Почемучечка• 15 декабря 2022

Хто прибрав міжбровку гімнастикою?

Поділіться автором який вам допоміг?
Я читала тут багато разів що реально прибрати міжбровку гімнастикою.
Купила на кідстаф перепродаж Бордюг за пару грн, а там на міжбровку нема нічого
БоХатая• 15 декабря 2022
А в спокойном состоянии у вас есть заломы?
Король дивана• 15 декабря 2022
Многие писали, что массажем убрали. У меня не убирается, ни гимнастикой, ни массажем. Тейп на ночь чуть-чуть улучшает наутро, через пару часов как было.
автор Почемучечка • 15 декабря 2022
Ответ дляБоХатая
Залежить від освітлення.
Заломчик тонесенький як волосина))
Якщо пряме світло то нема, акщо збоку то є
автор Почемучечка • 15 декабря 2022
Ответ дляКороль дивана
Вибрала курс масажів лиця і ефекту нуль. Кожен масаж 45 хв.
Здається навіть від масажу спини і шиї був якийсь результат, а лиця просто нуль))

Тейпи і мені допомагають. А от хочеться гімнастику спробувати. Вправи на цю зону
Листопад-920d• 15 декабря 2022
Ніхто. Перепробувала багато чого, 2 роки розважалася. Заколола - і пожалкувала, що раніше цього не зробила.
boringmovie• 15 декабря 2022
у моєї мами міжбрівка розгадилась, коли вона перестала насуплювати брови. тейпи перший час допомагали саме відучатись від цієї звички. десь за півроку прошло.
Инстагра_мерша• 15 декабря 2022
Моя знакомая убрала третиноином. Плюс массаж пластический у косметолога.
Король дивана• 15 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка

Основное упражнение на эту зону: через сопротивление пальцев сдвигаете брови. Потом расслабляете, растягиваете.

Полно видео у блогеров, вот Медушкиной: