Мона Лиза• 15 декабря 2022

Я беременна. Стыдно сказать близким.

Замужем. Есть один ребёнок, мне 30. Живем с мужем сами за свой счёт, деньгами никто не помогал никогда и с ребёнком тоже никто не сидит. Т.е. мы никого не напрягаем, скажем так.

Раньше жили хорошо, а с начала войны есть некие материальные трудности. Близкие знают что сводим концы с концами, помощи не просим.
Узнала что беременна решили сохранить малыша. А теперь стыдно признаться. Подумают что мол чем думали? В такое время да ещё и когда с деньгами трудно. Да, трудно! Да, неожиданно! Спираль выпала…. Но мы когда-то в будущем и так хотели второго… да и из моральных принципов не смогли прервать.
вре_Динка• 15 декабря 2022
Ответ дляharchushyn
’...Не розумію навіщо 30річні люди наголошують на тому з
шо живуть за свої кошти ні в кого допомоги не просять сидіти з дитиною.’

Дозвольте допомогти вам зрозуміти. Бо шкода людину,котра не розуміє простих речей,котрі не потребують високого рівня інтелекту.

Є люди,котрі мають свою сім´ю,дітей, але їхні батьки беруть участь у їхньому житті. Декотрі допомагають фінансово. Декотрі ,якщо вони на пенсії , сидять з дітками,щоб батьки могли вийти на роботу.
Розумієте це?

Є діти,котрі не хочуть займатися своїми дітьми і ’спизують’ їх на батьків, а самі ведуть розгульний стиль життя?
Чули таке,що так буває?
Розумієте це?

Тому автор написала,що вона не з таких. Що все робить сама.
Розумієте тепер для чого автор це написала?
Тобто ви зочете сказати що норма це скидати двтей на батьків і очікувати від них іінансової допомоги в 30?
Бо для мене це не ноома, тому я і не розумію навіщо на цьому наголошувати

harchushyn• 15 декабря 2022
Ответ длявре_Динка
До чого тут норма чи не норма?
От до чого.

Автор це писала для того,щоб пояснити ,що відчуває сором ,хоча б не мала відчувати,бо все робить сама.

А ви далі про ’норму’.
harchushyn• 15 декабря 2022
Ответ длявре_Динка
Бо люди не всі живуть по ваших нормах.
Тому описують ситуації.

Ваш посил повідомлення в чому?
СовНарКом• 15 декабря 2022
Ответ длявре_Динка
при чем тут вы, норма и не норма? все в теме поняли, для чего автор сделала на этом акцент
Чебураха с перцем• 15 декабря 2022
Ответ длявре_Динка

Ви знаєте,що декотрі люди так живуть люди. Розумієте хоча б це?
Автор написала,що вона живе не так як вонич а так як ви. Не виставляючи це як щось неймовірне,що виходить за межі норми. А як факт свого життя.

Але ви тут пишете не про автора. А про себе.
У вас є внутрішня потреба(напевно) доказати всім ,що ви нормально живете,не так як оті,що батьки беруть внуків і т.д.
автор Мона Лиза • 15 декабря 2022
Ответ дляМамашка-5555
Автор розумію вас на 100%. 21.02.22 народила другу донечку в 31. Дохід у чоловіка зменшився, ціни ростуть, машина зламалася, на сто уже 3 тижні. Зводимо кінці з кінцями. Родичі постійно дістають своїм ’у вас хоч їсти є що?’. Не приймаю ніякої допомоги з їхньої сторони, говорю, що у нас все є. Мене вже накриває, хочу до перукаря і нову куртку. Автор вирішувати лише вам з чоловіком. Не жалію, що залишили дитинку, хоча я дуже вагалася
Як про мене написали!!! В нас все те ж саме, і теж вагалися…… ви молодці, все буде добре!