Куздра• 11 декабря 2022

Принциповий покупець на АЗС та що з цього виходить

Наша АЗС в селі офіційно не заправляє газові балони, але якщо покласти його до багажника, накрити ковдрою, дати 20-30 гривень заправнику, то він його тихенько задує з мовчазної згоди "сліпих" касирів.

Стояла величезна черга сьогодні на заправку. Й крутелики на Лексусах, й діди на Тавріях. В усіх балони, каністри. Чолов´яга на сусідній колонці заплатив 500 гривень на касі, та не дав нічого оператору колонки, типу "я вже заплатив гроші за газ, чого тобі треба"? Заправник його відправив назад до касирів, які кажуть "а що ж ви не сказали, що в вас балон, ми взагалі балони не заправляємо, ось і оголошення висить на дверях, можемо вам гроші повернути, якщо вас щось не влаштовує". Покупець почав кричати, материтися, дзвонити в поліцію-пожежну-швидку, оператори віддали йому гроші, по гучномовцю оголосили на всю чергу "газові балони не обслуговуємо". Всі ми залишилися без газу, бери де хочеш, більшість маленьких заправок поблизу не працює, коли немає світла (а немає його вже декілька діб)

Дуже "дякуємо" таким принциповим людям, які роблять й без того важке життя ще більш нервовим. Чи я не права у своїх емоціях та чоловік - справжній молодець та борець з побутовою корупцією?
Love_Love_Love_• 11 декабря 2022
Ответ дляamina
А куда деваются 20-30 гривен заправщику? В кассу он их по-вашему потом относит?
Ви не залишаєте чаєвих?
нинель 1919• 11 декабря 2022
Ответ дляtirin
Сложный вопрос. Пугает то, что сейчас все назаправляют этих балонов и в дома понесут. Если балоны не сертифицированы и никто не отвечает за их безопасность, то перспективы не радостные.
а нам ,что выбор оставили,я тоже купила,но дико его боюсь так и стоит на крайний случай
Конфет04ка• 11 декабря 2022
Ответ дляanta_res
Той газ не побутовий. Він не має запаху. Ось тому і не повинні заправляти.
Заправляю свой 5-литровый баллон туристического примуса только на автозаправках, больше негде. Воняет нормально. Интуиция мне подсказывает, что запах в любом случае должен быть, чтобы не улететь на Луну при утечке в ГБО.
Конфет04ка• 11 декабря 2022
Ответ дляtirin
Дело не в сертифицикации, а в том, что заправлять надо не более 80% от объема. Для этого в автомобильных баллонах устанавливают отсекатель, которого в бытовых нет.
tirin• 11 декабря 2022
Ответ дляКонфет04ка
Не важно, как это называть. Главное, чтобы предполагалось, что этим должны заниматься специально обученные люди на специальном оборудовании. Меня пугает этот массовый процесс закупки газовых балонов для многоквартирных домов. И то, что у нас любой дядя Вася на заправке может их заполнить. А знает ли дядя Вася о правилах их заполнения, никого не волнует(
Shaan• 11 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Якої мимо каст в карман🤦🏼‍♀️шо ви пишете.
Вы вообще сп читали? Или из какой-то другой темы сюда пришли?
Здесь обсуждается то, как мужик заплатил в кассу и не дал в карман оператору
Shaan• 11 декабря 2022
Ответ дляamina
Потому что люди читают сами знаете чем.
Shaan• 11 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не залишаєте чаєвих?
Чаевые - это добровольно. В данном случае чаевых не дали - оператор не захотел обслуживать. Коррупция, вымогательство и нарушение закона. Я бы на месте того мужика ещё и в прокуратуру на то азс написала.
Не будет у нас в стране добра, пока вот такое вот не прекратится
Deniza• 11 декабря 2022
Ответ дляShaan
А що б чоловік сказав в прокуратурі? Що його не заправили в переносний балон, як і має бути за правилами?
Shaan• 11 декабря 2022
Ответ дляDeniza
Нет, сказал бы, что на азс заправляют баллоны газом. Что он за газ заплатил (вот чек), но не дал в карман оператору, поэтому его отказались обслуживать.
Приехала бы чуть позже и сняла на телефон, как отлично заправляют те баллоны, который ему заправить отказались.
Deniza• 11 декабря 2022
Ответ дляShaan
Перша частина нереальна, так як на касі невідомо, за який газ він платить, касир не може здогадатися. Думала, що заправка баку. А не заправили - то в межах закону.
Стосовно зйомки - то без узгодження вона не законна.
Довести можна, але то треба мати ну дуже багато часу і натхнення...