Фигура мечты• 14 декабря 2022
чи я дура, чи лижі не їдуть
добрий день
я не розумію що сталось, але я якось умудряюсь тратить на їжу в будні, і в вихідні щось смачненьке приготувать на 2800 грн в тиждень. І це на себе одну.. це не червона риба, це просто їжа..
поділіться своїми ви тратами (бажано хто живе сам) скільки і на що ви тратите коштів, хоча б приблизно
Хомо_сапиенс• 14 декабря 2022
Дохрена что-то вы едите.Я 70 евро трачу на троих в неделю в Европе.Совсем не голодаем.И рыба,и мясо,и сыры,молочка,овощи-фрукты.Правда,все беру по акции,за полную стоимость жаба давит.
Попижёновна• 14 декабря 2022
Продукти дуже дорогі..це правда. Сьогодні витратила 1000 за один поход в Сільпо. Кіло фаршу, кіло риби Пангасіус, яйця, сир, олія, цукор, фрукти, шоколадки, кава. Капець
Перемелица• 14 декабря 2022
Нас 7, вчора купила продуктів на 750 грн, це на 1 день (три прийоми їжі).
Ковбаски для смаження 14 шт, по 2 шт кожному
Свинина під 2 кг
Гриби шпампіньойни 600 гр
Грейпфрут 1 шт
Мандарини 1,5 кг
Лимон 1 шт
Халва до чаю на 24 грн
Свинина під 2 кг
Гриби шпампіньойни 600 гр
Грейпфрут 1 шт
Мандарини 1,5 кг
Лимон 1 шт
Халва до чаю на 24 грн
БеллаДонна• 14 декабря 2022
Для чого вам чужі витрати, люди живуть по -різному, відповідно різні витрати?
БеллаДонна• 14 декабря 2022
на базарі в неділю
2 десятка яєць по 50 грн
5л.дом молока це 150 грн
творог базарний (більше кг)на 160
сальце копчене на 100 грн
мойва 2 кг=170грн
фарш на 120 грн
гриби 1 кг=45 грн
плюс ще на 800грн продуктів у Новусі.
на тиждень, може більше, нас троє
2 десятка яєць по 50 грн
5л.дом молока це 150 грн
творог базарний (більше кг)на 160
сальце копчене на 100 грн
мойва 2 кг=170грн
фарш на 120 грн
гриби 1 кг=45 грн
плюс ще на 800грн продуктів у Новусі.
на тиждень, може більше, нас троє
Однозначно• 14 декабря 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Хорошо вам)))
А мы купили на 100 евро, за 3 дня все съели.
3 человека.
Как на 70 неделю питаться - интересный вопрос)
3 человека.
Хомо_сапиенс• 14 декабря 2022
Ответ дляОднозначно
Хорошо вам)))
3 человека.
Ну можно и на один ужин в ресторане потратить 100 евро.Если вы транжира,кто виноват?
Мона_Лиса• 14 декабря 2022
Ответ дляОднозначно
Хорошо вам)))
3 человека.
Ну все по разному едят.
Кто мясо с овощи на ужин а кто котлету и ведро каши.
У одних на перекус одна мандарина, у других кг перед тв
Ватный Пупс• 14 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
я думала, пангасіуса вже ніхто не їсть. А стосовно цін, повністю згодна
Ватный Пупс• 14 декабря 2022
намагаюся ходити в магазин раз в 3 дні і купувати по списку. Але всеодно багато витрачається, причому у нас багато чого з села
Так точно!• 14 декабря 2022
Автор, у меня неплохой доход сейчас, но я даже не представляю как столько тратить на еду одному человеку)
Печальки.нет• 14 декабря 2022
Ответ дляВатный Пупс
а я думала, кто тот фарш покупает, а нет, берут((
Печальки.нет• 14 декабря 2022
у меня и лосось, и сыр с плесенью, в неделю где-то 2-2,5 тыс грн. не еду на четверых, не знаю, что вы там себе покупаете
Лень гуглить• 14 декабря 2022
Ответ дляПечальки.нет
+- так же. Не знаю что можно жрать на столько, а главное зачем
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
То ви ще багато чого купили. В мене теж сьогодні тисяча пішла. Овочі, йогурти, цукор, сіль, апельсини, лимон, олія. Ні сир, ні м´ясного нічого не брала. От зараз лежу і не можу зрозуміти куди та тисяча ділась.
ФсеСама• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
cколко же это йогуртов и апельсинов нужно накупить ?
Фигура мечты
• 14 декабря 2022
Ответ дляЛень гуглить
ну якби ви ’жрали’ лосось і сир з пліснявою, а не тільки п*ли то ви б знали ціну на сир і лосось. а якщо до такого сніданку додать авокадо і каву, то вийде 100 грн на день)
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
І я про це, лежу рахую і намагаюся пригадати, що я там ще купила.
Не стесняюсь• 14 декабря 2022
Ответ дляПечальки.нет
фарш покупают все те кто не хочет покупать мясорубку). к сьемной квартире в хозяйстве она обычно не прилагается. а комбайны с собой возить, куда проще на котлетки взять готовый.
ФсеСама• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
мабуть, щось таки купили))
Печальки.нет• 14 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
знали бы вы, из чего его делают, у вас бы веселья поубавилось
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
мабуть, щось таки купили))
Аааа! Згадала! Леза чоловікові для гоління, зубну пасту і пару шкарпеток. Блін, шкарпетки 95 грн!
Не стесняюсь• 14 декабря 2022
Ответ дляПечальки.нет
я не брезгливая. и наверное не гурманка. мне по вкусу нормально, я не каждый день блюда их фарша ем, иногда. Так любой продукт можно рассмотреть, конфеты и йогурты, молчу уж про колбасу, и заплакать.
ФсеСама• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
ну ось) та зубна паста теж 100 десь мабуть, та леза 200 мінімум
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Я теж не бачу проблеми з фаршем. Можна вибрати шматок м´яса і при мені його змелять.
ФсеСама• 14 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
це де так можна?
Санька-4b93• 14 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
це де так можна?
Практически во всех нормальных мясных магазинах. Я тоже не хочу заморачиваться с мясорубкой из-за 0.5 кг мяса, большая часть которого на ней и останется.
Та_все_ок_будет• 14 декабря 2022
Ответ дляФсеСама
Нє, пасту за 45 взяла, леза десь по 150 за шт. Але так, ось тисяча і вийшла. Йогурти випили, апельсини з´їли, зато чоловік поголений і в нових шкарпетках 😂
Ксерокопия ночи• 14 декабря 2022
Якось забанато. Ми з хлопцем скупляємося на 1000-2000 грр десь 1 - 2 рази на тиждень. Але ми купляємо в запас часто.