Забагаловка• 14 декабря 2022
Облізає шерсть на носі в цуценя
Підкажіть будь ласка, в чому може бути причина... Виглядає ніби шерсть на носику в цуцика облазить. До ветеринара будемо звертатись, але можливо хтось з таким стикався? Дякую за відповіді ❤️
Сколько_мне_лет?• 14 декабря 2022
Лапочка
А что за порода?
Вижу щенок еще, может нехватка витаминов?
А что за порода?
Забагаловка
• 14 декабря 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Лапочка
А что за порода?
Дякую. Так ще малюк.
Шиперке.
boringmovie• 15 декабря 2022
у нашого, коли був цуценям, шерсть біля хвоста облазила через алергію на корм. але ще може облазить бо лишай, дерматит і тд. до лікаря було б краще всього сходити, якшо можете.
Забагаловка
• 15 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Дякую за відповідь