Почемучечка• Изменено 13 декабря 2022
Чоловік всі гроші вкладає в свою нерухомість. Як би ви поступили?
Чоловік на ділянці батьків сам будував будинок (протягом 9 років), весною планує починати ремонт всередині.
В шлюбі ми дуже економили на всьому, на дітях також.
Рік тому чоловік купив квартиру (частина грошей зароблена ним в шлюбі, іншу частину батьки його доклали), і оформив її на свекруху (потім через договір дарування на себе переоформив), там також ремонт треба робити, стан квартири дуже поганий, треба все переробляти, зато площа велика.
Я теж працюю, але дохід значно менший, + 2 декрети, була проти купівлі квартири (просила щоб краще дім доробив і щоб ми нарешті трохи розслабились - поїхали відпочити, почали купувати одяг не тільки на розпродажах чи з секонду і т.д.), і була проти оформлення квартири на свекруху, все таки більше 10 років в шлюбі, діти.
Він сказав, що робитиме як вважає за потрібне. Змирилась, не мала виходу.
Але після цього почала відкладати гроші в заначку. Не хочу вкладати в його хати.
Не можу йому тепер повністю довіряти, переживаю лишитись гола-боса.
Чоловік далі планує на життя давати мінімум, ´щоб не вмерли з дітьми з голоду´, бо треба ж за щось тепер ремонти робити.
Таким темпом як він їх робить, можливо прийдеться ще 10 років чекати.
Каже що це все для нашого майбутнього.
Якийсь синдром відкладеного на потім життя.
Почали постійно сваритись - кажу йому брати частину побуту на себе.
Наводить мені приклади інших чоловіків, сім´ї яких живуть від зарплати до зарплати, і що я не ціню його здобутків.
Я всі свої гроші не хочу зараз витрачати, бо невідомо чого чекати далі.
Проблема в тому, що чоловік хоче визнання від мене, що він от доробився до дому/квартири, а я цим не пишаюсь.
Я кажу, що цінитиму лише те, що він робить для нас, а не для себе. Відчуваю несправедливість. Чи я не права?
Сім´ю хотіла б зберегти.
Як би ви поступали в цій ситуації?
Каже що це все для нашого майбутнього.
Сім´ю хотіла б зберегти.
Як би ви поступали в цій ситуації?
ПолБатона• 14 декабря 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Мене радує що мені тільки 36))) Треба братися за голову та починати все з нуля.

все буде GOOD!
в вас відчувається сила навіть на відстані, ви сильна і це круто. я вірю і бажаю вам попутного вітру в ваші вітрила
Гладковыбритый шишун• 14 декабря 2022
Ответ дляПолБатона

все буде GOOD!
Дякую дуже за підтримку😍
ПолБатона• 14 декабря 2022
Ответ дляlith_oops
Ну він досить непогано влаштувався. Має безкоштовну коханку, прибиральницю, кухарку, ще й сурогатну матір. Вона ще й своїх грошей якихось заробляє... А тут, бач, втекла від нього та шара...
Але шось мені не віриться, що людина з таким вже застарілим синдромом жертви зможе від нього якось втекти і свої інтереси захистити. Чорт би свої.... дітей інтереси....
ну, автор створила цю тему, значить задумується над втечею. це добрий знак
Выкупаная• 14 декабря 2022
А вообще я всегда говорю, для своих мужчин, я самая бедная и несчастная.
Даже у церковной мыши есть угол и мне надо
Ответ дляПолБатона
Я дуже на то сподіваюсь. Бо мені ті її десять років як свої жаль... Божечки, і діток двоє, хоч би одне... Вона ж чимось думала, коли друге народжувала, невже не було ніяких знаків, що воно таке... що не варто двійко дітей заводить без свого житла... Тут одне в своєму житлі не знаєш як достойно виростити....
Мда…думала таких, как вы не бывает, ошиблась…интересно как это надо аргументировать, что я запишу все на маму, а не на тебя?..честно говоря я бы ещё тогда развелась с ним. И не представляю в чем ваша «безисходность»?..Муж не просто хитрожопый жук, а Мега хитрожопый, а вас-жаль
Ответ дляМаурита
Автор, так у вас вообще нет своей недвижимости и он покупает в браке на себя и у вас еше какие-то сомнения есть?
Я вам просто пример приведу. У меня тоже не было недвижимости до брака и первую купленную им, не мною, квартиру муж оформил еа мою маму, а потом через дарственную на меня. Вторую таким же образом на дочку. Чтобы я была спокойна. А всё остальное уже совместно нажитое. Вы видите разницу - о ком заботится ваш муж? исключительно о себе. С кем у него семья и доверительные отношения? С его мамой, не с вами
Извините, спрошу, а зачем на вашу маму а потом через дарственную на вас? Почему не сразу на вас?
Это какие-то юридические моменты?
У нас просто как мы купили квартиру то сразу на меня оформили и всё..🤷♀️
Это какие-то юридические моменты?
Фрекен бок• 14 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Важко з роздільним бюджетом буде.
Після його вчинку я влаштувалась на добре оплачувану роботу. А чоловіку сказала брати на себе частину побуту.
Так його нервує що я маю таку роботу, каже що є карєру вирішила робити, а він не хоче карєристки, і домом я перестала сильно займатись (закинула прибирання, їжу готую під дітей смаки)
то скажіть як не хоче кар’єристки, хай забезпечує достойний рівень життя вам і дітям, розваги, відпочинок, вкладає в розвиток-освіту дітей. Спитайте що за відношення до сім’ї, якщо записує на себе
Ответ дляФрекен бок
Він не розуміє що означає достойний рівень життя. Каже що веду себе як принцеса, хоч з простої сім´ї.
Каже ´що тобі не хватає? Жити є де, їсти є. А без репетиторів можна обійтись. Я в школі не мав репетиторів і виріс розумним і т.д.´
Не переговорити...
Эт вернячОк• 15 декабря 2022
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Ну автор же написала, что деньги доложили его родители, ну наверное такой был уговор с их стороны, мы поможем (с собой же не заберем), но ты оформишь на себя или как они там решили. Если бы он так сделал за деньги тёщи/тестя - это второй вопрос - козёл.
Пусть родители автора ей тоже помогут, в чем проблема?
А автор в браке недостаточно муженьку помогла собрать деньжат? Пахала-пахала и теперь ,значит, должна к родителям за помощью обратиться? А муж зачем? Должен был выделить долю хотя бы пропорционально её вкладу в семью, это было бы справедливо.
PoMoGaToR_UA• 15 декабря 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Да я не оправдываю его поступки. Судя по словам автора, у них сейчас ’на семью’ 3 недвиги: текущее место жительства, дом на участке его родителей без ремонта и новая квартира без ремонта. Конечно, мог бы и оформить на неё текущее место жительства. Но так нужно же с ним это решать. Форум тут не поможет, ну разве что морально. В итоге все равно без квартиры. 550+ сообщений в теме раздули, а к решению вопроса так и не пришли.
Я только за то, чтоб дети с матерью не остались на улице.
PoMoGaToR_UA• 15 декабря 2022
Только развод ей что даст? Её доход, двое детей и может быть, что-то получится отсудить по недвижимости!? Ей точно от этого станет легче? Сомневаюсь...
PoMoGaToR_UA• 15 декабря 2022
Так хоть есть какая никакая перспектива. И самой с мужем находиться под крышей и 2 детям в будущем обеспечить жилье. Или уйти от него, когда детям жилье перепадет.))) Может до того времени закончатся все эти ’горе-ремонты’. Но это нужно как-то преодолеть...
Ответ дляPoMoGaToR_UA
Ще й квартиру взяв з величезною площею (міг малесеньку зроблену взяти, в оренду вже би здав її можливо, так ні-на перспективу), щоб ремонти там роками робити + ремонт робитиме в домі не один місяць. Знову економія на сім´ї, жодної допомоги в побуті й з дітьми, вихідних разом бо постійно зайнятий ((
Ну от і болить мене це .
Якби хоч щось на нас було оформлене-тему б тут не піднімала, а так не впевнена ні в чому, стрес за стресом.
Кращий відпочинок за всі ті роки - 5 днів на одеському морі.
Знаю що в людей значно важчі ситуації, та життя проходить, хочеться пожити трохи зараз.
А діти підростуть і можуть взагалі тих квартир не оцінити, поїдуть за кордон або матимуть гарну роботу, скажуть-ми не мали дитинства...
Я знаю що роблю зараз правильно і всім вам дякую за підтримку! Було дуже важливо почути думку зі сторони, бо вже запуталась, думала що то я якась неправильна
Ну от і болить мене це .
Ответ дляbella21
А с чего он должен записывать все на жену, если так полу атт. Деньги его и родителей