Почемучечка• Изменено 13 декабря 2022
Чоловік всі гроші вкладає в свою нерухомість. Як би ви поступили?
Чоловік на ділянці батьків сам будував будинок (протягом 9 років), весною планує починати ремонт всередині.
В шлюбі ми дуже економили на всьому, на дітях також.
Рік тому чоловік купив квартиру (частина грошей зароблена ним в шлюбі, іншу частину батьки його доклали), і оформив її на свекруху (потім через договір дарування на себе переоформив), там також ремонт треба робити, стан квартири дуже поганий, треба все переробляти, зато площа велика.
Я теж працюю, але дохід значно менший, + 2 декрети, була проти купівлі квартири (просила щоб краще дім доробив і щоб ми нарешті трохи розслабились - поїхали відпочити, почали купувати одяг не тільки на розпродажах чи з секонду і т.д.), і була проти оформлення квартири на свекруху, все таки більше 10 років в шлюбі, діти.
Він сказав, що робитиме як вважає за потрібне. Змирилась, не мала виходу.
Але після цього почала відкладати гроші в заначку. Не хочу вкладати в його хати.
Не можу йому тепер повністю довіряти, переживаю лишитись гола-боса.
Чоловік далі планує на життя давати мінімум, ´щоб не вмерли з дітьми з голоду´, бо треба ж за щось тепер ремонти робити.
Таким темпом як він їх робить, можливо прийдеться ще 10 років чекати.
Каже що це все для нашого майбутнього.
Якийсь синдром відкладеного на потім життя.
Почали постійно сваритись - кажу йому брати частину побуту на себе.
Наводить мені приклади інших чоловіків, сім´ї яких живуть від зарплати до зарплати, і що я не ціню його здобутків.
Я всі свої гроші не хочу зараз витрачати, бо невідомо чого чекати далі.
Проблема в тому, що чоловік хоче визнання від мене, що він от доробився до дому/квартири, а я цим не пишаюсь.
Я кажу, що цінитиму лише те, що він робить для нас, а не для себе. Відчуваю несправедливість. Чи я не права?
Сім´ю хотіла б зберегти.
Як би ви поступали в цій ситуації?
Каже що це все для нашого майбутнього.
Сім´ю хотіла б зберегти.
Як би ви поступали в цій ситуації?
Ответ дляМеня много
Это тоже правда. Тут есть ньюанс, что часть денег заработана в браке. Т.е. да, формально эти деньги заработал мужчина. Но ему жена прикрывала тылы как минимум тем, что занималась детьми. А то он конечно молодец, он заработал. А что он не знает что такое перерыв в карьере, больничные и садик до 4х - то такэ. Никому не видные мелочи получается.
А тепер побут ділити не хоче. Як зручно мати прислугу в домі ,а сам собі хати купує. Заробив , молодець який. Так і плюнула б йому в наглу морду
Маурита• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Він дуже нервується, коли я кажу: ти ці ремонти і хати робиш для себе, а не для нас. А я хочу, щоб старався для сімї.
Я вже сама заплуталась. Я правильно думаю?
Правильно. А що вас заплутало?
Сундучок с каникулами• 13 декабря 2022
Ответ дляМеня много
Что значит ’вышвырнут’? Женщина что, вещь, которую можно ’вышвырнуть’?
А як назвати ту співмешканку,яка ні на що не має права? А тепер ще й забила на свої обов´язки?
Меня много• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Все так і роблю. Просто жити роками в такому стресі, обмані і постійній економії теж непросто
А где вы живёте? В смысле съем или чья-то недвижимость?
Ответ дляПочемучечка
Правильно . Так і є. Для вас він має робити те що ви хочете. А то робить що йому заманеться - а прикривається , що для вас. Ще було б на вас оформлено, а так...
ХвостПистолетом• 13 декабря 2022
І ще, автор. Часто жінки вигадують собі дурню типу... Боже, в мене 2 дітей, Боже, складка на пузі, Боже, мені ж вже 40, кому я потрібна? Да нікому! Нікому, якщо не потрібні собі! А коли собі потрібні, то очі сяють, погляд інший і чоловіки у життя приходять на цю енергію. Так що думайте про себе, думайте про власнє щастя і все у Вас буде добре!
Сундучок с каникулами• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Так ви самі це обрали, розумієте? Це ви дозволили щоб так було. Це ви не захистили свої інтереси, або хоча не пішли жити вільним життям. Ви розумієте? Без вашої згоди він би нічого не зробив. А ви на все погодилися
Ждун с Нибиру• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Я махнула рукою на побут і зайнялась роботою. Не готую як колись йому смачного, живемо в свинарнику-грязно, от пропала мотивація старатись вдома, раз ця робота невидима
Оно так всегда.
Желание женщины делать уют или выготавливать изыски ровно пропорционально отдаче со стороны мужчины(моральной, материальной, эмоциональной). Для детей - это другое.
Будет сложно. Будут упрёки и недовольство, потому что терпели, а он привык.
Сиреневенькая• 13 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ага) і від цього шлюбу, і від наступних) і новій дружині, якщо вона буде. І батькам. Всім все дістанеться, крім автора. А їй- оті роки безкінечної економії та секондів.
Это был ее выбор. В чем проблема? Только не понятно почему она раньше не делала себе подушку со своей зп, только сейчас глазоньки открылись.
ХвостПистолетом• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Важко з роздільним бюджетом буде.
Після його вчинку я влаштувалась на добре оплачувану роботу. А чоловіку сказала брати на себе частину побуту.
Так його нервує що я маю таку роботу, каже що є карєру вирішила робити, а він не хоче карєристки, і домом я перестала сильно займатись (закинула прибирання, їжу готую під дітей смаки)
Розумниця! Щастя Вам справжнього. Все буде!
Почемучечка
• 13 декабря 2022
Ответ дляМарипосса285747
Ну если разницы нет, пусть с мамашей подарят вам. А по сути, не представляю как с таким жить можно, он же все делает за вашей спиной
Просила на дітей записати.
Сказав категорично ні, що діти як підростуть ним керувати не будуть.
А ще почав говорити, що я дуже меркантильна.
Та якби дивилась тільки на його гроші, невже терпіла б більше 10 років шлюбу?...
Утка_в_тапках• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Має хороші риси, тому й хочеться сім´ю зберегти. Ідеального не знайду
Я в такому ж положенні
Ще і без роботи
Інтернет підробітки лише маю
Ще і без роботи
Інтернет підробітки лише маю
Маурита• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Просила на дітей записати.
Маніпулятор :)
Сладко-соленая• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Я до останнього думала, що він для нас купить і на себе оформить.
А він каже: це для нас, а яка різниця на кого оформлено?
І дивується, чому його на пєдестал не ставлю, не хвалю постійно його за все (такий працьовитий і так старається для майбутнього).
Себе завтрахував, а в будь який момент може викинути
Чоловік будував дім 9 років. Ви всі ці 9 років з ним у шлюбі? Якщо так, то вже маєте право на половину цього майна. І так, він таки вкладається у ваше спільне майбутнє. З квартирою зовсім інакше. Але якщо частину грошей на неї давали батьки, то в принципі батьки частково мають на неї право. Просто це виглядає так, ніби чоловік Вам не довіряє.
Меня много• 13 декабря 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Да, тут не поспоришь, если сама женщина будет себя как вещь, то отношение к ней будет соответствующее.
Почемучечка
• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Да прям таки. Зная как все любят драматизировать. На распродажах покупать вещи это не насилие, а на секонде некоторых хорошо зарабатывают. Так что все, что здесь пишут надо делить на 48.
Я теж людина економна і не проти розпродажів.
Та коли це робиться заради якоїсь спільної мети, а не так як він поступив
После шести ни-ни• 13 декабря 2022
Одна справа, якщо б це були його гроші спадкові, наприклад, або від продажу дошлюбного майна, тоді про щось ще можна говорити. А так- жінка працює. У дві зміни: по дому і на роботі, вклад в сім‘ю у неї не малий. А він «сам всьо заработал». Якщо б не будо того, хто прикриває жопу, магічним способом організовує побут, затарює холодильник та матеріалізує з повітря їжу і одяг для дітей і може ще і нього, то свої умовні сто горіхів, на які він придбав квартиру (перепрошую, мамусі купив квартиру), він би збирав не 8 років, а 28.
Авторе, кіна не буде. Знайшли роботу- розумничка! Вкладайте в себе, в свою кваліфікацію, готуйте подушку безпеки та сепаруйтеся. У вас вже немає довіри, скоро і якась повага та ілюзія прив‘язаності зникне, бо як любити того, кого не поважаєш сама та не маєш поваги від нього до себе?
Почемучечка
• 13 декабря 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Какое ’будущее’? Хорошее образование, здоровье, языки и возможность быть мобильным или недвига в Украине?
А какие у Вас общие интересы? Велопрогулки? Путешествия? Театр? Или найти в сэконде брюки без дырок?
Часто каже, що хоче дітям створити хороший старт в житті (квартиру чи приміщення під бізнес).
Так, велопрогулки і т.д.
Просто після цієї купівлі в мене гіркий осад в душі, людині перестала довіряти, і часто нервуюсь. Можливо, в мені причина..
Так, велопрогулки і т.д.
После шести ни-ни• 13 декабря 2022
Ответ дляСиреневенькая
Це інша справа. Але називати цю людину «молодець чолов‘яга»- то дуже на любителя.
Почемучечка
• 13 декабря 2022
Ответ дляСпасу мир
Це вже не сім‘я! Що це за сім‘я де нема довіри і поваги?? Автор, прокиньтесь і робіть висновки. Я не кажу про розлучення, бо не всі на таке можуть піти, є багато «Але». Він «зазвіздився» і 100% батьки мають до цього відношення! Далі буде тільки гірше, вам, або змиритися або…
Так. У нього з свекрухою дуже близькі стосунки. Вона часто казала, що жінки корисливі і часто розводять чоловіків на гроші. А ми з нею не спілкуємось
PoMoGaToR_UA• 13 декабря 2022
Поверьте, если он вкладывает в недвижимость и вы об этом знаете, можете об этом не беспокоиться. Все что он делает сейчас, делается для будущего ваших детей. Так у них устроено.
Он старается делать это сейчас, пока есть финансовая возможность. Если он больше будет выделять на семью, тогда это затянется на долго.
Возможно он планирует в будущем переехать туда с вами, а детям оставить, то где вы сейчас живете (если там более тихое и спокойное место).
Меня много• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Так, велопрогулки і т.д.
Блин, да какое в вас? Я писала выше, что у каждого свои представления о том, с чем они могут жить, а с чем нет. Но честно, что вы пишете, я б не смогла с таким жить. Особенно по поводу заявления, что ’карьеристка ему не нужна’. Обслуживать бубочку перестали. Да иди на хер со своими квартирами. Пусть алименты платит, больше толка детям будет.
Почемучечка
• 13 декабря 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Свою недвигу я оформляю исключительно на себя, ремонт с общего бюджета. При необходимости помогает но с небольшим желанием. Но я же женщина, все нашему ребенку достанется.
Я пояснювала, що у нас є діти: ´навіть якщо з роками захочеш розвестись, невже ти їх лишиш на вулиці´? Він каже - вони мають де жити (в нього вдома, квартира від його батьків), в разі чого піду я
Меня много• 13 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Где вы живёте сейчас?
Научительница• 13 декабря 2022
Автор, он не просто ’не оформил на Вас’, он не оформил даже на СЕБЯ, т.к. в браке купленное- по закону совместная собственность. А вы раньше не видели какой он и его отношения к себе тоже не видели,да? Родите ему еще троих,чего уж тут🤷♀️
Научительница• 13 декабря 2022
Ответ дляМеня много
+100000
13чудоСВЕТА• 13 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Дом на участке родителей. И 100% вероятности, что оформлен, как их собственность. А Автор - гола, боса и в виночку с двумя дитачками.
Сиреневенькая• 13 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну да, тут же надо только жалеть женщину, нельзя хвалит мужика, который думает о будущем, хоть и за счёт родителей своих, но покупает квартиру. А сколько семей где от мужа нет толку никакого, все одеваются в секонде, но не ноют на форуме? Или надо верить что есть только жены айтишников, оформляющих 30б квартиру на жену, пока она живёт в спортзале и у косметолога? Жизнь такая многогранная.
Почемучечка
• 13 декабря 2022
Ответ дляМеня много
Якби в шлюбі не економили стільки, їздили відпочивати, дозволяли собі піти в кафе час від часу, то й квартири би не було