Броніки для Моніки• 13 декабря 2022
А кто нибудь умеет по руке гадать? :)
Что скажете по моей руке?
Просто для развлечения...
Фокус-Покус• 13 декабря 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
А яка має бути?
Потрібно сжати кулак і зафіксувати місце під мізинцем, або просто чітко розправити пальці і сфоткати ребро долоні під мізинцем
Броніки для Моніки
• 13 декабря 2022
Ответ дляФокус-Покус
Це обидві руки
Фокус-Покус• 13 декабря 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Це обидві руки
По лівій два шлюби, можна трактувати, як одні затяжні стосунки і один довготривалий шлюб. По правій один чоткий шлюб, але теж якісь стосунки тісні, скоріше за все ДО.
Фокус-Покус• 13 декабря 2022
Ще ледь-ледь угледіла, що острів фін забеспечення широкий, це добре))
Броніки для Моніки
• 13 декабря 2022
Ответ дляФокус-Покус
Дякую вам дуже
Ну поки що шлюб один.
Броніки для Моніки
• 13 декабря 2022
Ответ дляФокус-Покус
Звучить теж добре

Фокус-Покус• 13 декабря 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую вам дуже
Ну поки що шлюб один.
Ну то по лівій, що могло би бути. А по правій, що обрали Ви.
До речі, лінії можуть змінюватись. Вже мінім три випадки бачила. Ото ж все вищезазначене не факт, все в наших руках.
Броніки для Моніки
• 13 декабря 2022
Ответ дляФокус-Покус
Так, я розумію.
Тема більше для розваги. Цікаво послухати.