Павлодарская• 16 декабря 2022

Ну шо? Опять?

Пальцы крестиком за наше ПВО?
Mozarella• 16 декабря 2022
❗️ 🛫 12:03 Білорусь, Мачулищі. — Пішов на посадку МіГ-31К ВКС РФ з реєстр. номером RF-92215, — Гаюн

Скоро буде відбій!⏺⏺⏺
ЛЮБА• 16 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
Жаль(. Пам´ятаю, Ви дуже були нею задоволені.
Да очень !надеюсь новая еще лучше будет!
вре_Динка• 16 декабря 2022
Ответ дляMozarella
Связь есть у кого то?
У меня водафон, не могу позвонить никому 🙁
Водафон також не можу дзвонити
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ дляMozarella

Скоро буде відбій!⏺⏺⏺
Как думаете , метро после тревоги заработает ?
Мне по работе надо ехать в несколько мест
Mozarella• 16 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Должно заработать, там же людей море сейчас
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Конечно заработает
Mozarella• 16 декабря 2022
‼️‼️ Поки Росія продовжує тероризувати ракетами українців, в Улан-Уде розбився Мі-8, екіпаж з трьох людей не вижив.
ЛЮБА• 16 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Тоже отбоя жду
Надо по работе ехать
И успокоительное забрать )
У меня еще и бутылочка успокоительного по рецепту
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ длявре_Динка
Водафон також не можу дзвонити
У меня нет ни КС , ни водафон
Но оптоволокно от провайдера
kristi_ana• 16 декабря 2022
Ответ дляOlenavs
⚡️Путін 19 грудня приїде до Мінська на зустріч із Лукашенком, повідомили у росЗМІ.

Цікаво, а не можна їх обох одним махом там отпартізанити?
Вот скажите? Да если бы захотели, то не было б уже никакого путина и концы никто б не нашел. Как это было со всеми, кого надо было убрать.
Ирина 789• 16 декабря 2022
Як Київ житиме і працюватиме у випадку тривалої відсутності електропостачання

🚌 Наземний транспорт

У разі повної відсутності електропостачання на всіх маршрутах наземного транспорту, зокрема електротранспорту, будуть працювати автобуси, які будуть перевозити пасажирів безкоштовно. Усі автобусні парки забезпечені необхідним запасом пального та мають автономні джерела енергії. Також на територіях автобусних парків облаштовані пункти обігріву для водіїв. Міська електричка ходитиме. Для цього залізничники підготувалися до її руху з локомотивом на дизельній тязі. Інтервал між поїздами буде орієнтовно 30 хвилин. Канал, де можна дізнатися всю оперативну інформацію про Київську міську електричку KyivCityExpress.

🚇 Метро

В умовах повної відсутності електрики рух поїздів метрополітену буде призупинений – підземні станції працюватимуть як пункти тимчасового перебування та укриття під час повітряної тривоги. Наземні станції будуть зачинені.
На підземних станціях будуть доступні: інтернет-зв’язок, електроенергія для підзарядки гаджетів, питна вода й санітарні вузли. Вхід буде безкоштовним, але потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу.
Середня температура на станціях підземки становить 12-14 градусів тепла. Тому треба одягати зимовий одяг та додатково мати теплі речі.

➡️ Пункти обігріву

Найближчий пункт обігріву можна знайти на мапі. Тут також вказані телефонні номери, прізвища відповідальних за них осіб, місткість закладу. Окрім того, дані про те, чи є там кімнати матері та дитини, приміщення для осіб з інвалідністю та приміщення для приймання їжі.

📲 До речі, як завантажити мапу на смартфон

Щоб орієнтуватися в місті без зв’язку та мобільного інтернету, завантажте на смартфон мапу в додатку Google Maps за інструкцією.

📲Зв´язок

Мобільний зв´язок, у разі відсутності електропостачання, працюватиме в обмеженому режимі: тільки голосовий зв´язок. У метрополітені працюватиме мобільний інтернет (LTE, 3G), на частині станцій - також WI-FI. Працюватиме інтернет і в оптоволоконній мережі.

Інформування через Київ Цифровий працюватиме за наявності у користувача інтернету.

💧 Бювети

У разі перебоїв із водопостачанням воду можна набрати в бюветних комплексах, які під’єднані до генераторів. Де розташований найближчий до вашого дому бювет, а також статус його підключення до електроенергії, можна дізнатися на мапі бюветів за посиланням.

Окрім того, питну воду та воду для інших потреб доставлятимуть в пункти обігріву за необхідності. Місто відпрацювало з комунальними службами транспортування цистерн із водою. Також воду можна буде купити в магазинах, які працюватимуть⤵️

🛒 ТРЦ, торгівельні мережі та ринки
Без електропостачання у Києві продовжуватимуть працювати окремі торгівельні мережі, ТРЦ та ринки, а також сільськогосподарські ярмарки. У них можна буде придбати: продукти харчування, воду, побутові та промислові товари. Окрім того, працюватимуть заклади побутового обслуговування, адреси закладів харчування, адреси СТО і автотоварів, адреси приватних медичних закладів.
❗️Важливо: графіки роботи в умовах відсутності електропостачання можуть бути скороченими.

💊 Аптеки
Перелік адрес аптек КП «Фармація», які забезпечені резервними джерелами живлення і працюватимуть у разі повної відсутності електропостачання, а також аптек приватної мережі тут.

🐱 🐶 Ветеринарні клініки
Ветеринарні лікарні також будуть надавати кваліфіковану допомогу домашнім улюбленцям в умовах відсутності електропостачання. Крім того, продовжить працювати і Служба обліку та реєстрації тварин.

💵Банки
Визначений перелік банків столиці надає клієнтам фінансові послуги в умовах тривалої відсутності електропостачання. Як зазначили у Національному банку України, чергові відділення забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики.

📪Укрпошта
За умови повної відсутності електропостачання працюватиме більша частина мережі Укрпошти. Адреси відділень у Києві.

Плохо, что метро не будет работать, если не дай Бог что
..
Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
Ну да. Сегодня такое было в новостях:

Источник в Москве о призыве Зеленского отвести российские войска: ’если он хочет вернуться в 1991 год, то должен говорить не о границах, а о нейтральном и внеблоковом статусе, правах нацменьшинств, статусе русского языка, братских отношениях с Россией во всех областях’
То есть, другими словами, Украина должна стать непонятной территорией под сапогом рашки, которой они будут крутить-вертеть как захотят. С населением будут поступать…ну чуть получше, чем на оккупированных… но это не точно. Вобщем, посыл понятен.
Star39• 16 декабря 2022
Удалено администрацией...
ToPa07• 16 декабря 2022
Пішли відбої тривоги
Mozarella• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Капец
alina 94• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Де таке пишуть?Навіщо ви всі об‘єкти тут вказуєте?
black-opium• 16 декабря 2022
Отбой
МаргаритаЛьвовна• 16 декабря 2022
Ответ дляИрина 789

🚌 Наземний транспорт

🚇 Метро

➡️ Пункти обігріву

📲Зв´язок

💧 Бювети

🛒 ТРЦ, торгівельні мережі та ринки

💊 Аптеки

🐱 🐶 Ветеринарні клініки

💵Банки

📪Укрпошта

..
это самая свежая инфа?
Ирина 789• 16 декабря 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
это самая свежая инфа?
Да. От КМДА
kristi_ana• 16 декабря 2022
Ответ дляukrnetlife
война не вчера началась.согласна с вами-есть неудобства.но подготовиться можно ж было за лето-осень.предупреждали всех что будет не легко.каждый прокрутил варианты и подготовился как мог.
Например? Как подготовиться? Все те советы бред бредовый. Никак в квартире не подготовиться, максимум газовую конфорку купишь. И да, это пиздец, когда нет света, воды и отопления! Мои родители в частном доме, и тоже никак не подготовлены. Потому, что вариантов нет, печку ставить некуда, на генератор и его заправку нужны огромные деньги. Так что лучше промолчали бы про подготовку.
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Вы из раши ?
Этот бред там как раз постят
Ни одного прилёта нет в тэц

Ракетная атака Киева, что известно на данный момент?

▫️Серия мощных взрыва в трех районах Киева: Деснянский, Днепровский, Голосеевский. (Как сообщают, это работа ПВО)

▫️Оккупанты целились в ТЭЦ (критическую инфраструктуру), но не достигли успеха.

▫️Точно количество выпущенных ракет неизвестно (до 10 ракет)

▫️Есть несколько сбитий в Киеве и области - удачная работа ПВО

▫️В Киеве и области применяются аварийные отключения.

▫️На некоторых станциях метро отключают свет

▫️Левый берег частично без света, есть проблемы с водоснабжением и отоплением.

Рекомендуется сделать запасы воды и зарядить устройства, т.к. атака на столицу продолжается.

Также сообщается о новых запусках ракет.

➡️ ПОДПИСАТЬСЯ
Присылайте контент в анонимный бот ➡️ @Obstanovka_kyiv_bot ⬅️
Star39• 16 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Вы из раши ?
Этот бред там как раз постят
Ни одного прилёта нет в тэц

➡️ ПОДПИСАТЬСЯ
Вы сами-то верите, что взрывы в Киеве - это работа ПВО? Я нет
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ дляkristi_ana
Это понятно
Но хоть воды набрать и газовую печку купить
unser• 16 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
У меня нет ни КС , ни водафон
Но оптоволокно от провайдера
Какой у вас провайдер?
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
У меня знакомые там в высотках живут
тэц целые и на Трое и в Выдубычах
Мне верить не им , а рашкиным гомноканалам?
toys-3d• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
С Дарницькою ТЕЦ все ок, якби ні, то ми б відчули, бо коли туди потрапляло поруч ,як і на Видубичах, у нас будинок вібрував. Цей раз нічого подібного не було.
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Вы из раши ?
Этот бред там как раз постят
Ни одного прилёта нет в тэц

➡️ ПОДПИСАТЬСЯ
Ну а откуда ж она?
Вам еще не примелькался этот аккаунт?
VA 11• 16 декабря 2022
Ответ дляMozarella
Щоб ще всі літаки отріцательно приземлились.
ЛЮБА• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
Да да не пво , все плохо, вы все умрете!!!
Nat-li• 16 декабря 2022
Ответ дляStar39
верьте соловьеву и ко
там у вас много правдивых, можно выбрать на любой извращенный вкус