ПлюшкамиБалуюсь• Изменено 14 декабря 2022

Що робити з такою фігурою? Худнути до кісток?

Перевернутий трикутник - це ще гірше, ніж яблуко, бо надзвичайно широкі плечі та спина. В мене весь жир осідає на лопатках і під ними, а ще на руках. При цьому живота немає, як і стегон та сідниць. Я розумію, що треба носити якийсь оверсайз і закривати лінію стегон, але невже не можна якось зробити таку фігуру хоч трохи наближеною до жіночої?
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
И наверное попы нет? Качайте попу
Так, немає
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Для жінки красиво, коли вага - це зріст мінус 10-15 кг.
Тобто 45-50... У мене обличчя тоді дуже худне.
Носки на подтяжках• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я зараз 55 кг. Мабуть, треба 48 (((
Нельзя сейчас худеть.
Времена трудные, запас надо иметь в войну.
Вам хорошо пойдет свитер оверсайз сверху, а снизу узкая юбка или брюки, джинсы.
Главное, чтобы свитер попу прикрывал и был балахоном.
Будет круто!
Миллион АлыхРос• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
У мене вага - зріст плюс 10 кг)) і за 40 років... і вважаю, що я красива)
А в 20 років і 50 кг була впевнена, що жахливо виглядаю. Все залежить від самовідчуття
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Нельзя сейчас худеть.
Будет круто!
Ну це єдиний варіант, на жаль. Без балахонів зверху не обійтися
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляНерадистка Кэт
Липосакция поможет. проблемных участков. Реально можно фигуру скорректировать и жир больше не вернётся.
Ліпосакцію ще хтось робить?
Миллион АлыхРос• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А як вам в широких штанах? не облягаючих?
Нерадистка Кэт• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ліпосакцію ще хтось робить?
Я делала недавно. А что не так?
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Мені теж за 40, справа не в самовідчутті, а в дзеркалі. Мені воно говорить саме такі цифри.
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Для маленьких зростом ця формула не працює взагалі. Я 156 це треба 40 кг? Я і 50 кг виглядаю виснажено, як хвора дитина, яку негайно треба глюкозою підгодувати
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Не пробувала. Моми ношу і скіні. Зверху або широка футболка, або широкий светр
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Згодна, погоджують. У мене зріст 175. Мабуть ви праві.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляНерадистка Кэт
Я делала недавно. А что не так?
Підкажіть, яка ціна і місто?
Нерадистка Кэт• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Підкажіть, яка ціна і місто?
500 дол зона. Примерно размер 10 на 10 см, может чуть больше. Черкассы. Наоборот сейчас аппараты новые появились и не так травматична процедура.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляНерадистка Кэт
А шрами?
Папина дочка• 14 декабря 2022
Ответ дляПП-шница
Тому що це наявність пуза.
Трохи поправилась - маєш пузо одразу.
Во всех фигура прр наборе веса вылазит проблемная зона. У меня груша, сразу бедра, ляхи и живот.
Только ходить тощей, что бы все более менее норм было
Носки на подтяжках• 14 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Поддерживаю вас.
У меня рост 162 см, если я буду весить 52 кг, это будет крепыш Бухенвальда.
Все таки норм вес это рост минут 100, плюс-минус.
Тогда пропорции сохраняются.
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Поміряла сьогодні такі лосини - це печаль ((( Те, що має натягуватися збоку на стегнах, висить складкою в паху
А я груша и в такие просто не влезу в бедрах на животе будет мешок и натянуто на ногах...
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Діаметрально протилежне до моєї фігури) Бо груша це трикутник, а в мене перевернутий трикутник
Нерадистка Кэт• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А шрами?
Проколы небольшие их практически не видно. А вот под подбородком шрам и маду Контратубексом. Если не делается подтяжка, а только липосакция, то шрамов практически нет.
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ага, а вместе мы часы))
Хомо_сапиенс• 14 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор, похудейте до размера S-XS и будет всё нормально сидеть. Не будет живота, уйдут плечи, ноги сверху не будут жирными. Я сама такая была, рост как у вас
Нє. Я така стегнв стали 84. жопа прилипла до спини. Тільки зал врятував. Але то така пахота була - додому приповзала.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 14 декабря 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Ага, а вместе мы часы))
Тільки на грушку ніколи не скажуть, що в неї нема фігури) А на бананів та мою фігуру я це постійно чую. Нема опи - нема фігури. Якось так
Тракторні війська• 14 декабря 2022
Дівчата, відео вправ тут часто радять з іноземкою, допоможіть згадати. Типу плоский живіт за 30 днів і т.п. Забула ім´я
Нерадистка Кэт• 14 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Джиллиан Майклз
Листопад-920d• 14 декабря 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Поддерживаю вас.
Тогда пропорции сохраняются.
Мабуть, це залежно від зросту. У мене 175 см і 60-62 кг це моя максимальна допустима вага. І чоловік, і син так кажуть.Тобто зріст мінус 115.
Морковку дай• 14 декабря 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Поддерживаю вас.
Тогда пропорции сохраняются.
Саме так, -100 - 105, але чим старша тим трошки жиру треба залишати, кості і самі вилізуть. Все свою бабусю згадую стареньку, вона казала, що худі схожі на хворих. Але вона з висоти 70 років, звичайно дивилася. Тепер мені 44 і я все більше з нею погоджуюся
Пенек Возмездия• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У меня зато сись нет почтиВсе в задницу ушло...
Тракторні війська• 14 декабря 2022
Ответ дляНерадистка Кэт
Джиллиан Майклз
Дякую
Папина дочка• 14 декабря 2022
Ответ дляЛистопад-920d
Ого, если от моих 164 отнять 15, то ничего не останется, я уже была при 53 бухенвальд