Соната любви• 16 декабря 2022

The Economist Залужный, Сырский

Люди з оточення Зеленського хочуть замінити Залужного на Сирського, - The Economist

Деякі люди з оточення президента Володимира Зеленського хотіли б замінити головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного на командувача Сухопутними військами ЗСУ Олександра Сирського, і це викликає занепокоєння у високопоставлених західних військових чиновників.

Про це пише The Economist у статтях із коментарями Залужного і Сирського, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Дехто в оточенні президента хотів би замінити його (Залужного - ред.) генералом Олександром Сирським, командувачем сухопутних військ України, над яким генерал Залужний отримав підвищення минулого року", - пише видання.

За даними видання, популярність Залужного викликала невпевненість в Офісі президента, який фактично провів опитування українців, щоб дізнатися, чи будуть вони голосувати за політичну партію генерала, хоча партії у нього немає.

"Офіційні особи, близькі до Зеленського, підкреслюють, що генерал Залужний не відвідував лінію фронту. Це, кажуть захисники генерала, тому що ті ж самі чиновники заборонили йому це робити", - додає The Economist.

Високопоставлений іноземний військовий у коментарі виданню висловив думку, що, в кращому випадку, це дрібне суперництво є відволікаючим маневром. У гіршому випадку, воно може підірвати єдність України і послабити довіру Заходу до її лідерів.

Пряма мова іноземного військового високопосадовця: "Зараз не час для політиканства або підриву довіри між політичним і військовим командуванням".

The Economist зазначає, що раніше Сирський фактично був старшим у командній ланці щодо Залужного, призначеного головнокомандувачем усіма збройними силами в липні 2021 року. І деякі політичні діячі, можливо, використовують цей факт у явній спробі розпалити напруженість між ними.

"Ходять навіть чутки, що Офіс президента може бути схильний замінити популярного, але незалежно налаштованого генерала Залужного на його колишнього начальника. Тріщини розколу викликають занепокоєння у високопоставлених західних військових чиновників. Обидва генерали, зі свого боку, кажуть, що повністю довіряють один одному і хочуть залишатися поза політикою", - пише видання.

https://www.economist.com/zaluzhny-profile
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляElizaP
’послабити довіру Заходу до її лідерів’
У Запада есть вера в наше правительство?
Не верю!
Ребята на Западе явно не читают ботву с их мантрой про агента фсб Ермака и ’велыке крадивныцтво’ и прочие наркоманские перлы
Ребята на Западе советчицу конечно не читают, но вы явно недооцениваете этих «ребят на Западе». Они зачастую видят и знают больше, чем пересічні украинцы. А еще ребята на Западе имеют выдержку дипломатично наблюдать и до определенного момента не вмешиваться.
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Ну давайте пофамильно, кто именно и чьи ставленники тусят в Австрии)) в розыске в том числе)) но вначале спокойно выехали, как же так случилось?

Вы точно на рашку работаете, раз позволяете себе такую дичь в сторону сограждан с проукраинской позицией.
Работаете целенаправленно на раскол проукраинского общества, то есть, на руку врагу.
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Повторите вот это все в лицо лично тем «порошенятам», кто сейчас ценой своей жизни и здоровья защищает страну на фронте. А лучше поменяйтесь с ними местами.

Пока страна ослаблена, измучена, вы жирно троллите и толкаете с броневичка речь по заказу прокремлевских хозяев для того, чтобы целенаправленно расколоть и внести смуту в патриотическую часть общества независимо от политических предпочтений людей. Но вы забыли, что украинцы это не рабсеянцы, и номер не пройдет. И совок номер два у вас здесь тоже не пройдет, иначе можете забыть о поддержке «западных ребят» в будущем.
WomAnn• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Якщо Ви принесли цю статтю сюди і певно розбираєтесь в деталях, то поясніть будь ласка в чому сенс такої заміни?
Це зрада чи перемога?
Залужний не довіряє зеленському
TvoyaSovest• 16 декабря 2022
Боже яка різниця. Це ніби щось змінить
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Стаття була геть не про оте, про що у автора. Стаття була про те, що і скільки треба Україні з військової допомоги, аби вийти на кордони. Там і про Крим, і про Мелітополь було, і про бульбашів і можливий черговий наступ на Київ. Але чомусь саме цю частину притягли. До речі,це вже не перше намагання розкачати через Сирського. Але Залужний надто розумний,щоб вестися на таке.
Ви переплутали, напевне, з іншою статтею. Викласти скрін цієї статті в оригіналі? Ви ж англійською добре володієте, як я розумію.
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Правильно, але ж вкидати щось для розгойдування треба, от починають стару пісню. І Залужного не просто так призначили, і зброя серьозна йде саме під Залужного, під його авторитет. Мані так видається.
Так, Залужного хотіли бачити на цій посаді західні партнери. Вони йому довіряють. І українці довіряють, за винятком тих, напевне, кому муляє його прагнення отримати однозначну перемогу над рашистами. В статті зокрема міститься дуже дипломатичний натяк на те, що комусь не подобається беззаперечний авторитет Залужного.
чаревна• 16 декабря 2022
Не знаю, кому это на руку. Но явно, кто то подсирает таким
.
❗️13 декабря Верховная Рада Украины приняла законопроект №8271, усиливающий наказание для военнослужащих ВСУ.

В частности за:
• неповиновение или невыполнение приказа начальника
• угрозу убийством или причинением повреждений или побоев начальнику
• самовольное оставление поля боя, воинской части или места службы
• дезертирство
• отказ в бою действовать оружием

По информации правозащитников, этот законопроект ухудшает право военных на судебную защиту. Они просят Зеленского ветировать его. На сайте президента уже появилась соответствующая петиция.
Julia 2020• 16 декабря 2022
в октябре была статья, что Залужный скрыл от американцев план обороны, конечно штаты пытаются отстранить его, не упала им Украина, им Тайвань важен и чтобы РФ с Китаем не сближалась

вот еще статья от 6 декабря https://www.newsweek.com/lessons-us-civil-war-show...

’ в отличие от Москвы, у Запада очень мало стратегического интереса в том, кто контролирует Донецк. Они, конечно, не желали рисковать ядерной войной для Харькова. Украина не является членом НАТО, и альянс не обязан ее защищать. Путин также не угрожал ни одному члену НАТО, но он ясно дал понять, что любые иностранные войска, въезжающие в Украину, будут рассматриваться как вражеские комбатанты. Таким образом, отправка войск НАТО на Украину превратит нашу опосредованную войну с Россией в настоящую войну с крупнейшей в мире ядерной державой.

По-настоящему моральным курсом действий было бы закончить эту войну переговорами, а не продлевать страдания украинского народа в конфликте, который он вряд ли выиграет, не рискуя жизнями американцев.’

похоже договоренности кое-какие достигнуты,но кое-кто снова ведет свою игру, вот і маємо
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ длячаревна
.

В частности за:
• дезертирство
• отказ в бою действовать оружием

Дело в том, что дезертирство и невыполнение приказа в армии и так были самыми серьезными нарушениями, которые влекли за собой криминальную ответственность, там до 12 лет, если память не изменяет.
Возникает резонный вопрос: зачем нужен был этот закон, который усиливает наказание?
Мало того, один из инициаторов законопроекта, арахамия, утверждает, что он был разработан по просьбе Залужного. (Я лично не верю в это, но это не столь важно)
https://www.bbc.com/ukrainian/news-63991179.amp
mmi583@mail.ru• 16 декабря 2022
Ответ дляElizaP
Удалено администрацией...
Вам треба до психіатра на прийом сходити
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Зате по її постах зрозуміло, куди і звідки вітер дме.
A no name• 16 декабря 2022
Ответ дляMashaizDusha
там пишуть що плітки. Rumours.
Так це й треба сприймати. А не інсайдерське інфо від довіреної особи ...
Економіст ніколи не друкує плітки, це вам не єдиний телемарафон, а серйозне впливове видання.
Клементина• 16 декабря 2022
Кто прямо сейчас смотрит телемарафон??
Услышали, что говорят?
И президент, и вся укр командование говорят, что повторное наступление будет
aleksey.bo• 16 декабря 2022
В інтерв´ю Буданова була чітка фраза, що в грудні та січні рашистське іпсо буде намагатися розкачати ситуацію в Україні, будуть різні нагнітання, вкиди, ціль - дестабілізувати українців, підняти паніку. Тож не ведіться, не звертайте увагу.
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляaleksey.bo
Так а до чого тут статті в серйозних виданнях, інтерв‘ю та офіційні заяви наших посадовців до рашистського іпсо?