ПлюшкамиБалуюсь• Изменено 14 декабря 2022
Що робити з такою фігурою? Худнути до кісток?
Перевернутий трикутник - це ще гірше, ніж яблуко, бо надзвичайно широкі плечі та спина. В мене весь жир осідає на лопатках і під ними, а ще на руках. При цьому живота немає, як і стегон та сідниць. Я розумію, що треба носити якийсь оверсайз і закривати лінію стегон, але невже не можна якось зробити таку фігуру хоч трохи наближеною до жіночої?
Тракторні війська• 14 декабря 2022
У мене теж така фігура і низький зріст. Якщо зверху балахонистий одяг, то як баба на самоварі
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Мабуть, це залежно від зросту. У мене 175 см і 60-62 кг це моя максимальна допустима вага. І чоловік, і син так кажуть.Тобто зріст мінус 115.
Я дивуюсь, коли дівчина висока і 50 кг. Зазвичай там не має грудей великих і фігура більш хлопьяча. А ось за 60 для вашого зросту, думаю навіть дуже стройна
ПлюшкамиБалуюсь
• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
У меня зато сись нет почти
Все в задницу ушло...
Мій чоловік як назло любить задниці, а цицьки мої йому не потрібні) Йому краще 1 розмір, але жопа щоб була
ПлюшкамиБалуюсь
• 14 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Що носите?
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Саме так, -100 - 105, але чим старша тим трошки жиру треба залишати, кості і самі вилізуть. Все свою бабусю згадую стареньку, вона казала, що худі схожі на хворих. Але вона з висоти 70 років, звичайно дивилася. Тепер мені 44 і я все більше з нею погоджуюся
Ну Кейт Мідлтон не схожа на хвору))
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
У меня зато сись нет почти
Все в задницу ушло...
Не самий поганий варіант для чоловіків, навіть чудовий. Ось в живіт погано
ЭтаваНиМожетБыть• 14 декабря 2022
О, це я) напишу, як я навчилась з цим жити.
Ніяких штанців в облипку, тільки кюлоти, широкі брюки, джинси і шорти. Юбок це теж стосується, вони мають бути пишні.
Верх має бути «спокійним», нейтральні кольори, ніяких дурних квадратиків на блузках і бог знає чого. Також дуже пасують сукні, особливо ті, які «завязуються в талії» такими бантами, якщо не помиляюсь, то плаття на запАх називаються. Але і інші сукні дуже рятують таку фігуру.
Тканини мають бути «плотні», не знаю, як правильно пояснити, але помітила, якщо одягати літню сукню з легкого матеріалу, то фігура взагалі якась кошмарна робиться.
Ну і розжиратись не варто :)
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
І в багатьох такий же погляд.
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У меня меньше первого, вот где печалька, очень диспропорция..Одни бедра блин(( Осыпьте сись кто-нибудь, а?))
ПлюшкамиБалуюсь
• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Імпланти не розглядали? Це хоч рішення. А для перевернутого трикутника рішень нема, бо плечі та широку спину нікуди не діти
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Ну Кейт Мідлтон не схожа на хвору))
Ви її бачите в одязі, бюстиках і на фото, що кг тільки прибавляє. А відео взагалі +7 кг додає. Тому вам і норм зі сторони
ПлюшкамиБалуюсь
• 14 декабря 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну і розжиратись не варто :)
Згодна. Тонкий трикотаж дуже підкреслює складки на спині та товсті передпліччя. Тобто в мене при вазі 55 кг реально багато сала на спині та руках
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Нет, я боюсь любых вмешательств, да и если бы не боялась для меня дорого. Но в первую очередь все же вмешательства. Уже что есть..
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Кажуть треба капусту їсти )))
Невидимка Майя• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Для вашего роста - да.
Ну и тип телосложения имеет значение
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Кажуть треба капусту їсти )))
Да, помню такое)
Тракторні війська• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Що носите?
Балахонисті речі не ношу взагалі, ні верх, ні низ.
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Да, помню такое)
Не помішає, я люблю капусту, все життя повні груди навіть після 3 дітей яких годувала по три роки. А ось у мами 4 розмір, це дуже тяжко і тип фігури, як у автора, вічна біда, що тяжко носити і білизну підібрати.
Доречі , автор, мама дуже жіночно виглядала за рахунок суконь, пальто гарних приталених фасонів. В неї своє ательє. Так що переходьте на індивідуальний пошив і будете зіркою. Вам ідеально все підберуть і підгонять. Шукайте ательє біля вас, або швачку дизайнера
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Может и не помешает, но не поможет))
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Может и не помешает, но не поможет))
А звідки ви знаєте, ще прийдете плакати, що мішають груди бігати )))
былоИпрошло• 14 декабря 2022
Автор, качайте жопу, отрегулируйте питание, задница качается и округляется, а жирок лишний тает, у самой попа была плоская
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Может и не помешает, но не поможет))
А стандартне правило темний верх,світлий низ не працює?
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Думаете)?
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Не особо)
Ms. Сама прямота• 14 декабря 2022
Автор, до S худайте і буде ідеальна фігурка. Сідницю і ляшки трішки підкачати і ви принцеса.
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Думаете)?
Рідзво вже на порозі, нехай мрії ваші збудуться
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Спасибо))
Носки на подтяжках• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Ну Кейт Мідлтон не схожа на хвору))
Кейти еще молода.
Через лет 5 станет похожа.
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Кейти еще молода.
Через лет 5 станет похожа.
Їй 44. Просто подобається мені.
Ms. Доброта• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
У меня 174. Весила 59 в 20 лет и чувствовала себя тощей. В 30 лет 66 была моя норма. Потом после родов разъелась, и вес пошел вверх. Не представляю как при Ваших 175 и 44-летнем возрасте для Вас 60 - норма. У Вас должен быть измажденный вид. 70 кг - это Вас нормальный вес и стройный вид. Я о 70 кг только мечтаю как об идеальном своем весе.