Пенять на зеркало• 12 декабря 2022

Степан Гига

Створювала вже тут тему. Сьогодні був концерт. Цілий зал молоді! Тільки молодь! Українська пісня завжди буде жити!У нас чудова молодь!
Тоска в носках• 12 декабря 2022
Тільки в цьому році дізналася про його існування. Деякі дівчата на концерт ходили, досить молоді/
Виниловая пластинка• 12 декабря 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Ось донька сьогодні на дні народжені була, дітям 12-13 років, виклала в сторіс
Ну я так понимаю, что они на одной песне из тиктока висят? Вряд ли весь концерт выдержат))
Барышня кисельная!• 12 декабря 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Это типа хайп?
+ ще приклад. Корочше його в тік тоці дуже активно піарять
Неуловимый Джо• 12 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Вот сейчас слушаю, включила...
Я не знаю, как это людям заходит, наверное, у меня слишком хороший вкус )))
Хотя вроде и не такой уж хороший, Сердючку люблю )))
Сердючка,это классика,юмор,ум.
А этот типок..фф.ло
Напланетянка• 12 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Фу , после шоу (меняю жену) как человек он го..но редкое👎👎👎👎👎👎
Подивилась зараз тільки половину. Прийшла якась жінка таксиста, не бачила господарів і всіх вже обісрала.
Барышня кисельная!• 12 декабря 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Да, все на 1 пісні, але з самим Гігою фотки роблять усілякі топові тік-токери. Взагалі вся слава почалася з того, що це його зірковий час, бо коли влітку відкривали афішу подій - там були лише концерти Гіги. Щодня, скрізь - у великих та малих містах. Всі зірки десь закордоном були або був не час для концертів, а Гіга влаштував просто всеукраїнське турне. Спочатку в тік тоці жартували з цього, а потім почали на концерти ходити, робити ремікси на пісні його ну і т.д. З тою ж венздей є варіант як вона танцює під ’цей сон’ на мелодію Гаги :) корочше хайп на повну
Напланетянка• 12 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Вот сейчас слушаю, включила...
Ну Лєпс же якось заходив теж і Стамік михайлов
Stiflers Mom• 12 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Дивіться далі, там Гіга буде ховатись від нової жінки, закриватися на ключика )))
Stiflers Mom• 12 декабря 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Це не в Україні?
Барышня кисельная!• 12 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Це не в Україні?
в Україні, це ми так жартували )
Алина-1240• 13 декабря 2022
Голос у него хороший,но после меняю жену омерзение к нему взялось
Напланетянка• 13 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Нє, ну та теж. Цицьки вивалила і ходить. Доя чого? А про пішли в джакузі із шампанським посидимо…
Stiflers Mom• 13 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
))) може, за сценарієм. Розповідали, що режисер дає вказівки під час зйомок, а потім так монтують, що події виглядають комічно. Вона ж, мабуть, думала, до то буде сексі, а її так некомплиментарно зняли)
Але вони дуже милі, подружжя таксиста, в кінці програми такі домашні, в халатиках )) гармонійно виглядають разом, як дійсно щаслива пара.
Напланетянка• 13 декабря 2022
Ответ дляStiflers Mom
Мені Вітя сподобався. Такий відкритий, класний. У Гіги нічого особливого, сім‘я як сім‘я. А от Таня - це, вибачте, пиздець. Якого чорта лізти в чуже життя та виясняти що там у Наді із дочкою Степана. Самі розберуться. Сого ти приколупалася до них. Не діло Тані чому вони не спілкуються і чого посварилися. От ви не відпочиваєте. Та працюють люди, видно ж. Ну вона мені не сподобалась одразу, як почала реготати над словом чепуритися. Якась колхозанка, прочитала 2 книги за все диття і намагається якось інтелектом блищати. Ну таке. Це моя особиста думка. Пройшло багато часу від тієї передачі. Дореготалися з української мови. Мабуть, вже не смішно
Добротная• 13 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Докінця подивились випуса?
Побачили який він та його жінка...
Напланетянка• 13 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Докінця подивились випуса?
Побачили який він та його жінка...
Подивилась до кінця. Ну нічого особливого. Ота Таня чогось вирішила, що вона може влізти в сім‘ю і почати з‘ясовувати чому там конфлікт. А ті сидять і все. Ну що їй скажеш? Не пошлеш, рот не заткнеш.
Нічого особливого
Добротная• 13 декабря 2022
Ответ дляНапланетянка
Нічого особливого
Таня там теж, ще той фрукт, но і Гіга з жінкою такі собі з гнильцою люди.