Скомуниздила• 14 декабря 2022

Берегово кто был ? Посоветуйте жилье пож.

Добрый вечер,
Кто был в Берегово ,хотим на недельку поехать смотрим в сторону Жайворонка ,но едем впервые может кто посоветует туда ехать или в другое место , будет 2 детей 2 года и 13
Спасибо заранее
SectetlyYours• 14 декабря 2022
Это правда что там только цигане живут?

cosmaximus• 14 декабря 2022
Ні, не правда)))
Я тут жмву
cosmaximus• 14 декабря 2022
Але я знімаю квартиру. З початку війни тут.
автор Скомуниздила • 14 декабря 2022
Ответ дляcosmaximus
Что посоветуете? Спасибо
автор Скомуниздила • 14 декабря 2022
Как со светом сейчас?
cosmaximus• 14 декабря 2022
Ітак, звісно приїзжайте.
В Жайворонкі нормально діткам. Там критий басейн. Тому що так, мені здається не походиш в трусах по території.. Зараз мінус.
Дорослим можно і в державний сходити пару разів. Там вода набагато краща, лікувальна
А Жайворонок так, відпочинок більше
cosmaximus• 14 декабря 2022
Зі світлом дуууже погано в більшості по місту.
На ОЛХ подивиться. Може і самому готелі Жайворонок? Але я цін не знаю. Но там точно є генератори

Молчалка• 14 декабря 2022
Жили в садибі Вероніка, поряд з Жайворонком, гарно та не дорого, можно готувати самим, або замовляти і дуже смачно готує власниця.
автор Скомуниздила • 14 декабря 2022
Спасибо большое
cosmaximus• 14 декабря 2022
Глянула садибу цю, вул. Суворова, там погано зі світлом.
Спитайте ц хазяєв.
По Шевченко, Мукачівський провулок не так вимикають .
Майструю крила• 14 декабря 2022
По той улице, где жайворонк куча минигостиниц. С трудом себе представляю,что там делать зимой с двухлеткой
Майструю крила• 14 декабря 2022
Ответ дляcosmaximus
Спитайте ц хазяєв.
Вот странно, нам говорят что свет есть всегда, выключали только 1 раз. Мы жили по веришморти
cosmaximus• 14 декабря 2022
Світла нема по 5-6-8 годин. Вмикають на 3-5 і знов по кругу. Тут є графік відключень, але він не працює....
Шукайте з генератором готель , чи квартиру там де опалення і вода не залежить від світла.
cosmaximus• 14 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Не вірю))) Вертшморті не знаю , теж відключають мабуть.
Я на Сечені, в самому центрі. Теж відключають. Але не так часто і надовго. Бо тут банки, поліція
Майструю крила• 14 декабря 2022
Ответ дляcosmaximus
Так верешморти тоже в центре, цнап рядом. Мне тоже было сомнительно,что совсем не отключают
cosmaximus• 14 декабря 2022
Все, глянула). Забула де. В мене подруга живе на Бегдана Хмельницького, до Верешмарті. Ближче до центру. Відключають по 3 рази на день на 5-6 годин.
Раніше не відключали. Бо там недалечко посольство Угорщині. Зараз мабуть генератор поставили
Malinua• 14 декабря 2022
Живем тут уже полгода. Не знаю, что вы тут с детьми неделю будете делать...
cosmaximus• 14 декабря 2022
Ответ дляMalinua
Так, тут навіть гуляти нема де.....
Але можно походити в басейн. З´їздити в Паланок до Миколая можно до 19.
В Косіно відкриті басейни.
Можно в Угорщину з´їздити. Але з двухрічною дитиною...не уявляю.
Вже краще в Буковель
автор Скомуниздила • 14 декабря 2022
Спасибо большое девочки ,развеятся хочется

Я_и_моя_собака• 14 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
Звідки ви?
автор Скомуниздила • 14 декабря 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Звідки ви?
Черкаси
автор Скомуниздила • 14 декабря 2022
Ответ дляcosmaximus
Так, тут навіть гуляти нема де.....
В Косіно відкриті басейни.
Вже краще в Буковель
Буковель зразу відпадає ,ми не вміємо кататись і не має бажання
А Косіно краще Берегово? Може туди поїхати замість Берегово?
Плакулька• 15 декабря 2022
+
LinaFoxy• 15 декабря 2022
Жила там пол года! Как для туризма лучше летом туда
автор Скомуниздила • 15 декабря 2022
Ответ дляLinaFoxy
Спасибо,верю сама Сходница люблю летом ,но сейчас отпуск у мужа и хоть картинку поменять