Соната любви• 16 декабря 2022

The Economist Залужный, Сырский

Люди з оточення Зеленського хочуть замінити Залужного на Сирського, - The Economist

Деякі люди з оточення президента Володимира Зеленського хотіли б замінити головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на командувача Сухопутними військами ЗСУ Олександра Сирського, і це викликає занепокоєння у високопоставлених західних військових чиновників.

Про це пише The Economist у статтях із коментарями Залужного і Сирського, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Дехто в оточенні президента хотів би замінити його (Залужного - ред.) генералом Олександром Сирським, командувачем сухопутних військ України, над яким генерал Залужний отримав підвищення минулого року", - пише видання.

За даними видання, популярність Залужного викликала невпевненість в Офісі президента, який фактично провів опитування українців, щоб дізнатися, чи будуть вони голосувати за політичну партію генерала, хоча партії у нього немає.

"Офіційні особи, близькі до Зеленського, підкреслюють, що генерал Залужний не відвідував лінію фронту. Це, кажуть захисники генерала, тому що ті ж самі чиновники заборонили йому це робити", - додає The Economist.

Високопоставлений іноземний військовий у коментарі виданню висловив думку, що, в кращому випадку, це дрібне суперництво є відволікаючим маневром. У гіршому випадку, воно може підірвати єдність України і послабити довіру Заходу до її лідерів.

Пряма мова іноземного військового високопосадовця: "Зараз не час для політиканства або підриву довіри між політичним і військовим командуванням".

The Economist зазначає, що раніше Сирський фактично був старшим у командній ланці щодо Залужного, призначеного головнокомандувачем усіма збройними силами в липні 2021 року. І деякі політичні діячі, можливо, використовують цей факт у явній спробі розпалити напруженість між ними.

"Ходять навіть чутки, що Офіс президента може бути схильний замінити популярного, але незалежно налаштованого генерала Залужного на його колишнього начальника. Тріщини розколу викликають занепокоєння у високопоставлених західних військових чиновників. Обидва генерали, зі свого боку, кажуть, що повністю довіряють один одному і хочуть залишатися поза політикою", - пише видання.

https://www.economist.com/zaluzhny-profile
Байрактарочка• 16 декабря 2022
Якщо Ви принесли цю статтю сюди і певно розбираєтесь в деталях, то поясніть будь ласка в чому сенс такої заміни?
Це зрада чи перемога?
автор Соната любви • 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Це зрада чи перемога?
у каждого свое мнение.
сове озвучивать не буду)

можете зайти на оф.сайт и почитать статью в оригинале https://www.economist.com/zaluzhny-profile

выводы каждый сам делает для себя.
Байрактарочка• 16 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
у каждого свое мнение.
сове озвучивать не буду)

выводы каждый сам делает для себя.
Та блін, як робити висновки коли не в тємє?
Напишіть хоч декілька варіантів. Інакше в чому сенс цієї теми? Щоби що? Думаю багато хто тут так само як і я зараз сидить і думає що до чого
Renesmeе 16• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Ніхто нікого міняти не буде доки у нас війна, тому що такий крок викличе великі занепокоєння у суспільстві. рашка багато грошей вкидає у зимові іпсо в Україні і в Європі щоб розгойдати суспільство, тому не ведіться
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Це зрада чи перемога?
Авторка-местный порохобот. Оттуда и ноги.
автор Соната любви • 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
ага, это я написала статью в The Economist и Залужный с Сырским интервью давали мне)
Renesmeе 16• 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Сьогодні якраз відео побачила, я валяюсь, скрін 😂😭
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Безимени890123• 16 декабря 2022
Ответ дляСоната любви
Якось так.
Юлия 0811• 16 декабря 2022
А я якраз вас сьогодні згадувала, що давно не пишите. Думала звільнились. А у вас відпустка була?
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Да уж.
Продолжаем позориться.
автор Соната любви • 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
да, открывала и читала, прежде, чем давать)

а вы видимо до конца и не прочитали.

General Zaluzhny is among the most popular people in Ukraine, however, thanks to his successful prosecution of the war. He has never displayed any interest in politics but, inevitably, his popularity has generated insecurity in the president’s office, which has actually polled Ukrainians to ask if they would vote for the general’s political party, even though he does not have one. Officials close to Mr Zelensky are quick to point out that General Zaluzhny has not visited the front line. That, say the general’s defenders, is because the same officials have barred him from doing so. Some in the president’s circle would like to replace him with General Oleksandr Syrsky, who commands Ukraine’s land forces, over whose head General Zaluzhny was promoted last year.

At best, these petty rivalries are a distraction. Worse, says a senior foreign soldier, they could undermine Ukraine’s unity and weaken Western confidence in its leaders. “This is not the time for politicking or undermining trust between political and military command,” he warns. General Zaluzhny, after all, is not short of pressing problems, as the upright photograph of General Vorobyov attests.
Безимени890123• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Стаття була геть не про оте, про що у автора. Стаття була про те, що і скільки треба Україні з військової допомоги, аби вийти на кордони. Там і про Крим, і про Мелітополь було, і про бульбашів і можливий черговий наступ на Київ. Але чомусь саме цю частину притягли. До речі,це вже не перше намагання розкачати через Сирського. Але Залужний надто розумний,щоб вестися на таке.
Renesmeе 16• 16 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Щоб зараз міняти Залужного потрібно бути самогубцем. Всі нормальні люди це розуміють
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Помойку эту цензор и УП еще сюда приплела...шопопало
Безимени890123• 16 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Правильно, але ж вкидати щось для розгойдування треба, от починають стару пісню. І Залужного не просто так призначили, і зброя серьозна йде саме під Залужного, під його авторитет. Мані так видається.
автор Соната любви • 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
а это вот статья про Сырского, все тот же Economist

On several occasions, he was actually senior in the chain of command to Valery Zaluzhny, appointed to be the commander-in-chief of the entire armed forces in July 2021. Some political actors behind the scenes may be using that fact in an apparent attempt to foment tensions between the two. Rumours even persist that the presidential administration might be inclined to replace the popular but independent-minded General Zaluzhny with his former boss. Cracks of disunity have high-placed Western military officials worried. The two generals on their part say they fully trust each other and wish to stay out of politics. General Syrsky is uncomfortable with the conversation. “The army is outside of politics,” he says. “It is how it should be, and how the law demands it to be.”
ElizaP• 16 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Шоб критиковать и наезжать на верховного главнокомандующего Зеленского - нужно быть самоубийцей. И все это понимают. По-этому вы наезжаете на ’агента фсб’ Ермака Который ставит на колени Рашку и её путиномику. Группа Ермак-Макфол добилась русской нефти по 40 баксов, то ли ещё будет.
Безимени890123• 16 декабря 2022
Ответ дляСоната любви

Тут же важливо не хто написав, а хто ці слова сказав, бо коли мова йде про таємне джерело, якось одразу довіра падає.
ElizaP• 16 декабря 2022
’послабити довіру Заходу до її лідерів’
У Запада есть вера в наше правительство?
Не верю!
Ребята на Западе явно не читают ботву с их мантрой про агента фсб Ермака и ’велыке крадивныцтво’ и прочие наркоманские перлы
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляСоната любви

Там сказано, что ходят слухи и вме в этом роде.
И откуда только эти слухи берутся, не знаете?))))
Renesmeе 16• 16 декабря 2022
Ответ дляElizaP
’послабити довіру Заходу до її лідерів’
Не верю!
Одні наркомани так?) Вус відклеївся
ElizaP• 16 декабря 2022
Удалено администрацией...
ElizaP• 16 декабря 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Одні наркомани так?) Вус відклеївся
Ни 1 факта.
Ни 1 доказательства.
Просто блаблабла что бы дискредитировать правительство и подорвать веру в него.
Четкие действия в синхрон с российской пропагандой и нарративами.
Гибридная война против Украины и украинцев.
Именно этим занимались и занимается различная ботва.
Вот простой пример сейчас ботва разгоняет тезис что Украина становится диктатурой, авторитарной и т.д
То же самое что говорил конь Лавров в ООН - Украина превратилась в ’тоталитарное государство нацистского толка’
Одни и те же нарративы. Одна методичка.
Tekila_• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Це зрада чи перемога?
у Сонаты везде зрада, только зрада зрадная.
ukrnetlife• 16 декабря 2022
Ответ дляTekila_
автор Соната любви • 16 декабря 2022
Ответ дляTekila_
это тоже зрада? https://www.economist.com/zaluzhny-transcript
или вы интервью читаете выборочно, и только то, что вам нравится?
все интервью появились в одном издании The Economist
и интервью Залужный и Сырский давали этому изданию.
и если издание напечатало, то получило разрешение на публикацию определенных данных.
Renesmeе 16• 16 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Ни 1 факта.
Ни 1 доказательства.
Одни и те же нарративы. Одна методичка.
Я щось пишу проти влади? Ви напевно неуважно читаєте мої пости
автор Соната любви • 16 декабря 2022
Ответ дляTekila_
ну почему же, есть и победа. теперь можно строить что хочешь и где хочешь, и не нести никакой ответственности.
MashaizDusha• 16 декабря 2022
Ответ дляСоната любви

там пишуть що плітки. Rumours.
Так це й треба сприймати. А не інсайдерське інфо від довіреної особи ...