо чомусь полупцсті полиці, ще й чегри великі біля банкоматів . Короче сумно. Але їхати за кордон не маю куди.
Snow bunny• 10 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Сьогодні гуляли ліском
Как в фильмах ужасов
Уси-пуськи• 10 декабря 2022
Так, за вікном темрява, ніде не має світла, а у нас є, тільки тссс🤷‍♀️
Контрольница• 10 декабря 2022
Думы мои думы• 10 декабря 2022
Змішані почуття. Але аби гірше не було, поки що так.
candy07• 10 декабря 2022
Як же бистро до усього привикаєшь...

Н@Диете• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
А як ви інтернет зробили?
Оптоволокно?
Звонила всю неделю, нет у нас оптоволокна, соломенка, может где и есть, но наших улицах нет((( не знаю, что с работой и учебой делать.
Глворят печерск бульвар Леси Украинки не откл совсем, у нас дошло до того , что свет 2 часа в сутки есть и все.
Мандолина Бу• 10 декабря 2022
А сколько будет написано стихотворений и песен, снято фильмов...
Nat-li• 10 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Отключают, не переживайте
Н@Диете• 10 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Отключают, не переживайте
Я,наоборот туда снять хотела переехать...жаль
МояХатаЗкраю• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Все спят. Дадут свет - работать будут
МояХатаЗкраю• 10 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Я знаю дом, где не отключают свет
КрытыхРынков• 10 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Вимикають, що ви ото починаєте…