Сыро_Ежка• 14 декабря 2022

Почему мы так долго спим?

Всегда удивляло, зачем человеку столько спать, почему так задумано природой?
Пиу!Пиу!• 14 декабря 2022
Коти ще довше сплять. Навіщо це їм?
автор Сыро_Ежка • 14 декабря 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Коти ще довше сплять. Навіщо це їм?
не знаю
полжизни во сне. почему?
мозгу надо столько времени чтобы отдохнуть, почему так много
Кили и Манджаро• 14 декабря 2022
Люблю спать
Рву и мечу• 14 декабря 2022
Ага, тут спиш по 4 години і як зомбак ходиш(( Хотіла б багато спати, та безсоння вже кілька років
Баксы_сдам• 14 декабря 2022
А чем нам еще заниматься,если не спать.Сон-чудесное время.
ПриснитсяЖЕ• 14 декабря 2022
Я сплю довго. Бо нічого не радує. Встаєш і день сурка - кухня, діти, магазин..
От якби таку роботу, щоб спати не хотілося, а займатися улюбленою справою, яка б ще і дохід високий приносила . Але поки такого не намічається, то краще спати бiльше ))).
Настасья Пицун• 14 декабря 2022
Я тоже люблю поспать. Была б моя воля вообще из кровати не вылазила бы.
Дюагональ• 14 декабря 2022
Я люблю спати, 9-10годин моя норма:)
А коти мають взагалі ідеальне життя
Чебурастик• 14 декабря 2022
Вас тоже в Гугле заблочили? Нужно жаловаться, это какой-то сговор против советчиц
ГЛЮкоза• 14 декабря 2022
я люблю спать, а спать любит меня))))
Аноним ФЕЯ• 14 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
И я поэтому. Идеально было бы вообще не проснуться утром😩
ПриснитсяЖЕ• 14 декабря 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ой, ви що.. потрібно мріяти і йти до цілей. Перемогу відгуляємо та будемо налагоджувати життя