Почемучечка• Изменено 13 декабря 2022

Чоловік всі гроші вкладає в свою нерухомість. Як би ви поступили?

Чоловік на ділянці батьків сам будував будинок (протягом 9 років), весною планує починати ремонт всередині.
В шлюбі ми дуже економили на всьому, на дітях також.
Рік тому чоловік купив квартиру (частина грошей зароблена ним в шлюбі, іншу частину батьки його доклали), і оформив її на свекруху (потім через договір дарування на себе переоформив), там також ремонт треба робити, стан квартири дуже поганий, треба все переробляти, зато площа велика.

Я теж працюю, але дохід значно менший, + 2 декрети, була проти купівлі квартири (просила щоб краще дім доробив і щоб ми нарешті трохи розслабились - поїхали відпочити, почали купувати одяг не тільки на розпродажах чи з секонду і т.д.), і була проти оформлення квартири на свекруху, все таки більше 10 років в шлюбі, діти.
Він сказав, що робитиме як вважає за потрібне. Змирилась, не мала виходу.
Але після цього почала відкладати гроші в заначку. Не хочу вкладати в його хати.
Не можу йому тепер повністю довіряти, переживаю лишитись гола-боса.

Чоловік далі планує на життя давати мінімум, ´щоб не вмерли з дітьми з голоду´, бо треба ж за щось тепер ремонти робити.
Таким темпом як він їх робить, можливо прийдеться ще 10 років чекати.
Каже що це все для нашого майбутнього.
Якийсь синдром відкладеного на потім життя.

Почали постійно сваритись - кажу йому брати частину побуту на себе.
Наводить мені приклади інших чоловіків, сім´ї яких живуть від зарплати до зарплати, і що я не ціню його здобутків.
Я всі свої гроші не хочу зараз витрачати, бо невідомо чого чекати далі.
Проблема в тому, що чоловік хоче визнання від мене, що він от доробився до дому/квартири, а я цим не пишаюсь.
Я кажу, що цінитиму лише те, що він робить для нас, а не для себе. Відчуваю несправедливість. Чи я не права?
Сім´ю хотіла б зберегти.

Як би ви поступали в цій ситуації?
Ждун с Нибиру• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Часто каже, що хоче дітям створити хороший старт в житті (квартиру чи приміщення під бізнес).
Так, велопрогулки і т.д.
Просто після цієї купівлі в мене гіркий осад в душі, людині перестала довіряти, і часто нервуюсь. Можливо, в мені причина..
Квартиру он уже не переписал, чтоб не манипулировали. Так что вряд ли эти слова правдивы(что детям для старта и т.д.).
Дальше тоже найдёт уйму причин, чтоб денег не выделять: не поступил на бюджет, т.е. плохо учился = сам виноват; в бизнес-плане не уверен, прогорит идея - ’я сам всего добился, пусть сам карабкается’ и т.д.

Скорее всего заботиться о себе и своей(родителей) старости, но прикрывает это красиво.
13чудоСВЕТА• 13 декабря 2022
Автор, у Вас муж из категории жлобов с жаждой накопления. Ото построить что-то, жить впроголодь, отказывать себе во всём, но ’шоб була хата’. Дети сбегут, куда подальше и ложить хотели на эту хату.
Полтавська галушка• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
В загальному хороший сімянин, турбується про майбутнє дітей, працьовитий. Маємо спільні інтереси
А вас ні в що ставить. Як це квартиру на свекруху оформив? Для мене це був би привід для розлучення. І толк від тієї нерухомості, якщо ви все життя економите і живете на мінімалках. Все життя покласти ради квартир, які може нікому і не потрібні будуть
Чорнобаївка• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Я пояснювала, що у нас є діти: ´навіть якщо з роками захочеш розвестись, невже ти їх лишиш на вулиці´? Він каже - вони мають де жити (в нього вдома, квартира від його батьків), в разі чого піду я
Я знаю мужчин которые после развода помогают детям, купили им недвигу. Но это настолько скудный %
Большинство думает только о себе, нет у мужчин таких чувств к детям как у женщин.
Сундучок с каникулами• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Так, велопрогулки і т.д.
Угу,і оформити все, що планував ’для дітей’ на себе
Полтавська галушка• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Важко з роздільним бюджетом буде.
Після його вчинку я влаштувалась на добре оплачувану роботу. А чоловіку сказала брати на себе частину побуту.
Так його нервує що я маю таку роботу, каже що є карєру вирішила робити, а він не хоче карєристки, і домом я перестала сильно займатись (закинула прибирання, їжу готую під дітей смаки)
Оце сім´я, оце кохання! Зато в шлюбі і не розведена
автор Почемучечка • 13 декабря 2022
Ответ дляМеня много
А где вы живёте? В смысле съем или чья-то недвижимость?
Квартира від батьків чоловіка (до шлюбу на нього оформлена)
PoMoGaToR_UA• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Якби в шлюбі не економили стільки, їздили відпочивати, дозволяли собі піти в кафе час від часу, то й квартири би не було
Вы себя накручиваете и тем самым все усугубляете. Ни к чему хорошему это не приведет.
Он старается для вас и ваших детей.
Это вам хочется погулять, отдохнуть, а он планирует будущее детям, потом ему ещё спасибо скажете.
Лучше бы морально его поддержали
Меня много• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Он старается для вас и ваших детей.
Лучше бы морально его поддержали
Лучше кому? :)
Марипосса285747• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Просила на дітей записати.
Сказав категорично ні, що діти як підростуть ним керувати не будуть.
А ще почав говорити, що я дуже меркантильна.
Та якби дивилась тільки на його гроші, невже терпіла б більше 10 років шлюбу?...
Я бы на вашем месте ни копейки не вкладывала в это жильё, пусть сам барахтается со своими ремонтами. Вам оно не светит. Не факт , что и детям останется
После шести ни-ни• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Ну да, тут же надо только жалеть женщину, нельзя хвалит мужика, который думает о будущем, хоть и за счёт родителей своих, но покупает квартиру. А сколько семей где от мужа нет толку никакого, все одеваются в секонде, но не ноют на форуме? Или надо верить что есть только жены айтишников, оформляющих 30б квартиру на жену, пока она живёт в спортзале и у косметолога? Жизнь такая многогранная.
А хто говорить, що він мудило, бо зекономив та назбирав на квартиру? Економити, якщо маєте спільну велику мету- це абсолютно нормально. Так, не всі айтішники (і ті ж самі айтішники теж відкладають на квартири і машини, не купуючи їх з однієї зарплатні). Але. Одна справа, коли ви обоє працюєте, економите і маєте спільну власність як результат, і жінка, і чоловік почувають себе захищеними, бо по закону мають половину. а зовсім інша- коли ви обоє працюєте, економите, а по факту власність має тільки він (бо подароване у випадку розлучення не ділиться) і тоді захищений тільки один партнер. Ви правда не бачите різниці між цими ситуаціями? Він мудило, бо в шлюбі мутить якісь схеми тіньові за умови, що є абсолютно легальні способи зробити так, щоб всі були захищені та при своєму (навіть з урахуванням того, що частину грошей дали його батьки). Якщо для Вас така модель сім‘ї, де всі щось мутять та вигадують, - норма, то ок. Але це не є нормою для всіх.
Сундучок с каникулами• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Ну супер, чоловік із нерухомістю, в жінка з голою дупою і мішком комплексів
Играю_на_кларнете• 13 декабря 2022
Автор, бегите, пока есть силы и желание, а то останитесь ’На воротях в чорвоних чоботях’. Я серьезно. У вас детки, берегите себя и цените. Здоровая мама, здоровые дети. Ваш муж поц и дальше будет хуже.
Спасу мир• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Так. У нього з свекрухою дуже близькі стосунки. Вона часто казала, що жінки корисливі і часто розводять чоловіків на гроші. А ми з нею не спілкуємось
Ну от звідки ноги ростуть. Це її «школа»
Сиреневенькая• 13 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Да, видно для вас это тоже знакомая тема(((
Работать надо• 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Он старается для вас и ваших детей.
Лучше бы морально его поддержали
Такие ничего никому не дадут. Детям он скажет - я сам всего добился и вы давайте - сами. Будет грести все под себя. Всегда. Потом и детей будет эксплуатировать под лозунгом - внукам на будущее. Это бесконечный процесс.
Брюльтик• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Просила на дітей записати.
Ви не можете знати які обставини можуть статись через 10 років, є багато випадків з дуже благополучних сімей, коли діти попадали в дурні компанії і продавали/програвали майно. Діти спадкоємці, у них все життя попереду, проживати в окремих квартирах можна не тільки тоді коли вони на дітей оформлені. Таким чином ви страхуєте і себе, і дітей, щоб вони через молодість і неосвіченість не залишились ні з чим.

Схоже на те, що ваші свекри чоловіку мозок промивають. Якщо ви працюєте - своїм вчинком він вкрав у вас вашу частину нерухомості, тому що частина грошей зароблені у шлюбі. Це меркантильно і цинічно. Він вам не довіряє.

Тому ви все правильно робите, не треба рубати канати, просто віднині відкладайте кошти, щоб купити «свою» нерухомість.
Мечты сбываются• 13 декабря 2022
Так, если с мамой купил квартиру, с мамой оформлял, наверное и семья у него с мамой. Пусть с ней дальше все вопросы и решает. Спит, ест, стирается и.т.д.
Сундучок с каникулами• 13 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Нікуди вона не побіжить, буде сидіти до смерті біля його ноги. Він же все для сім´ї )
Пощастить якщо він сам їх викине,поке ще буде молодою та здоровою, а якщо викине вже кволою- біда ...
Леди_в_ночи• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Він дуже нервується, коли я кажу: ти ці ремонти і хати робиш для себе, а не для нас. А я хочу, щоб старався для сімї.
Я вже сама заплуталась. Я правильно думаю?
Правильно.Но ему не нравятся неудобные вопросы
автор Почемучечка • 13 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Поверьте, если он вкладывает в недвижимость и вы об этом знаете, можете об этом не беспокоиться. Все что он делает сейчас, делается для будущего ваших детей. Так у них устроено.
Он старается делать это сейчас, пока есть финансовая возможность. Если он больше будет выделять на семью, тогда это затянется на долго.
Возможно он планирует в будущем переехать туда с вами, а детям оставить, то где вы сейчас живете (если там более тихое и спокойное место).
Немає гарантій, що воно так буде.
Поки діти малі і я потрібна - може бути зі мною. Але в будь який момент щось йому не сподобалось - матиме право принижувати чи вигнати (розуміючи що йти мені немає куди)
Сундучок с каникулами• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Немає гарантій, що воно так буде.
Йому вже не подобається,і саме тому він забезпечує себе від ваших зазіхань на його майно
После шести ни-ни• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Не переходьте на особистості (бо вигдядає так, що у Вас вже всі аргументи закінчилися, що були), у мене все гаразд і з чоловіком, і з нерухомістю, і зі здатністю заробити собі стільки, щоб бути абсолютно задоволеною. Але кліпати очима і робити вигляд, що ніколи-ніколи в житті ні у кого не ставалося ситуацій «гола, боса і в віночку» або «бита, в драних чоботях і залежна»- то дуже наївно.
Гарного дня!
Брюльтик• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Дітей не залишить. А вас вижене коли діти підростуть і ви постарієте.
Сиреневенькая• 13 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Гарного дня!
Вы это все автору пишите, у меня нет проблем и я не спрашивала советов.
Патриоточка• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
В любом случае его недвижимость достанется детям. Молодец мужик.
Питання: яким дітям? Дітям наступних жінок?
KROX@• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Має хороші риси, тому й хочеться сім´ю зберегти. Ідеального не знайду
вас обманывают и вы гола боса
волосатое стекло• 13 декабря 2022
ще й будинок на ділянці свекрів

Автор, ви і так ні на що претендувати не можете , на жаль.
Хитрожопий жлоб, вибачте
KROX@• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Вы гоните ? на вас пашут .
какой семьянин, если сембю в яму затащил
Патриоточка• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Важко з роздільним бюджетом буде.
Правильно робите, тільки не розумію, чому вам буде складно з роздільним бюджетом?