Мать драконов• 14 декабря 2022
Колишній працівник чоловіка побажав мені смерті
У чоловіка своя справа. Він має найманих працівників, один з ни був його друг дитинства, однокласник і кум.
Кум схильний до алкоголізму, постівно заходив у запої і чоловіку клієнти дзвонили «забери свого алкаша».
Потім померла від онкології його дружина.
Чоловік терпів довго, а потім поставив ультиматум.
Кум все ж запив, його вигнали з об‘єкту і не розрахували. Чоловік звільнив і також не оплатив цю НЕЗроблену роботу. Кум набухався і побажав чоловікові пережити те саме що пережив він (втрату дружини).
Я не знала, і не розуміла чому він відвертається коли я хочу привітатися. Чоловік розповів недавно.
Мені трохи страшно, таке прокляття..
Я мнітельна дуже.
Чоловік все ж вітається з кумом, після всього.
Типу «не відає що творить», «білку напевно зловив був»
А мені не по собі..
Мені трохи страшно, таке прокляття..
Я мнітельна дуже.
А мені не по собі..
ПультОт_БМВ• 14 декабря 2022
Так, ви дуже мнітельна. Мій чоловік би такого виставив аж бігом - не терпить алкашів.
Админко• 14 декабря 2022
Если вы не тролль, то муж ваш совсем без мозгов. Забейте, лишиться жены можно не только в случае ее смерти. Может обычный развод он вам пожелал, а вы уже помирать легли.
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Знати б точно що його побажання не можуть мені зашкодити..
Не можуть?
Я тут с краю постою• 14 декабря 2022
ой, то ви дуже мнітєльна, пуйлу чого тільки не бажали, цвіте і пахне, аби все так просто було, жодна б, наприклад, коханка не вижила)))
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляАдминко
Без мозгів що вітається?
То його кум, і його дітям він хресний..
ПультОт_БМВ• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Не можуть?
Якщо ви істинно віруюча людина, то точно не зашкодить, а там як ви вірите. «По вірі вашій буде вам»
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну пуйло захищають темні сили))
Це зло всесвітнє
А про коханок заспокоїли, дякую)
Це зло всесвітнє
А про коханок заспокоїли, дякую)
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Вірю в Бога, так.
Але не молюся щоденно
ПультОт_БМВ• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ещё не вечер
Всі так швидко хочуть відддачі, щоб аж бігом подіяло - подіє, але не відразу.
Накладные мюсли• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Не можуть?
Не смешите,у меня у близкий друг в органах работал по криминалу,уже на пенсии,ему каждый раз смерти желали и кляли 40 лет .Жив,здоров
из_под_тишка• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Не можуть?
Не можуть. Это законы Божьи и написаны в Библии -
Незаслуженное проклятье никогда не сбудется.
Поэтому просто забудьте. Не здоровается и не надо. У него кроме пьянства видно уже и зависть к жизни вашего мужа, иначе к чему бы желать зла жене, которая к работе его, а точнее к не рабочему состоянию не имеет никакого отношения
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Ещё не вечер
Тобто?
І мені подіє?
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую!
Так, заздрість є.
Хоча чоловік дуже хвалив його, що він профі і розумний.
Потенціал був, але алкоголь взяв своє
Так, заздрість є.
Потенціал був, але алкоголь взяв своє
ПультОт_БМВ• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Тобто?
І мені подіє?
Дивіться путін лиха наробив? Дуже великого лиха. Наробив. Ви щось погане зробили? Ні. То чого ви кіпішуєте?
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Заспокоїли
Гравицапа• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Не можуть?
Вам бы книжечек почитать, хобби придумать, попку пойти в зал покачать, а не дурней страдать.
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну добре, видихаю)
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
18 книжок за часи відключань
Хоббі є
Але психотип я такий..
Хоббі є
Але психотип я такий..
Гравицапа• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Без мозгів що вітається?
То його кум, і його дітям він хресний..
И как крестный? Он крестников в воскресную школу водит? Духовным воспитанием детей занимается? Или бухает вместе с кумом на Рождество, а детям конфет принёс? Хватит уже из того кумовства лепить святыню.
Чижик Пижик• 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Так а что, уже подействовало на хуйла? Не зметила
или вы о том, что позже подействовует? Что то ооочень долго...его не только мы проклинаем и желаем гореть в аду. И не один год, заметьте желаем ему гореть в аду. А оно сука, никак не здохнет ((((
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Чоловік не п‘є.
Дітям цукерки носив, а зараз і не носить. Як?
Буває на вулиці побачить і дасть цукерок. Каже дав би і грошей дітям, але знати би що не дадуть куму на бухло
Гравицапа• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Чоловік не п‘є.
То есть, вся функция крестного, это принести конфеток? Офигеть.
Чебуратор• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Не можуть?
Как вы думаете, сколько людей желают путину смерти?
Сколько люди проклинали нашу власть?
Все живы, все у них ок?
Сколько люди проклинали нашу власть?
Все живы, все у них ок?
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ дляЧебуратор
Сколько люди проклинали нашу власть?
Все живы, все у них ок?
Сколько люди проклинали нашу власть?
Все живы, все у них ок?
Точно!)
Дякую)
Хоча в Яника син помер?
Дякую)
Хоча в Яника син помер?
Чебуратор• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Точно!)
Дякую)
Хоча в Яника син помер?
Дякую)
Хоча в Яника син помер?
Еще тогда говорили, что то инсценировали смерть. Но даже, если и умер, проклинали же Яныка, а не сына
курасаны• 14 декабря 2022
То чого він його терпів? А на якій підставі не розрахував не зрозуміло, хіба що представник бидлобізнесу де все неофіційно, тоді і з прокльоном все стає на свої місця
Куколка-мяуколка• 14 декабря 2022
Меньше думайте. Ляпнуть можно что угодно. А умереть раньше чем по судьбе написано все равно не выйдет
ПультОт_БМВ• 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Так автор же в старості написала, що робота була не зроблена. Скоріш за все її виконала інша людина і відповідно отримала оплату.
Алкаші, у яких щось сталося і вони запили жорстко, дуже видумують собі, думають, що їх усі повинні жаліти і гроші просто так давати.
Мать драконов
• 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Офіційно платить податки, але сама фірма приватна.
Не розрахував, бо не виконав роботу і клієнт вигнав їх і найняв своїх інших працівників.
Чоловік платить за роботу, а не ставку.
Робота не виконана. Чому чоловік мав зі своєї кишені платили?
Чоловік платить за роботу, а не ставку.