Мать драконов• 14 декабря 2022

Колишній працівник чоловіка побажав мені смерті

У чоловіка своя справа. Він має найманих працівників, один з ни був його друг дитинства, однокласник і кум.
Кум схильний до алкоголізму, постівно заходив у запої і чоловіку клієнти дзвонили «забери свого алкаша».
Потім померла від онкології його дружина.
Чоловік терпів довго, а потім поставив ультиматум.
Кум все ж запив, його вигнали з об‘єкту і не розрахували. Чоловік звільнив і також не оплатив цю НЕЗроблену роботу. Кум набухався і побажав чоловікові пережити те саме що пережив він (втрату дружини).
Я не знала, і не розуміла чому він відвертається коли я хочу привітатися. Чоловік розповів недавно.
Мені трохи страшно, таке прокляття..
Я мнітельна дуже.
Чоловік все ж вітається з кумом, після всього.
Типу «не відає що творить», «білку напевно зловив був»
А мені не по собі..
автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Так автор же в старості написала, що робота була не зроблена. Скоріш за все її виконала інша людина і відповідно отримала оплату.
Алкаші, у яких щось сталося і вони запили жорстко, дуже видумують собі, думають, що їх усі повинні жаліти і гроші просто так давати.
Так і було.

Смурфик• 14 декабря 2022
Будьте начеку. Мой отец был зам начальником цеха еще при союзе. Как-то уволили какого-то алкаша и он затаил зло. Стал угрожать. Сжег дачу нашу и начальника цеха. И по ошибке дачу наших соседей.
Помню, мы переехали на новую квартиру и провели телефон
Номер был засекречен (в общую городскую базу его не добавляли). Родители и собаку-овчарку завели на всякий случай для защиты. Мужик тот потом повесился.
Гомосноб• 14 декабря 2022
Если вы так боитесь, то поставьте себе оберег. Как минимум сглазы есть, потому что алкашей любят всякие бесы.
автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ дляСмурфик
Жахлива історія.. дякую що поділилися
Svitlo_• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Знати б точно що його побажання не можуть мені зашкодити..
Не можуть?
Якщо чоловік не винний - то не зашкодить, але якщо чоловік не оплатив йому зароблені гроші - то може зашкодити.
Каравай-каравай• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Не можуть?
Можуть. Якщо ви в них вірите і їх боїтеся. Як в Біблії сказано: ’по вірі вашій...’
Тому, наполегливо рекомендую вам вимкнути вашу мнітельнісь і спріймати ту фразу, як п´яний брєд. І не зациклюватись на ній, викинути з голови і не думати постійно. От ТОДІ ТОЧНО нічого не збудеться!
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Є посада, є з/п, незалежно від виконаної роботи і якості цієї роботи, я б на місці кума звернулась в усі інстанції аби навчити недобізнес працювати по закону.
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Офіційно платить податки, але сама фірма приватна.
Не розрахував, бо не виконав роботу і клієнт вигнав їх і найняв своїх інших працівників.
Чоловік платить за роботу, а не ставку.
Робота не виконана. Чому чоловік мав зі своєї кишені платили?
І акт виконаних робіт офіційний видає? Той кому не оплачено оформлений на повну відрядну оплату чи відрядно-преміальну, податок за офіційно найнятого співробітника сплачено?
автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Як це незалежно від виконаної роботи?
Робота не зроблена, людину вигнали за п‘янство. «Недобізнес» дає робочі мвсця яких в нашій країні недостатньо і платить по 800-1000 грн в день людині, якщо та працює. Кумові можливо платив ще більше.
Не розумію ваш негатив що до бізнесу мого чоловіка.

автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Податки за своїх працівників чоловік оплачує в повній мірі.
Решту я не знаю, бо не цікавлюся його роботою настільки.
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Як це незалежно від виконаної роботи?
В мене негатив до абсолютно всіх представників бидлобізнесу.
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Так невиплата з/п оформленим працівникам є незаконною, навіть якщо звільнений по статті, розрахувати повинні в той же день.
автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Бо вам не вдалося створити свій? І ви змушені працювати на інших?

У мого чоловіка не бидлобізнес, а хороша справа, відмінна якість робіт, задоволені працівники і клієнти.
Всі задоволені. І всі податки державі оплачені.
Не думаю що від вас Україна отримує більше податків ніж від мого чоловіка, то ж просто видихайте і йдіть працюйте
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов

Ні, не вдалося конкурувати з бидлобізнесом, тому й звернули все. Комерційна діяльність з порушенням законодавства це і є бидлобізнес як би ви його не називали. Я впевнена , що від мене країна отримує більше податків, бо в мене офіційна абсолютно кожна копійка
автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Зарплатня залежить від об‘єму роботи, це не ставка.
Він розрахував за зроблену роботу, і не заплатив за невиконану.
Кум попросив ці гроші через рік.
За рік не згадував, а потім каже «ти мені тоді то не доплатив був».
Хоча розійшлися вони нормально. Кум отримав гроші, які заробив і все. А через рік почалися претензії
автор Мать драконов • 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Не виключаємо варіант виїхати з країни. Тоді будете ви сама найчесніша тягнути всіх пенсіонерів, які не виїдуть, що само собою.
Коли є бізнес, якмй підтримує економіку, повторюю (!) платить УСІ податки, даж робочі місця, достойну оплату, то ви вже мовчали б!
Бо молодь повиїзджала, а пенсіонери - НІ!
Пенсії залишаються такими як і були. (А ціни виросли, пенсіонери виживають!)
Якщо ви маєте свій бізнес, то мали б це розуміти не менше за мене.
ПультОт_БМВ• 14 декабря 2022
Ответ длякурасаны
У вас взагалі все життя негатив я бачу. Проблеми в особистому житті у вас?