SectetlyYours• 13 декабря 2022

Какой Ваш любимый сорт яблок?

Чаюри• 13 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Что грени смит никто не любит ?
Гренні Сміт і Симиренко.
Тишком_нишком• 13 декабря 2022
Чемпион,Фуджи ,Голден,Рихард,Черный принц
Амарилис• 13 декабря 2022
Гренні Сміт і Симиренко люблю за те, що вони желюються самі по собі. А взагалі, яблука не їм.
Божий одуванчик• 13 декабря 2022
Гренни Сміт, але рідко де знаходжу щоб купити
Я_на_кожухе• 13 декабря 2022
Антоновка, белый налив на повидло, мармелад. Путивка для еды лучшее что мне нравится, Флорина по началу вкусные, быстро приедается. Остольные тоже по мере созревания, как какой год выпадет.
Миледи• 13 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Сорти погано знаю. Люблю літні соковиті, щоб впало і за день згнивало, як не з´їсти. Типу білий налив, слава переможцю, малинівка.
Зимою майже не їм, тільки печені.
Мама каже, що вже не а таких сортів, як в її дитинстві були. Часто згадує боровиця.
Доречі, старі сорти передають материнські властивості з насіння. Якщо є на дачах старі дерева, то можна дати їм друге життя. Висушити насіння і пізньою осінню посадити, щоб пройшли стратифікацію до весни
Я пам´ятаю зі свого дитинства джонатан, здається так називалися, зимові яблука, сочні, солодкі і тверді довго лишалися. Останні років 10 не бачила їх в продажу.
Амарилис• 13 декабря 2022
Ответ дляБожий одуванчик
В Сільпо повно.
Божий одуванчик• 13 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
В Сільпо повно.
ООО, дякую, треба зайти. Біля мене тільки фора, атб та овочеві маленькі магазинчики, там майже ніколи їх немає.
Анна-123• 13 декабря 2022
Голден
60 метров сметаны• 13 декабря 2022
Семеренко, Антоновка, Хани крисп
Чаюри• 13 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
І печені смачні, не приторні) І до квашеної капусти можна давати.
Щепотка_совести• 13 декабря 2022
Фуджи, жду когда завезут в АТБ. Пока не завезли ем Гала
Амарилис• 13 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
Мені яблука не заходять в стравах. Не додаю нікуди, лише випічка, зефір, пастила. Але з вами згодна, ці сорти найкращі для запікання.
Ряженка• 13 декабря 2022
Голден и Чемпион, ещё понравился Макинтош, но на нашем базаре их брала только раз на пробу, а потом не находила
Люблю запекать яблоки с капелькой меда и притрусить корицей сверху
Янгол в камуфляжі• 13 декабря 2022
Гренни Смит обожаю,зеленые,твердые,кислые 😍
если их нету,то беру Семиренко
сладкие и мягкие не люблю
Бюст Березуцкого• 13 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Зимою майже не їм, тільки печені.
Буравиць ще валом. Їх просто не продають в містах
Бюст Березуцкого• 13 декабря 2022
Гала, флоріна і голден
Зажуженная Жужжа• 13 декабря 2022
Семиренко.
Шкура Шуры• 13 декабря 2022
Макінтош