ПесиКот• 13 декабря 2022

Англичане пишут про украинцев… Что думаете? Как-то грустно

Near Mear• 13 декабря 2022
Молодцы. Получат опыт общения в англоязычной среде, выучат язык и сменят работу. Вы бы почитали, что в канадских группах пишут...
chancee• 13 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
грустно потому что украинцы это дешёвая раб сила
не смешите что нам светит быть где то ’менеджерами’
Очень даже « светит»!
Inci• 13 декабря 2022
Кпкое то горькое послевкусие от этого.
Re1ne• 13 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
Полно украинцев работают на руководящих должностях в том же ИТ в Англии, так что это ваши личные загоны по поводу того, что вам ’не дорасти’, потому что родились украинкой. Дело ведь не в этом
crystal• 13 декабря 2022
Ответ дляКокоСина
Теж таке читала. Так що....
Так що, що?
Вы прочли, что там написано?
Украинцы должны забиться угол и не праздновать дни рождения? Работающие тоже? Есть разные люди. Встречала в Польше наших женщин, которые с радостью брались за любую работу. Так що… научитесь своих не топить в грязи…
КокоСина• 13 декабря 2022
Ответ для crystal
Так що, що?
Вы прочли, что там написано?
Так там поляки пишуть..не свої своїх топлять. ви це помітили?
Svetljachokkkk• 13 декабря 2022
Ответ дляКокоСина
Теж таке читала. Так що....
І? Шо там такого? Жінка не має права на манікюр приїхать на таксі? Може їй чоловік гроші висилає, або вона заощадження має . День народження дитині не святкувати? З якого дива? Бо когось там жаба душить? Не тількі голі-босі від війни втекли, виїхали і заможні люди , вони не жебракують, а живуть за свої кошти.
crystal• 13 декабря 2022
Ответ дляКокоСина
Естественно.
Там поляки пишут, что работающая украинка аж на 900 злотых заказала кафе для дня рождения.
Серьезно?
А топят даже тут те, кому адресован мой коментарий.
Вероника-2014• 13 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Что грустного?
У меня после прочтения гордость за нашу трудолюбивую нацию
Ага, от избытка трудолюбия убирать в 5.30 ходят врачи и инженеры....
летта• 13 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
плохо или хорошо?
goldlove22• 13 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
А поляки пишуть що наші випрошують безкоштовні гелеві нігті,полячки погоджуються зробити і опаааааа....наші на нігті на таксі приїжджають. Поляки в шоці
в первый раз об этом слышу!
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляMasterMai
Печь и ту «деды строили»
О! Дівчата, може хто знає? Щодо цієї руської пічки. Щось щодо неї «гложат меня смутные сомнения» в мене бабусі з різних регіонів. Одна з Донеччини інша з Чернігівщини. Я на сході зроду віку не бачила руську пічку, ніде і ніколи. Нема там такого. А на Чернігівщині навіть в старій хаті батьків моєї бабусі ( вона 14 року) пічка на пів-хати. З полами дерев’яними з ліжаком зверху. Тож десь місяць намагаюсь зрозуміти, чого це вона Вдруг руською стала?
Може хтось знає, то кацапи знов вкрали і оголосили власним винаходом?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляlaska_vo
Грусно, що голову не включаєте. Якщо в Україну приїде звичайний рядовий англієць, то йому, ще й без знання мови, окрім ’чорної’ роботи теж нічого не світить.
То спірне питання. В нас англійська ціниться і по спеціальності він точно роботу знайде.
Lena-Lena12• 13 декабря 2022
Автор, таке життя. Так за людей порадіти треба, що пішли працювати. Ніхто їм дорікати не буде. Чесно зароблені гроші - ніколи не соромно. Англієць пише про це, я сподіваюся, щиро. Бо працювати не стидно. Знаю англійців небідних, мають свій бізнес, і там вони і керівники і… прибирають (щоб зайве не витрачати на прибиральників). І корона не падає. Заможні, будинок мають, квартиру, дві машини. І це ок.
JannyMoney• 13 декабря 2022
Ответ дляKidstaff Bot
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ой, новенький!
Ta-Ki• 13 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
А в Україні всі в офісі на пару тисяч євро працювали чи шо?
Добре шо є хоч якась робота в тих хто виїхав, в Україні можливо б голодні сиділи, або мертві лежали
То не так що виїхали, то не так що гроші отримують від держав, а тепер не так що працюють.
РойЛеля• 13 декабря 2022
Сама подача якась з гоменцем
sammy• 13 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Я в шоке, что поляки вообще баснословные деньги берут за то качество ногтей, которое делают
А стригут как))
crystal• 13 декабря 2022
Ответ дляsammy
А стригут как))
То вы ещё со стоматологами не сталкивались))
Мой стоматолог, увидев, что мне «налечили», была в нелёгком шоке. Такого @@@ла-мазала-горько плакала не видела за всю жизнь)
Uma_• 13 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
Да ладно. Все зависит от человека. Был бы настрой, а обстоятельства рано или поздно сложатся. Подружка уже устроилась в Польше бухгалтером. Наши парикмахеры, мастера маникюра нарасхват. В конце концов, есть курсы и даже бесплатные, не хочешь на конвейере стоять - иди учись. Кем они в Украине были, что здесь прям никак не найти работу?
Near Mear• 13 декабря 2022
Ответ длялетта
плохо или хорошо?
Ну просто, чтобы вы понимали. При том, что канадцы вообще очень доброжелательны и готовы помочь, уже тем, кто приезжает, канадцы не готовы предоставлять бесплатное жилье или опеку над несовершеннолетними, которые хотят приехать без родителей. А помочь вещами, продуктами - так это тут никогда особой проблемой не было.
Чудо в камуфляже• 13 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, якщо бути чесними,то не вкрали, тільки у них своя ’модель ’печі,а у нас своя. Вони ж різні бувають. Їхня відома,ну а нашу автоматом приписують до їхньої. Колись давно про це читала,не пам´ятаю, достеменно. Може хтось,хто в темі виправить .
junel• 13 декабря 2022
Хух, автор, я вже думала, що начудили наші. Все норм
Retu• 13 декабря 2022
А меня гордость берет)) чего вам грустно?
Asasasasa• 13 декабря 2022
Ну и молодцы, есть работа, значит смогут через 6 месяцев съехать от англиков, арендовать квартиру, а не на улице останутся
Coffee is Love• 14 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
А з якого дива ні?
kisunya11• 14 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Мова йшла про те, що спочатку випрошує манікюр безплатно, а потім на нього приізжає на таксі.
При чому тут жаба?
Svetljachokkkk• 14 декабря 2022
Ответ дляkisunya11
При чому тут жаба?
Ну, так і де в тому дописі полькі про безкоштовний манікюр? Я добре розумію польску, там обурення що люди шось собі дозволяють, таксі і святкування дитячого дня народження.
kisunya11• 14 декабря 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Цей скрін був відповіддю на допис. Тому треба весь ланцюжок читати
laska_vo• 14 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
і що він буде робити зі своєю англійською без знання української?