Гарачый Шыкалад• 15 декабря 2022

Угги, а сверху силикон, вижу на девушках, кто носит, как они?

Сейчас найду фото.. На Шафе все под заказ, в Лавине продают + - 6000 грн.
Классно конечно что они не промокают как замшевые, но что-то меня смущает, а что не пойму. Вообще выглядят как галошики))
Библиотекарь• 16 декабря 2022
Ответ дляХуАнита
А хутро на що наклеєне, на силікон? 🤦‍♀️
Воно не наклеєне, а вшите по швах.

Библиотекарь• 16 декабря 2022
Ответ дляХуАнита
Ви, скорше за все, плутаєте з іншою моделлю уггів. Тому що в цій шкарпетки як такої немає. Я би не писала, якби сама не носила такі.
Я такая боевая• 16 декабря 2022
а я такие видела и они мне намного больше понравились
ХуАнита• 17 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Звичайно плутаю 😉, цей текст зібрано на основі відгуків клієнтів. Більше 200 пар з минулого року продали, зараз розпродаємо останні 2 пари і більше возити їх не будемо. Клієнтам перед замовленням чесно кажемо, що не радимо цю модель. Якщо в вас інша думка - прекрасно
Библиотекарь• 17 декабря 2022
Ответ дляХуАнита
В оригінальних уггах немає в цій моделі ’прокладки’ у вигляді шкарпетки Я не в курсі, чи Ви возите оригінали, чи люксові копії Я написала особисті враження. Моя сестра також носить цю модель і також нічого не парить. Скільки людей, стільки і думок, але, з моєї точки зору, у нас таки йде мова про різні моделі. Гарного дня)
ЯНаПэПэ• 07 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
У меня такие, ничего не парят. Носятся как обычные угги, внутри стандартно мех, снаружи просто не замша, а силикон. На мокрый снег/гололед - очень классно. И смотрятся стильно. Но, если замшевые могут потянуться по размеру, то эти нет, поэтому четко намеряйте все.
А у вас не покривається конденсатом силікон всередині? Донька так їх хотіла, приходить постійно додому з цим конденсатом ))
Библиотекарь• 07 января 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ні, не покривається. Ношу на мінус або невеликий плюс (коли мокрий сніг), в хаті +23, нічого не покривається конденсатом.
ЯНаПэПэ• 07 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
В хаті ні, звичайно) А з вулиці приходить і таке (
Библиотекарь• 08 января 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Я маю на увазі, що як приходжу з вулиці в хату при низькій температурі на вулиці і достатньо високій в хаті, то в мене норм, нічим не покривається. Ну або на світло-рожевих не видно (маю з дитячої колекції).

ЯНаПэПэ• 08 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Можливо, не видно ) А на чорних капець ))
Библиотекарь• 08 января 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
У Вас оригінал? Запитала у сестри і мами (вони теж носять такі угги), то ні в кого конденсату немає
ЯНаПэПэ• 08 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Так, оригінал з оф.сайту. Ноги не потіють )
Библиотекарь• 08 января 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
І чого той конденсат Незрозуміло
igor1010• 22 января 2023
Також чорні уггі і конденсат((( оригінал з офіційного сайту((( дуже розчарована(((