Павлодарская• 16 декабря 2022

Ну шо? Опять?

Пальцы крестиком за наше ПВО?
silent_angel• 16 декабря 2022
Шоп они скисли те орки. Шоп их болячка задавила.

Takamaka• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Ловите , сидит охотится на очечник ))) мать же туда столько классного спрятала !
Мордочка 😻
ЛЮБА• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Мордочка 😻
Хитрющая !!!
Клементина• 16 декабря 2022
Пишуть: Харків, Київ, Миколаїв - працює ППО

Наші хлопці в ППО ви найкрутіші ППОшники в світі
Zelenkа• 16 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
О, і в мене були-фіолєтові! І спідничка варіонка.
В мене варьонка досі як нова лежить, із замочками по бокам. Колись може влізу і мода повернеться, на пенсії буду дідов соблазнять)
КотоВовна• 16 декабря 2022
Ответ дляRukkol@
Пам´ятаю, в нас в школі завуч чергувала на вході. Повертала додому переодягатись хто без форми приходив і косметику змивати змушувала. Форма була піджак зеленого кольору і темний низ. Я приходила в піджаку, а після носила його в пакеті)
І в нас буда така форма. Гімназія ’Троєщина’. Ненавиділа її (форму)))

І в нас ППО. Передмістя.
Леди на мопеде• 16 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Ой і в мене малинові були))а спідниця-резинка фіолетова,то я її як топ носила.Класно...молодість
У меня юбки резинки не было. Я худая была, шо дрыщ, в той юбке вообще кошмар

vray• 16 декабря 2022
Харьков( аж гудит
Zelenkа• 16 декабря 2022
❗️Сообщают о пуске ракет ’Калибр’ из акватории Черного моря
Кузякин• 16 декабря 2022
Харьков лупят
Сестры Гримм• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Kristal2013• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
От нашей Вашему привет.
mirka-milka• 16 декабря 2022
Ответ дляКотоВовна

І в нас ППО. Передмістя.
Та у нас так їб...ть,вікна трясуться знов (
Belosnezka1980• 16 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Ага, круть! Головне не забудьте чолку надрочити, як тоді. Шо попугаї ходили
Карина_я• 16 декабря 2022
Ответ дляvray
Харьков( аж гудит
Київ тоже гул страшный 😔
чаревна• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
У меня была лысая кошка, звали ее Чара. Любя я ее называла Чаревна из за внешности от слова царевна. Брала ее на руки и говорила, ах ты моя Чаревна.
И ник у меня такой)
Байрактарочка• 16 декабря 2022
Шось їбаше так
Київ
Kvitkaliliia• 16 декабря 2022
Є збиття))
Я моя• 16 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
Лучікі поноса льотчикам ТУ, щоб їм скрутило живота і вони раптово запустили ракети на свою територію
То треба ще побажати тремор і косоокість, тоді точно в себе попадуть

Zelenkа• 16 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Я коли дивлюсь групові фото середини 90-х, наче бабки всі вдіті - кофти, туфлі, зачіски)
Сестры Гримм• 16 декабря 2022
Ответ дляКлементина

так, чуть!
Хай боженька допоможе нашим хлопчикам!
alistar• 16 декабря 2022
Дівчата, хто в Києві, а ви розумієте чи ППО чи ні? Бо я вже нічого не розумію...
Cdtnkfcz• 16 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Хочу зробити пудрове, бо це малювання щодня Ще й з малювання і креслення в мене оцінки були не ахті))
Ось, а тоді думали, що неважливі ті уроки))
Кузякин• 16 декабря 2022
тварииии. Лупят Харьков, чтобы вы все сдохли!!!!
1Anet• 16 декабря 2022
Летит над головой,жуть,из Блядорашки,на Киев
vray• 16 декабря 2022
Ответ дляКарина_я
Київ тоже гул страшный 😔
Храни нас всех
Nata.t.1970• 16 декабря 2022
Ответ дляКузякин
Харьков лупят
Я прочитала в ТК ,сразу Вас вспомнила
Вы где сейчас?
Дома или в коридоре?
Мухтар• 16 декабря 2022
Ответ дляalistar
При ПВО звук глуховатый, а вот если прилет, там звук совсем другой
Zelenkа• 16 декабря 2022
Ответ дляalistar
Коли ППО, два звуки різких, приліт - один гучний із розкатами
Сестры Гримм• 16 декабря 2022
Ответ дляKristal2013
От нашей Вашему привет.
Ой дівчата та шо ви зі мною робите!