Мудробаба• 10 декабря 2022
Можливо не час… Але так хочете відпочити і відволіктися
Ви плануєте похід в театр чи на концерт ? На що саме? Може хтось відвідував цю подію? Сподобалось?
Шиворот Навыворот• 10 декабря 2022
Пытаться перепеть Синатру - изначально провальная идея, не пошла бы.
КондуктЕр тролейбуса• 10 декабря 2022
так а це ідея, дійсно, трохи переключитись і відволіктися від сумних думок, мабудь, в театр, але я не в Києві
Раздражевская• 10 декабря 2022
Хочу устроить себе Красивый Вечер - театр/опера, ресторан и/или клуб.
Рекламама• 10 декабря 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я хочу піти кудись послухати органну музику і в театр в Києві.
Органну музику завжди можна було послухати в костьолі на Червоноармійській (м. Олімпійська), я туди ходила в студентські роки.
Рекламама• 10 декабря 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Щодо театру, я прихильниця театру Лесі Українки, вони зараз декілька прем´єрних вистав дали, дужееее давно не була і дуже хотіла б сходити, але, не можу
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 декабря 2022
От буквально на днях згадались походи на концерти. Ці очікування, емоції від того, що зараз побачу свою улюблену группу.
А зараз все завмерло, жодної емоції. Все карикатурне, гра - не більше(
Бубль Гум)• 11 декабря 2022
Ходите везде) сейчас очень много концертов и театр на любой вкус, ходила недавно на чёрный квадрат очень весело было, в стерео плане тоже сейчас много всего, ещё театр Колесо на подоле, музеи