Чупа-чупс• 14 декабря 2022
була сьогодні на секонді. Там теж ціни виросли.
пальто на осінь-весну 1000-1500 грн. Вийшла в шоці. Де в Києві нормальні секонди щоб не за всі гроші світу але і не ганчірря?
долой_лама• 14 декабря 2022
Ответ дляЧупа-чупс
А де ви дивитесь? Якщо можна, зкиньте мені назву сайту.
George
Калёва Замалёва• 14 декабря 2022
Ответ дляЧупа-чупс
дівчата, блін, були б гроші, я б по секах не лазила. Не можу сказати, ща в мене їх нема зовсім, але є інші розходиЮ більш важливі. Чи ви думаєте що люди там борсаються просто так?
В мене гроші були, працювала головним бухгалтером. Але раза 3 в неділю регулярно робила рейди по секам. По перше там дуже цікавостей багато і текстилю, і якихось речей для дому. По друге в мене був підібран шикарний класичний гардероб звідтілля. Кожен день на роботу вдягала шось нове. По третте, я ще й люблю шити тканини я за копійки брала. Як летіти на відпочинок, так обов´язково оновлюю курортний лук в секонді. Мені ще й везло знаходити речі з бірочками. Декілька пальто теж маю з секонду. Оброблюю парою, або перу в машинці на спеціальному режимі для вовни, бо беру здебільшого тільки вовну, або вовну з альпакою або з кашеміром. Так шо секонд це і розрядка шопоголізму за невеликі кошти, і хоббі, і новомодний тренд вторинного використання речей.
Чупа-чупс
• 14 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Ну я вам хочу сказати, що там ще треба вміти щось знайти. Я наприклад не вмію. Знайома моя - таке тягне звідти, що я з відкритим ротом сиджу. То ще не кожен вміє щось гарне купити. Хтось ведеться на дешеву ціну. Хтось гребе тридцяту спідницю, яку одягне за рік 1 раз. Але принести щось класне за непогану ціну - то ще треба повчитися.
Чупа-чупс
• 14 декабря 2022
Ответ длядолой_лама
George
Дякую! Спробую подружитися з такими покупками.
Калёва Замалёва• 14 декабря 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Так і є, згодна. Я це вмію. Коли бачу що люди поряд гребуть якесь лахміття у катишках, то дивуюсь. Але у кожного своє відчуття прекрасного і добре що всі ми різні. Але не треба боятися запаху з секонду, він виводиться, головне самому не користуватись дуже запашними миючими засобами. В моїй практиці була тільки одна куртка, яка мала стійкий запах і я з ним нічого не могла зробити. Натуральні тканини таким не страдають.
Чупа-чупс
• 14 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
дякую!
Missdior_22• 14 декабря 2022
В хумане?была там тоже сегодня,выбрать нечего,херня одна висит...и не скажешь что новая коллекция
Missdior_22• 14 декабря 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Частный пошив это недешевое удовольствие сейчас .
Ещё попробуй найди хорошую портниху.
Могу порекомендовать портниху хорошую,но она сейчас дивет в фастове