Колупалочка• 15 декабря 2022
То ж хто прийде до вашої дитини в новорічну ніч?)
Дівчата, пропоную проголосували, дуже цікаво вслід за темою про діда мороза.
Хто принесе дітям вашим подарунки під ялинку, голосуймо)
Результат:
вже голосів:
110 (41.35%)
Дід Мороз
52 (19.55%)
Тиць тиць
45 (16.92%)
Тільки від себе даруємо
30 (11.28%)
Тільки Миколай прийде
21 (7.89%)
Санта
8 (3.01%)
Взагалі нічого не даруємо
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Обалдеть. Пришли в гости и условия ставят?
Удалено администрацией...
frumoasa17• 15 декабря 2022
Я прийду, але у нас НР це вже не таке й велике свято. Тому тільки символічні подарунки від мами. У нас свої традиції. А так до дитини вже прийшли на Св.Миколая 6.12 Мош Ніколає/Св.Миколай та на Різдво 25.12 Мош Кречун/Санта Клаус))
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ дляПринцепесочка
Кацапи і там свої порядки хочуть..
Не, организаторы - беженцы из Киева и Харькова.
Запасная спина• 15 декабря 2022
Ответ дляКотомафия
Діти в нього вірять, мої похресники вірять в діда Мороза, що їм сказати? Що діда не існує? Їм по 4 і 6 років, ще вірять в казку, ждуть Мороза.
От як в такому випадку батькам?
Вони і так тікали з під обстрілів, працюють з психологами, давайте ще віру в Чудо в них віднімемо!
От як в такому випадку батькам?
Галстуски червоні їм дєдушка мароз ще не приносив?
Ромашка_Бегемотовна• 15 декабря 2022
На Миколая солодощі принесе Миколай.
На новий рік подарунки даруємо один одному. Від тата і мами, від бабусь-дідусів. Як маленькі були, то зранку ще чекав подарунок-сюрприз від зайчика
Аноним Анонимыч• 15 декабря 2022
Не можу зрозуміти чому ця тема так багато колошматиться? діда мороза відмінили вже багато років тому, у мене донці 11 років і діда мороза на жодному її новорічному святі вже не було. Пам´ятаю ще як на Новий 2015 рік ми в садочку в терміновому порядку шукали костюм синього кольору, бо до дітей вже з того року мав прийти Миколай, а не дід мороз.
Напланетянка• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
Миколай, може зробити все що ви за нього придумаєте.
Для чого мені щось за нього придумувати. Миколай кладе під подушку, а не під ялинку
До моїх дітей Миколай теж приходить, але асоціацій з ялинкою немає
Автор - русня, тому й не знає
Японский Городовой• 15 декабря 2022
Як і завжди. Миколай 19, Дід мороз 31. Правда вона в них вже не вірить)
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Не знаю никого, кому бы он поинес галстуки) Моему всегда дарит игрушки.
Котомафия• 15 декабря 2022
Ответ дляbananos
Давайте !!!! Ще додамо віру в леніна і кгб🤦🏼♀️
Господи, наскільки я плююся від кацапщини і все що з нею звязане, але руки опускаються коли діти пишуть листа діду Морозу і чекають його під ялинку! Їх так привчили, батьки, дитячий садочок.
Своїх я не буду привчати, але на сьогоднішній день, у цих травмованих дітей буде і святий Миколай і дід Мороз! Підростуть, відмінять батьки!
Оно само купилось• 15 декабря 2022
Период веры в деда мороза/ Николая/Санту такой короткий, что вообще нет смысла спорить на эту тему. С этого года традиции для малышей резко поменяются и к ним будет ходить не Дед Мороз, они с этим проживут 2-4 года и вырастут. Те, кто на промежуточном этапе могут поддержать новые традиции, могут доиграть старый спектакль. Личное дело каждой семьи.
По большому счету я никогда не ассоциировала деда мороза с рашей. Это дед, который повелевает морозом, приносит зиму, снег. А мороз имеется не только в раше… поэтому мне трудно даже увязать это с политикой и вражеским государством.
Фашисты тоже праздновали Рождество, но весь христианский мир из-за этого не отказался от традиции…
Мои дети уже выросли, им без разницы под каким соусом будут вручены подарки 🎁
Но когда были маленькие, то дома был Дед Мороз, в садике и школе и Николай, и Санта, и Дед Мороз… костюмы однотипные, детям было пофиг на нюансы. Было пару моментов, что друзьям подарок большой приносил Николай 19.12, а моим конфеты, а глобальное уже в новогоднюю ночь. Ничего, обсудили и решили, что кому как повезёт, волшебников много, ко всем прийдут. Кто кому письмо писал от того и подарок будет.
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
А хто волонтери? Німці народжені в Німеччині діда мороза впарюють українцям?
Беженцы из Киева и Харькова.
Накладные мюсли• 15 декабря 2022
Не хотела бы чтобы ребенок думал что ему приносит подарки какое-то мифическое сушество. Пусть ждет их от мамы с папой и готовит в ответ. Хочу чтобы это было больше семейным праздником,а не волшебством и сказками.
Ламзак_сдутый• 15 декабря 2022
Ответ дляMag-inna
Так,саме так.
Спочатку дитя засмутилось,навіть приплакнула,порвала листа,і сказала що нічого він нього не потрібно.
А потім написала нового листа,і попросила в «невідомих» - техніку для ЗСУ.(Щоб того мороза і його відморозків заї..шить)
Страшно читать. Не, я так ребёнка не воспитывают. Говорю что вы дети и пока что ни при чем. И с рос детьми не запрещаю в копм игры играть. Только они иногда попадаются неадекватные и говорят что скоро мы умрём. Но мы пока детей не учимся ненавидить.
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
А я думаю не договорюєте, бо часто волонтерять російські німці, казахи, які раеіше там адаптувались, типу опозиціонери.
Але в багатьох всеодно всьо нє так адназначна.
Одну из этих девочек я знала лично ещё с Украины. С остальными тоже пересекалась. Тут все уже со всеми раззнакомились и знают кто и откуда.
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я теж спочатку не забороняла, бо малий казав що його москальський друг проти війни.
А коли він написав «рассія всьоравно пабєдіт, патаму что сільнєє» син сам заблочив його без жалю.
А_Шо_Такое• 15 декабря 2022
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ дляbananos
мацкальня каже шо в Херсоне ждалі асвабадітєлєй
Как это относится к новогодним подаркам моих детей?
Ответ для vihola
Погуглила, не знайшла.
Київстар належить Нортонтелеком
то вона мала на увазі частку білайна в перемішку з Альфа груп, але для того щоб писати якісь факти потрібно вміти читати, розуміти і аналізувати інформацію, тут як бачите з цим трабли. Таке щось написала як в калабаню укнула
Холодная каша• 15 декабря 2022
19 грудня Миколай приносить пряники. В ноаорічну ніч зазвичай приходить Дід Мороз і приносить великий подарунок. Зараз за кордоном, можливо ьут прийде Санта Клаус. До наступного року сподіваюсь уже буде тільки Миколай 6 грудня, а Діда Мороза вже не буде, бо вже син дорослий, 9 років))). А Миколай до мене приходив весь час, поки мама була жива, і приносив пряники, мандаринки у капець під ліжком.