АБВГДэшница• 15 декабря 2022

Дівчата рятуйте!

Почну спочатку, чоловік не вважає за потрібне щодня міняти білизну, пояснюючи тим, що не баришня. Затаскав так, що, ну одним словом вирішила вразливі місця випрати бідизною. Ну і його сині, сірі, зелені труси стали ну такі, не зрозумілі. Кричить, що я безрука, як справити ситуацію?(
автор АБВГДэшница • 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
А его мама не научила? Чего замуж за засранца вышли? Или он во время ухаживаний был чистоплотным,а свами забыл как зад вытирать?
Понятно же, что троллите
Поки зустрічались, якось було більш-менш. Далі скандали. Сьогодні, я безрука, бо іспоганила його гонучи, бо трусами це не назвеш.

Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляВытворунка
Это ВАШ профиль
А точно же! Видно ник и аноним в скобках может быть только автору темы.
Сам себе Петросян• 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Так как вы видите одновременно аноним и ник чужого пользователя?
Он скринил свои темы и показывал.
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Он скринил свои темы и показывал.
Понятно
ОдинРазНадетое• 15 декабря 2022
Покажіть труси. Подумаємо, що можна зробити . Треба ж якось виручати одне одного в ці скрутні часи
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
А вы не знаете,что белизна выедает цветные ткани?
Есть пятновыводители для цветного белья
Руда Сова• 15 декабря 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
О, боги! Не нужно!

Руда Сова• 15 декабря 2022
Совет по воспитанию: помойте в следующий раз этой белизной мужу попу
автор АБВГДэшница • 15 декабря 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Я сюди написала, в надії, що у когось є такі ж самі чоловіки, і можливо, отримати пораду. Подругам таке не розкажу, мамі теж, свекруха не розуміє, через що паніка. Але фото трусів виставляти не буду, я не троль, я просто шукаю поради.
ОдинРазНадетое• 15 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Таки троль. Щоб щось фіксити, треба розуміти масштаби проблеми. Тим більш, вони ж вже чисті, випрані.
Пішла я далі, може і справді кому допомога потрібна
автор АБВГДэшница • 15 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Есть пятновыводители для цветного белья
Та знаю я. Познущатись з чоловіка хотіла. Було цікаво, що він робитиме, якщо я виведу зі строю його троє трусів. Думала просто візьме нові, а в мене скандал, чуть не до розлучення. Ще й шкіряну куртку згадав, яку бомж носить.
Сам себе Петросян• 15 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Юра такой Юра, троллинг не ваш конек, скукота
автор АБВГДэшница • 15 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Давайте так, адмін, відкриває ваш нік, і мій, я в свою чергу до кінця все розказую, і якщо я не Юра, ви мені 500$, якщо я Юра, я вам 1000$.
Сам себе Петросян• 15 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
браво, там столько аккаунтов, супер!
автор АБВГДэшница • 15 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
браво, там столько аккаунтов, супер!
Зрозуміло, всього найкращого!
Сам себе Петросян• 15 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Зрозуміло, всього найкращого!
Я про вас говорила, у вас столько аккаунтов, удачи!
Сам себе Петросян• 15 декабря 2022
Даже в топ уже не выходите, старость
автор АБВГДэшница • 15 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Даже в топ уже не выходите, старость
Я то в топ не претендувала, не розумію, чому Ви з теми вийти не можете? Замітьте, ніхто крім Вас тут не відписується. Якщо Вас цікавить Юра, то я не Юра. Пишіть йому в особисті. P.S- дивлячись на Вас, то в нас взагалі не проблема, з трусами щось вирішим, а що Ви будете робити?
Сам себе Петросян• 15 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Уже непопулярны, да.
За 500 зелёных лучше воображаемому мужу трусов накупите вагон, не зелёных, а беленьких таких оригинальных кляйн