ZhukOlena• 11 декабря 2022

Дівчата, допоможіть, чим збити температуру у дитини?

Нурофен і парацетамол не допомагають. Отит. Сьогодні почали приймати антибіотики, але поки результату немає. У дитини температура 38,3 не збивається. Дуже мало п´є, боляче на неї дивитися. Вік 3 роки. Лікарі нічого путнього не можуть зробити, знаходимося у Польщі. Як збити температуру? На фото виписаний антибіотик
Не обижаюсь• 11 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Уксусом ребенка обтирали скорая... понятно что очень разведенным.
То як тут написали ’спадщина срср’.
Абсолютно той самий ефект дає просто вода (я приймаю душ завжди, якраз зараз от хворію, вчора мала високу температуру) - просто душ (не гарячий, нормальний) , багато теплого пити, спати.

Джинцы на Флиси• 11 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та ну, в скорой-то медикам откуда знать, как правильно делать?
Только советчицы из интернета специалисты.
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ длямиссАрфография
Зачем сбивать такую температуру?
Отит какой? Какой точный диагноз?
Просто ’запалення вуха’. Ось таке. Найближчий запис до лора аж на четвер
ЦыбаФу• 11 декабря 2022
Сбить можете легко.Анальгин в ампуле вылейте в ложку,колоть не нужно.Но я бы такую не сбивала.У моей 40,2 была несколько дней назад и мы не в Украине вот где трэш и спокойствие докторов.Пишу коротко : сама по себе температура это не опасно,любая ,если станет хуже ,а это задышка или пятна на коже,то вызывайте скорую.Не смогла уговорить даже анализы взять.Антибиотик не давала,температура неделю шпарила,но здесь это работает.
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляБоХатая
Так пить же надо обязательно, как она собьётся! И такую температуру не нужно сбивать.
По два-три ковтки п´є. Але в загальному рідини мало
Мандолина Бу• 11 декабря 2022
Це ж не вірус, а усклалнення, для чого терпіти таку температуру? Збивати обовязково. Нурофен ще і знеболює. Давайте по вазі, а не по віку. Попробуйте руки і ноги, якщо холодні, треба ношпу давати, я третину таблетки давала, і ноги руки зігріти, це спазм судин. Але краще з лікарем проконсультуватись, ось гаряча лінія укр мовою 800190590 цілодобово. Треба пити багато, і пісяти, без цього не зібється. Я ще даю електроліти, в Польщі так і називаються Elektrolit, це від зневоднення. Можна протерти згини на руках і ногах теплою водою, не холодною і не гарячою, і вмитись. Ніяким оцтом і горілкою не обтиратись ні в якому разі!!!
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляВ гости звали?
Нурофен+ношпа и много пить то что любит, хоть с ложечки по чуть-чуть но часто
Ношпи скільки?
миссАрфография• 11 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Что вы несёте?
Пенять на зеркало• 11 декабря 2022
Забезпечте часте і дробне тепле пиття, можна кожні 5-10 хвилин поїти дитину шприцом від дитячого нурофєна. Це може бути компот з сухофруктів або ізюму ( щоб не розвинувся ацетон від інтоксикації), мінеральна негазована вода. Дуже солодке пиття давати не бажано.
Нурофєн краще давати через кожні 8 годин, а парацетамол ( панадол)через кожні 6 годин.
Якщо в дитини холодні кінцівки і висока температура, то спершу їх треба розігріти ( розтерти) щоб пройшов спазм судин і ліки швидше подіяли. До ніжок можна прикласти пластикову пляшку з дуже теплою водою.
Ще потрібно знати дозування препаратів:
Нурофєн форте ( сироп) мн = вага дитини / 4
Парацетамол мг = на кожний кг ваги по 10/15 мг парацетамолу

Разом парацетамол і нурофєн не приймаються

Якщо, наприклад, парацетамол не подіяв, треба через 2 години давати нурофєн

задумчивая мордочка• 11 декабря 2022
Об эффективности антибиотика можно говорить через 3 дня. Пока не прдействовал. Сбивать нурофен, но-шпа, анальгин пол таблеточки дать.
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляГигиенишвили
Ви впевнені у правильному дозуванні? Ношпу не давати.
Дозу жаропонижаючого даю згідно з інструкцією
В гости звали?• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Ношпи скільки?
Четвертинку таблетки 40 мг
Мамулька• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Яка вага і скільки даете нурофена і парацетамола?
Мечты сбываются• 11 декабря 2022
Навіть якщо температура збивається на 0.5 градуса, то це означає, що препарат подіяв
Перевірте дозування, знайдіть в інтернеті онлайн калькулятор жарознижуючих
миссАрфография• 11 декабря 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Там отит. Душ може погіршити ситуацію.
Чем?
миссАрфография• 11 декабря 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Якщо вода потрапить, може посилити запалення.
😅😅😅😅😅
Мамулька• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Давайте по вазі. Нурофен 10 мг/кг разова доза. Парацетамол 15 мг/кг разова доза.
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Ще потрібно знати дозування препаратів:

Дякую, ноги холодні були!
Фима Собак• 11 декабря 2022
Якісь дивні тут коментарі. Якщо дитині погано від температури то радять давати і парацетамол, і ібупрофен. Моя донька при 38 вже як тряпочка, завжди збиваю.
Обтерти водою 37 градусів, або теплий душ чи ванна. І пити хоча б сік, воду, чай що завгодно

Света С Приветом• 11 декабря 2022
Мефенаминовая кислота и питье дробное, по глоточку но часто
Фима Собак• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Давайте на вагу. Розрахуйте самі або в інтернеті є схеми
Пенять на зеркало• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Дякую, ноги холодні були!
Коли холодні ручки-ніжки і висока температура це так звана ’біла’ лихоманка. Їх треба розгріти, дитину вкрити. Коли дитину перестане трусити, стануть червоні щічки, тоді розкрити. За цей час ліки подіють.
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Дівчата , дякую за поради!
І не дякую тим хто прийшов сюди аби лиш якось вкусити
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляФима Собак
Ось і моя лежить цілий день, нічого не п´є, не їсть
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляМая твая не панимать
У такому віці буде отруєння. Не можна горілку, оцет і т.п. ’радянські’ методи.
Якщо й обтирати, то тільки водою теплою.
Але ще не настільки висока температура, щоб обтирати.
Додам, що навіть обтирання водою треба проводити під контролем лікаря щоб не допустити різкого спазму внутрішніх органів.
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Чи є жовті гнойні виділення з вуха?
ШобВам_КакНам• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Дівчата , дякую за поради!
О, пішла культура українців.
Полякам теж так хамите?
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Чи є жовті гнойні виділення з вуха?
Ні. Тільки після капель наче часточки вушної сірки
автор ZhukOlena • 11 декабря 2022
Ответ дляМамулька
Вага 16 кг, нурофен сироп 5 мл(100 мг), парацетамол 5,5 мл
Телефон Рубика• 11 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Прочитайте инструкцию к Нурофен - много пить при его приеме!