Барабан для взрослых• Изменено 10 декабря 2022

Ось так виглядає пару днів щастя))

Helenka2011• 10 декабря 2022
Щира подяка Вашому чоловікові та його побратимам! Хай його ангели-охоронці з усіх боків затуляють!

автор Барабан для взрослых • 10 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
Як же хочеться, щоб ваше бажання здійснилось! Божого благословення вашому мужньому чоловіку, низький уклін!
Дякуємо
Плету интриги• 10 декабря 2022
Хай Бог береже Вашего чоловіка!
Ответ дляHelenka2011
Дякуємо
Ответ дляПлету интриги
Хай Бог береже Вашего чоловіка!
🙏🙏🙏
aleksey.bo• 10 декабря 2022
Я аж розплакалась від ваших фото, чесно, сльози капають на екран. Безмежного терпіння та неминучої вдачі вашому чоловіку, він наш герой💪🇺🇦💪
Ответ дляaleksey.bo
♥️🙏
Аноним_Русалка• 10 декабря 2022
Обнимайте мужа он нас всех!
Natalia505• 10 декабря 2022
Дай Вам Боже автор, багато, багато днів щастя. Сил Вам, мужності і терпіння. Вашому чоловіку повернення з перемогою. Дякую йому і вклоняюся.

aleksey.bo• 10 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
♥️🙏
Обніміть його за всіх нас, це я прошу щиро від усього серця, так мрію побачити наших захисників в своєму місті, я б на колінах дякувала їм за цю можливість повернутись додому!
Ответ дляaleksey.bo
Вже обіймаю ♥️
Ответ дляNatalia505
🙏🙏🙏
Ответ дляАноним_Русалка
Обнимайте мужа он нас всех!
♥️
Откушу что там торчит• 10 декабря 2022
Дай Бог йому здоров´я і захисту! Вам сил!
Майструю крила• 10 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Чесно я просто розплакалась не могла навіть заспокоїтись. Так хочеться щоб вже назавжди повернувся і більше нікуди не їхав.
Дякую вам за вашого героя
Кондуктор троллейбуса• 10 декабря 2022
Низький уклін та шана!
Не умею мерить• 10 декабря 2022
Отлично! Пускай отдыхает
Всех анонимов аноним• 10 декабря 2022
Дякуємо йому! Хай береже його і усіх наших захисників Бог!
Резвая лошадка• 10 декабря 2022
Уклін і величезна дяка Вашому чоловіку!

Всех анонимов аноним• 10 декабря 2022
Автор, а вам терпіння! І нехай у вас разом ще буде багато-багато днів щастя!
Астоновитесь!• 10 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Я навіть на це не можу нічого відповісти це самий більший страх. Я уявляю її стан це просто жах.
Обіймайте своє щастя, нехай у вас все буде добре.
Julieta78• 10 декабря 2022
Да. У меня тоже сегодня утром закончились два таких дня...
А я женатая• 10 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Сил вашому чоловікові
Нехай швидше цей весь жах закінчиться та всі чоловіки сини та батьки повернуться живими
Ответ дляАстоновитесь!
Дякую
Ответ дляJulieta78
Сумно що так мало
Ответ дляА я женатая
Сил вашому чоловікові
🙏🙏🙏
Ответ дляВсех анонимов аноним
♥️🙏
Ответ дляМайструю крила
Дякую вам за вашого героя
♥️
Бжоли-бандерівці• 10 декабря 2022
Я знаю як це. Як це зустрітись. Мій не на війні і прямому розумінні, але також допомагає українцям долати ці важкі часи. Плачу зараз. Нехай повертаються живими наші воїни
КрытыхРынков• 10 декабря 2022
Блін, автор, реву. Передайте подяку і низький уклін герою! А вам- просто обійми за терпіння, слава Богу, що дочекались!