Сыро_Ежка• 14 декабря 2022
Почему мы так долго спим?
Всегда удивляло, зачем человеку столько спать, почему так задумано природой?
Сыро_Ежка
• 14 декабря 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Коти ще довше сплять. Навіщо це їм?
не знаю
полжизни во сне. почему?
мозгу надо столько времени чтобы отдохнуть, почему так много
полжизни во сне. почему?
Рву и мечу• 14 декабря 2022
Ага, тут спиш по 4 години і як зомбак ходиш(( Хотіла б багато спати, та безсоння вже кілька років
ПриснитсяЖЕ• 14 декабря 2022
Я сплю довго. Бо нічого не радує. Встаєш і день сурка - кухня, діти, магазин..
От якби таку роботу, щоб спати не хотілося, а займатися улюбленою справою, яка б ще і дохід високий приносила
. Але поки такого не намічається, то краще спати бiльше ))).
Настасья Пицун• 14 декабря 2022
Я тоже люблю поспать. Была б моя воля вообще из кровати не вылазила бы.
Дюагональ• 14 декабря 2022
Я люблю спати, 9-10годин моя норма:)
А коти мають взагалі ідеальне життя
Чебурастик• 14 декабря 2022
Вас тоже в Гугле заблочили? Нужно жаловаться, это какой-то сговор против советчиц
Аноним ФЕЯ• 14 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
И я поэтому. Идеально было бы вообще не проснуться утром😩
ПриснитсяЖЕ• 14 декабря 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ой, ви що.. потрібно мріяти і йти до цілей. Перемогу відгуляємо та будемо налагоджувати життя