Колупалочка• 15 декабря 2022
То ж хто прийде до вашої дитини в новорічну ніч?)
Дівчата, пропоную проголосували, дуже цікаво вслід за темою про діда мороза.
Хто принесе дітям вашим подарунки під ялинку, голосуймо)
Результат:
вже голосів:
110 (41.35%)
Дід Мороз
52 (19.55%)
Тиць тиць
45 (16.92%)
Тільки від себе даруємо
30 (11.28%)
Тільки Миколай прийде
21 (7.89%)
Санта
8 (3.01%)
Взагалі нічого не даруємо
Колупалочка
• 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Мои уже большие, так что Деда Мороза не ждут, будут просто подарки. Но пока были маленькими, конечно Дед Мороз приносил. А 19 Св. Николай ложил сладости под подушки.
В этом тоже под подушку конфеты положу, хоть они знают,что это я. Но мне тоже положат)
Так тепло і чарівно, що про вас дбають також 🤗
olena_shch• 15 декабря 2022
19 грудня до дітей приходить святи Миколай, якщо до ваших дітей у всі наступні свята теж хтось приходить, ну це ж ваші сімейні традиції. У нас по зуби приходила зубна фея і ось скоро святий Миколай, це все. На нг ніхто не приходить . У нас так.
Маурита• 15 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна
Как хорошо, что у меня нет детей, которые должны переживать весь этот бред….. по теме, логично же, что к малышам, которые уже что то понимают и приходил раньше Дед Мороз и сейчас прийдет он. Как ребенку объяснить санту, если он рос с другим персонажем?
Мне так кажется, не для срача
Вот и я так же думаю. Младший ещё не понимает. А старшему что говорить - Дед Мороз в рассее теперь, а у нас Санта?
Мы сейчас на Западной живём. Спрашивала тут - один человек сказал что только Николай приносит подарки в ночь на 19е. Другая женщина, что был у них Дед Мороз и Снегурочка. Сын сам спрашивал - дети сказали что есть Дед Мороз.... То разве что, мне кажется, от него отказать выйдет только чуть позже, приучая младших детей к другому персонажу, а старшие подрастёт и поймут кто приходит на самом деле)))) и так постепенно может отойти Дед Мороз в прошлое. Мне так кажется
Котомафия• 15 декабря 2022
В нас похресники, 19 - Миколай, а 31 хай батьки розбираються) Та не можна у дітей в такий важкий час Свято відбирати! Якщо діти вже розуміють, що дід Мороз приносить подарунки, це ж казка в яку вони вірять! Згадайте своє дитинство!
Ответ дляКотомафия
А свято це дід мороз? Без нього немає свята?
А_Шо_Такое• 15 декабря 2022
а тут вже пояснили, чому дід мороз саме російський? Може він належить всім колишнім країнам СНГ?
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Дед Мороз. И на утреннике в Германии от Волонтёров тоже дед Мороз. Хотя был срач и некоторые ’гости’ хотели Николая. Им разрешили не приходить на праздник))
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ дляbananos
Мои всегда ждали подарков от деда Мороза. А не просто подарков.
А_Шо_Такое• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
Які в часи діда мороза були в окупації парашки і тільки зараз Україна звільнить всіх від русні.
і? дід мороз поганий? чи всі країни снг автоматом погані?
Принцепесочка• 15 декабря 2022
Своїм дітям вже давно пояснила що до діда Мороза. На Миколая завжди мають подаруночки, знають легенду про нього. Також даруємо щось на Різдво. Новий рік взагалі якось не по подарункам
Котомафия• 15 декабря 2022
Ответ дляbananos
Діти в нього вірять, мої похресники вірять в діда Мороза, що їм сказати? Що діда не існує? Їм по 4 і 6 років, ще вірять в казку, ждуть Мороза.
От як в такому випадку батькам?
Вони і так тікали з під обстрілів, працюють з психологами, давайте ще віру в Чудо в них віднімемо!
От як в такому випадку батькам?
Принцепесочка• 15 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Кацапи і там свої порядки хочуть..
olena_shch• 15 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Детей нет, а ко мне прийдет любовник вместо всяких дедушек
Ідеально!
Пешеходик• 15 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Обалдеть. Пришли в гости и условия ставят?
Муркамурковна• 15 декабря 2022
В 10 років моя мала мене розсекретила)
Внучка сказала, шо дід мороз не прийде, бо в нього санкції, то готовте ВИ всі подарки замість нього))
А вообще) раньше було так, не ну дід мороз подарив.. Окец.. А ВИ??? А шо, від вас нема подарків?)))
Ответ дляА_Шо_Такое
Погана русня, яка запровадила діда мороза на окупованих територіях. І яка сьогодні прагне знищити Україну за непокору. Вбила вже і покалічила десятки тисяч людей. Мільйонам зломала життя, зробила безхатченками, пограбувала, розбила сім’ї.
Счастливый магазинчик• 15 декабря 2022
Женщины, сделайте ход конем- придумайте свои традиции с подарками и тем, кто их дарит 😁 Зачем под кого то опять подстраиваться, нет Деду Морозу, нет Санте и Микулычу ))
Скоро по загрызаете друг друга с этими придуманными персонажами ))
Ответ для vihola
Варто сказати українським дітям, що дід мороз російський, вони самі не захочуть, щоб він приходив.
Так,саме так.
Спочатку дитя засмутилось,навіть приплакнула,порвала листа,і сказала що нічого він нього не потрібно.
А потім написала нового листа,і попросила в «невідомих» - техніку для ЗСУ.(Щоб того мороза і його відморозків заї..шить)
Куколка-мяуколка• 15 декабря 2022
Ответ дляbananos
Как правило, те кто получает подарки от деда Мороза, еще не умеют читать
поэтому мимо)
Ответ дляMag-inna
Так,саме так.
але зараз вам тут понаписують про агресію в дитині
Запасная спина• 15 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна
Мне так кажется, не для срача
1. Дєдушка мороз здох. На його місці тепер Миколай/ Санта Клаус.
2. Дєдушка мороз- то український партизан під прикриттям. Він подолав всіх ворогів і тепер до діток приходить у своєму справжньому вигляді Миколай/ Санта Клаус .
Вибирайте , що хочете і не робіть проблем на рівному місці.
А_Шо_Такое• 15 декабря 2022
Ответ для vihola
ну русня, наприклад, тримає київстар, ми ж від нього не відмовляємость.
olena_shch• 15 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Бачили новорічну ялинку у руснявих малих виродків ?коли посадова особа відкриває ’дитяче побажання ’,а там-мальчік Вова із Кієва просіт на новий год много ракет ,ми обязательно ісполнім .Таких дідів морозів ви чекаєте ?
От хай ракети і завітають до усіх любителів діда мороза , ой руського міра.
Ответ дляКотомафия
От як в такому випадку батькам?
Давайте !!!! Ще додамо віру в леніна і кгб🤦🏼♀️
Гжегож Бженчишчикевич• 15 декабря 2022
Ответ дляolena_shch
ну сусіди ж не винні ,що хтось дрочить на царя і діда мороза
хай на мацкву і летять усі