ЗавЛабСнаб• 13 декабря 2022
У кого дохід 20-30 тис на сім’ю
що ви дозволяєте, на що вистачає?
Ананомчикус• 13 декабря 2022
Это между прочим сейчас неплохой доход. Не каждый столько зарабатывает на семью
Тримаю свічку• 13 декабря 2022
Своя квартира, нас 3, зп у мужа 30000 - еда, комуналка и ребенку одежда по необходимости. Всё...
Карамелька• 13 декабря 2022
у меня в семье такой (мы с мужем и дочка 12 лет), Киев. По кафе, ресторанам не хожу, караулю скидки в магазинах и тогда шопингую, езжу на машине. Квартира своя.
АБВГДейка• 13 декабря 2022
Ответ дляАнаномчикус
Та ладно, на семью это очень мало
Первая ласточка инфляции• 13 декабря 2022
30-32 тис на 5х
Не Київ
Своє житло
Машина майже простоює, але нам і потреби нема зараз
Їжа, комуналка, все необхідне з одягу (бюджетно-сток, розпродажі, інста). Мала ходить до репетитора, середній малий на англійську групові заняття.
Не жируємо, але пожалітись не маю на шо
Не Київ
Своє житло
Не жируємо, але пожалітись не маю на шо
Смурфетта• 13 декабря 2022
Нас трое.
20+-, хватает на все впритык, кроме крупных покупок, но пока не нужнаемся.
Ананомчикус• 13 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
Та ладно, на семью это очень мало
Я написала сейчас. Работы очень мало, ЦЗ платит пособие только 90 дней.
АБВГДейка• 13 декабря 2022
Ответ дляАнаномчикус
Работа есть, просто вы скорее всего не подходите по квалификации
Дякую_аж_підскакую• 13 декабря 2022
у нас такой, я муж дочка- подросток
еле -еле , еда, комуналка
днепр
еле -еле , еда, комуналка
днепр
Ананомчикус• 13 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
И сразу переход на личности. Странная дамочка
Принцепесочка• 13 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
хотілось би і слів додати, але в бан через перехід на особистості потрапити не хочеться. Тому тільки емодзі
Большой секретик• 13 декабря 2022
Київ своє житло, нас 3, було до війни біля 30-35, іноді менше, у чоловіка свій бізнес, не завжди було все добре з дохідом. Комуналка, їжа, бензин, одян на розпродажі, інет шопінг, економили, збирали, тому виходило ще 2 рази на відпочинок (Одеська область, Карпати), іноді кафе/ресторани з подругами, без шику звісно. Чесно не жалілись. Іноді кіно по віхідним з дитиною, англійська для неї, батути/дитячі забавки. В дитини все було, ролиікі, велікі, скутери, іграшки, книги і тп.
Гладиолус• 13 декабря 2022
Двоє дорослих, за 50...Дохід на двох 45-50.Своє житло + маємо ще одну для здачі.Зараз купуємо 500 ₴ з кожної зти, інше тратимо.Оплачуємо батькам квартиру і будинок.На їжі не економимо, але й не їмо омарів.За кордоном не відпочивали 3 роки, але двічі на рік відпочиваємо в Україні.З потреб нова машина, маємо 7 річну, вже потребує ремонту.
АБВГДейка• 13 декабря 2022
Ответ дляАнаномчикус
При чем здесь переход на личности? Реально работа есть. Если она вам не подходит - это не значит,что ее нет
Руда ліса• 13 декабря 2022
У нас до 30 тис. дохід, двоє дорослих і дитина. З них 2 тис. комуналка( зимою 3 тис.), 3 тис. налоги з пенсійним. 10 тис. на місяць відсилаю донці у Польщу на прожиття( донька вчиться і додатково підробляє). Нам з чоловіком лишається на все про все 12-14 тис. на місяць. І це добре, якщо авто не поламається ( наш годувальник) і не піде частина грошей на ремонт. Вже забула, коли собі щось купляла, доношую одяг і обув після доньки,у нас один розмір. До війни ми були середнячки по доходу для нашого міста, зараз вважаю себе ніщєбродом
Большой секретик• 13 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
ваш дохід не 20-30 тис, не показово.
Руда ліса• 13 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Практично як у мене, от тільки після війни я і половини не можу собі дозволити з того, що було до
СережкинаЯ• 13 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
Так, і роботи повно, просто для декого робота це тільки в офісі штани протирати, медиків наприклад не вистачає по багатьом регіонам, на виробництві також є повно місць, боти мало або в ледарів, або ваш варіант
Жена сантехника• 13 декабря 2022
Мы в среднем тратим на семью эти деньги в месяц. Это доход на самое минимальное. Еда, коммунальные, одежда на инсайтах , но только необходимое. В семье 4 человека. Если сравнивать до войны и после, то развлечения и кафе ушли в сторону. Сейчас лишние расходы в виде лечения и обучения уже сильно влияют на месячный бюджет
Я_на_кожухе• 13 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
Та ладно, на семью это очень мало
Сейчас это офигенно, многие на 10-15 живут
Я_на_кожухе• 13 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
Ага, как и 50% населения
Я_на_кожухе• 13 декабря 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Про медиков ясно, хотя на вакансию санитарки в Киеве очередь желающих, а какое производство сейчас работает с ЗП 20+?
Зарабатываем больше, но живём на 30. Я , муж и дочь 2 года
Свой дом и машина электро (дёшево ок без бензина)
Из расходов: коммуналка, зарядка авто, еда с мясом молочкой оьощами и фруктами, но без морепродуктов, дорогих сыров , пару раз в месяц кафе/доставка/развлечения для дочки, одежда секонд , немного в дом (в прошлом месяце инвертор купили, в позапрошлом диван), почасовая няня и немного запасы быт химии и гигиенического всякого делаем
Улыбчик• 13 декабря 2022
30-35,квартиру арендую,я с ребёнком,в принципе на все хватает,но раньше что-то отлаживала,сейчас уже увы
ЗавЛабСнаб
• 13 декабря 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Судячи з тем не все так погано
ЗавЛабСнаб
• 13 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
Ким ви працюєте ?
КошкинДом• 13 декабря 2022
Ответ дляБольшой секретик
Але на освіту коштів не вистачало, судячи по кількості помилок