Зупка_цем• 10 декабря 2022
Золото Алі експрес vs золото Заріна. Яка різниця в ціні!
Дівчата, хочу запитати, чи хтось замовляв собі прикраси золоті в офіційному магазині на Алі експрес, який має багато відгуків? Чи взагалі, чисто гіпотетично, чи зможу я це золото здати на вагу, якщо раптом виникне така потреба? Виріб має пробу 14 каратів, паспорт каменів ідентичний каблучці в Заріні. Так, вага менша на 0.85 грама, але ціна відрізняється кардинально. Що думаєте? Фото прикрас додаю. Перших два фото каблучка з Заріни з описом, інші 3 з Алі експрес
Удачная• 10 декабря 2022
ой, за 4000 что-то покупать на алиэкспресс, ну не надо....это не 40 грн
Зупка_цем
• 10 декабря 2022
Ответ дляУдачная
Ми зарядну станцію за 15 тисяч купили, які в Україні зараз по 22 і більше. Так що з цим питань немає.
Удачная• 10 декабря 2022
Ответ дляЗупка_цем
ого классно, я там стремаюсь дорогое покупать, для меня это сайт мелочей. по теме а что пишут в отзывах? почему 4*?
Удачная• 10 декабря 2022
может вы сходите в ювелирный, где принимают золото, и уточните момент с гипотетческой сдачей?
Зупка_цем
• 10 декабря 2022
Ответ дляУдачная
Занадто ніжне, тонке
задумчивая мордочка• 10 декабря 2022
Здати може й вдасться, але малоймовірно, що ціна буде відповідна 585 пробі