Снегурочко• 11 декабря 2022

Що робити з такими нігтями?

На манікюр ходити можливості немає. Покриваю звичайними лаками, але такий нюанс на нігтях є такі як хвилі, горбинки( не знаю як правильно називаються
І дуже видно через звичайний лак коли покрити
Що робити з цим?
Зараз манікюру немає, тому дуже не пишіть негативу
Бо і так знаю що ситуація не дуже і плюс нігті слояться дуже
Stiflers Mom• 11 декабря 2022
Форма красивая, можно убрать длину и вообще ничего не делать.
Моль Молливна• 11 декабря 2022
Робити самій. Не так страшно, як здається
Бесбардак• 11 декабря 2022
есть выравнивающие основы под лак
автор Снегурочко • 11 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Мене турбує питання цих горбиків на нігтях
Особливо на великих пальцях дуже помітно
Ну ниче се• 11 декабря 2022
Хорошая форма,Автор.
So_so• 11 декабря 2022
Классная форма. Попробуйте попить какой-нибудь витаминный комлекс для ногтей.
КоКоКоКоКоКо...• 11 декабря 2022
У меня такие же ногти, выравнивала пилкой для шлифовки, только надо быть аккуратной с ней, но лучше к мастеру ходить.
Бармалеина• 11 декабря 2022
Ответ дляСнегурочко
Это нехватка витаминов
Бентливуман• 11 декабря 2022
красивая форма. Ногти нормальные, отрастут и будут светлые и ровные
Пока можете купить ’Eveline Cosmetics Nail Therapy Total Action 8 в 1’ для ногтей (покрытие молочного цвета)
Спасает меня уже многие годы. От ломкости, слоения и т.д. растут отлично,
Планшетница• 11 декабря 2022
Нормальні нігті, я теж думала страшні в мене пішла наростила, та майстер так зробила що воно все відлетіло, але то фігня а пропилів пластини нігтя просто купа, тепер жалкую, відновлюю і як робила сама так і буду, горбатенькі але головне здорові ,і красиві з манікюром який зробила власноруч , тому гарні ручки у вас не беріть дурного в голову
автор Снегурочко • 11 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Это нехватка витаминов
Цікаво яких саме
Вроді пила вітамін а і е нічо не дало( може щось порадите? Бо на ногах такі ж
автор Снегурочко • 11 декабря 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Можете показати як вона виглядає? Я б теж спиляла то бо вже занадто воно(
Брынза• 11 декабря 2022
автор, Ви кутикулу зрізаєте? на фото ніби манікюр ( чистка зроблена)
D A M I A N I• 11 декабря 2022
Ответ дляСнегурочко
В мене також вони є. Нехай собі будуть. Зараз не хочеться взагалі ніякого покриття, тільки чищу і деколи лаком прозорим покриваю.
Алина-1240• 11 декабря 2022
Форма хорошая,нанесите базу под лак,и бафиком пройдитесь
автор Снегурочко • 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Так але рідко
Просто то руки після крему відразу тому всп більш менш виглядає а насправді все набагато гірше
І руки страшенно сухі
Яйцеголовая• 11 декабря 2022
Если слоятся, убирайте длину, они ж будут ломаться. Первое время не отращивайте длину. Пейте витамины, можно ванночки для ногтей с морской солью. Еще я раньше на ночь мазала ногти, редко конечно, ногти становились твёрже. Кутикулу не убирайте, горбики не вздумайте пилить
автор Снегурочко • 11 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
А чому не можна пиляти ті горбинки? Скільки тоді почекати часу треба щоб почати відпрошувати нігті?
D A M I A N I• 11 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Это нехватка витаминов
Білі крапочки на нігтях це нестача вітамінів вроді…
Брынза• 11 декабря 2022
Ответ дляСнегурочко
Так але рідко
І руки страшенно сухі
скоріше за все, при манікюрі, ви надавлюєте на лунулу, ( біле під кутикулой), і після цього на нігтевій пластині зьявляються ’ребра’
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2022
Ответ дляD A M I A N I
Цинку
Почемучечка• 11 декабря 2022
Есть проблемы с позвоночником или суставами?
Яйцеголовая• 11 декабря 2022
Ответ дляСнегурочко
Это очень травмирует ноготь. Вам надо чтобы ногти максимально окрепли, не спешите, по ногтям будет видно.
Вообще у вас норм ногти, просто они длинные без покрытия - такие часто ломаются/слоятся и в большинстве случаев это норм...
Чорнобаївка• 11 декабря 2022
Ответ дляСнегурочко
На ферритин сдавали анализ?
Ситечко для мыслей• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
У 90% людей такие проблемы, это наша плата за прямохождение. Не приплетайте сюда ногти.
Бентливуман• 11 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
100% - еще и кривохождение я бы так сказала )
Кундалини• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
В мене схоже було, пошкоджена пластина при манікюрі, кутикулу не зрізайте пару місяців, має відновитися
Карапулька• 11 декабря 2022
Убраиь длину
ЛеньГуглить_правда• 11 декабря 2022
Гель-лак
РукиМыли?• 11 декабря 2022
Сейчас есть какой-то лак, который долго держится, пару недель, и не портит ногти. Мне говорили название, но забыла. Сама хочу ногти привести в порядок, но без гель-лаков. Может кто-то подскажет.