ТочноБудет• 14 декабря 2022
Вирішила попити вітамін Д
Але він йшов в комплексі з Кальцієм. Як думаєте, не завадить таке пропити без аналізів?
ТочноБудет
• 14 декабря 2022
В анамнезі: не маю щитовидки, аналіз на кальцій здавала десь півроку тому, був норм.
Вечно недо...• 14 декабря 2022
У меня Д в норме по анализам, но все равно рекомендовали 2000 в сутки принимать.
Так что не помешает, если доза небольшая.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 14 декабря 2022
Сдайте анализ на Вит Д и будете знати потрібен він вам і скільки.В мене теж не має щитовидки,вит д був 11, пила дозу 10 тис,піднявся.А якщо б пила мало,то так би і ходила
Дело было давно• 14 декабря 2022
С кальцием уже сложнее, даже если дефицит кальция пьют обычно не более 50% нормы дневной, так как избыток плохо влияет на ЖКТ и сосудистую систему
Заместитель автора• 14 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
знайома без щитовидки з першого дня пє 10 тис, так лікарі назначили , а ви тепер виришили попити?