Це не зв’язано з хвилюванням. Трясуться страшно, як і в домашній спокійній обстановці , так і на людях. До якого лікаря звернутись ? Які можуть бути причини? ( нічого тяжкого ніколи не таскала)
Ковбой Хагис• 15 декабря 2022
Невролог. Причин много. Только врач может определить, сделав свои тесты.
magistralchimik• 15 декабря 2022
Семейный для начала. Это может быть и давление.
Ну и неврология тоже.
ЖующаЯКонфету• 15 декабря 2022
Багато причин. У дочки був тример рук, знайшли причину в неї проблеми зі щитовидною залозою . В мене теж на фоні щитовидної, гипертеріоз, то ще із за цього і тахикардия. Гормони п´ємо, зараз все добре.
Вот Она Я• 15 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
фото
Или ессенциальный тремор. Он не опасен и особо не лечится.
Вот Она Я• 15 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Багато є причин. Можуть навіть гормони за таке відповідати.
Да, гипертиреоз, например, может давать тремор.